CMS за самолетни билети

cloc

Member
Препоръчайте някоя платена система за самолетни билети и хотелски резервации. Да има възможност да се интегрира API на booking и amadeus .
Гледах из нета няколко такива ама всеки хвали неговата система но ако някой има по подробна информация за някоя.
 
В смисъл система за десктоп или някаква клауд базирана? Или за сайт. Платена система може да значи тези три неща.
Система за сайт...предпочитам готова система да е а не да се изработи от нула. Плюса е че готова ще е по евтина, но пък изработена от нула ще е индивидуална.
 
Система за сайт...предпочитам готова система да е а не да се изработи от нула. Плюса е че готова ще е по евтина, но пък изработена от нула ще е индивидуална.
Това не съм много сигурен дали има интеграция с Букинг.ком:

adivaha.com/booking.com-wordpress-theme.html

Но изглежда доста добро за целта. То е хубаво да се види какво идва като API и съответно да се интегрира, ако не с плъгин, което се съмнявам, че има, то къстам. ;)
 
Това не съм много сигурен дали има интеграция с Букинг.ком:

adivaha.com/booking.com-wordpress-theme.html

Но изглежда доста добро за целта. То е хубаво да се види какво идва като API и съответно да се интегрира, ако не с плъгин, което се съмнявам, че има, то къстам. ;)
Благодаря,

разгледах сайта им...но като гледам цените. 6999$ за WP сайт, не зная но мисля че е множко. Писах им пък да видим.
 
Благодаря,

разгледах сайта им...но като гледам цените. 6999$ за WP сайт, не зная но мисля че е множко. Писах им пък да видим.
Да, не си заслужава. В такъв случай реално по-добре да решите да правите нещо къстам, или все някоя WP тема да се къстамайзне.
 
Така ще бъде...без това имам две такива WP теми за туристически услуги закупени преди две години. Ще видя някой да ги преправи и интегрира в тях инфото.
 
Така ще бъде...без това имам две такива WP теми за туристически услуги закупени преди две години. Ще видя някой да ги преправи и интегрира в тях инфото.
Виж дали нямат някакви ъпдейти от местата, където си ги закупувал. Не слагай точно 2-годишните, ако има по-нови техни версии. Може ли да видя какви са тези теми. Просто за един клиент съм харесал нещо, но не ми харесва, че намирам някакви пропуски и още оглеждам.

Ей това:

themeforest.net/item/voyage-a-modern-travel-tour-booking-theme/15968931

И още не ми е върнал на при-селс въпросите.
 
Това са двете теми...
1. https://themes.themeenergy.com/bookyourtravel/

2. https://travel.physcode.com/home-2/

Първата съм я закупил преди две-три години но на два-три месеца ми идват в имейла съобщения за ъпдейт.
Втората я закупих преди половин година и там на три месеца виждам че има ъпдейти.
И двете теми така стоят в themeforest и чакат :)
 
Първата я купих за един проект но не ме одобриха за една програма и така си остана темата...но и мен по ми допада тя, визуално, функционално и че самата тема редовно се ъпдейтва.Може би сега и е дошло времето.
 
Първата я купих за един проект но не ме одобриха за една програма и така си остана темата...но и мен по ми допада тя, визуално, функционално и че самата тема редовно се ъпдейтва.Може би сега и е дошло времето.
Да, действай, въобще не го мисли. ;)
 
  • Like
Реакции: cloc
Как се печели от това? Афилейт маркетинг ли е? Намират на твоя сайт билети и после ги купуват от източника, а ти вземаш комисионна?
 
Препоръчайте някоя платена система за самолетни билети и хотелски резервации. Да има възможност да се интегрира API на booking и amadeus .
Гледах из нета няколко такива ама всеки хвали неговата система но ако някой има по подробна информация за някоя.

За SaaS?
 
Здравей,
Ако все още търсиш , ние от Дигитална Агенция ProWebsite можем да изградим къстъм решение написано на Laravel за нуждите които имаш. Ако това е всичко което си описал цената ще бъде не повече от 3500 лв. с темплейт предоставен от теб.
Поздрави!
 
Здравей,
Ако все още търсиш , ние от Дигитална Агенция ProWebsite можем да изградим къстъм решение написано на Laravel за нуждите които имаш. Ако това е всичко което си описал цената ще бъде не повече от 3500 лв. с темплейт предоставен от теб.
Поздрави!
Тук нормален бизнес не може да намери клиенти, мисля, че за заблуждавате и си хабите времето да пишете.
Не е начинът по подобни сайтове да се комуникира ако целта е 'нормални' клиенти.
Не мисля, че някога тук изобщо са се обсъждали нормални бюджети, това е място за забавление :)
 

Горе