CPAlead ..?..

От: От: CPAlead ..?..

Е да де но питахте ли ги кога ще го оправят за България?
 
От: От: CPAlead ..?..

Е да де но питахте ли ги кога ще го оправят за България?

Утре към обяд някъде казаха! :p

Като си влезете в профилите цъкнете на Preview Widget -> Bulgaria. Ама то някой трябва да са се сети да погледне. Има си го free lotto-то успокойте се:)
 
От: CPAlead ..?..

То го има ма не баца.Аз влизах видях го но когата се цъкне да се попълва ми дава празна страница.Значи утре ще е готово такали.А дано........................gangster ако това което казваш е истина и утре баце ще си осигориш една черпевка от мен.
 
От: CPAlead ..?..

То го има ма не баца.Аз влизах видях го но когата се цъкне да се попълва ми дава празна страница.Значи утре ще е готово такали.А дано........................gangster ако това което казваш е истина и утре баце ще си осигориш една черпевка от мен.

Базиках се бе човек нали за това съм сложил :p

Сега видях, че дава празна страница мислех, че бачка сори :( Като знам българският манталитет сигурно някой се е правил на тарикат и затова са изритали БГ (само предполагам). Другият вариант е да не им върши работа БГ трафик. Ако е един от двата варианта надали ще го върнат.

Тези са подобни на CPALead и сега видях, че имат free lotto и бачка:
instantdollarz.com
adscendmedia.com
 
Последно редактирано:
От: CPAlead ..?..

как да сложим CPALEAD не на цялата страница ,а на определено нещо (като линк например или на картинка,видео,банер и т.н.)
????
 
От: CPAlead ..?..

Аз ползвам плъгина за цпа лиид на WP и се наложи да разглеждам кода на плъгина за да оправя бъговете за да заключва цели категории. Ако някои има такъв проблем мога да помогна. Другия вариант е да не се пише името на категорията а ид-то, но пък как да го знаеш какво е деа :)
 
От: CPAlead ..?..

Интересува ме CPALEAD само за отключване на страници ли е ?
Може ли просто да си сложа банер на сайта, който води към анкета, след попълването на която може да се спечели някаква награда.
И ако това го няма в cpalead, къде да търся подобна възможност?
 
Re: От: CPAlead ..?..

Интересува ме CPALEAD само за отключване на страници ли е ?
Може ли просто да си сложа банер на сайта, който води към анкета, след попълването на която може да се спечели някаква награда.
И ако това го няма в cpalead, къде да търся подобна възможност?

просто правиш празен пейдж или пост и го заключваш, и даваш банера/картинката да води към този пейж :)
 
От: CPAlead ..?..

А дали банват, ако предлагаш несъществуващи неща - напр. сложиш банер, който обещава безплатно теглене на нещо и когато потребителят попълни анкетата му излиза грешка 404 примерно?
 
Re: От: CPAlead ..?..

А дали банват, ако предлагаш несъществуващи неща - напр. сложиш банер, който обещава безплатно теглене на нещо и когато потребителят попълни анкетата му излиза грешка 404 примерно?
незнам да има такъв случай още
цпалеад не ги дреме за това, те гледат да има лийдове :)

Плащането само с чек ли става ?
чек, пайпал , мисля че и директ банк депосит
 
От: CPAlead ..?..

Още 1 въпрос: Относно директния линк към някоя анкета , някой пробвал ли е?
Примерно линка е ht tp://cpa.ly/9Xq
а отдолу има следното: To use subid tracking use ht tp://cpa.ly/9Xq/subid-goes-here
какво е subid ? и трябва ли да го слагам
 
От: CPAlead ..?..

Пичове, тва CPA lead нещо ми бега по фланга.
Регнах се, получих конфирмейшън. Влизам и гледам там разни сървейс...на което и да погледна линка, който дава ми вади едно и също ....некви тъпти патки за стреляне и даунлод.
Та мен ме интересуваха UK сървита - видях, че има там за спечелване на ваучери разни, минути, сим карти за УК.. пък мойте потребители имат интерес от подобни неща и се чудех как точно действа това? Първоначално мислех, че е линк само...ама както казах на всичките ми вади тези тъпи патки.
Някой да ме насочи с една крачка, че много куцо така... мерси много. :)

Едит - значи поразцъках го. Направих нов уиджет - добавих там разни работи и се чудех що нищо не ми показва, а то според държавата на потребителя се показва... като напраих симулация все едно съм в УК - стана. Обаче като цъкнах пак ме прати на няква глупост за даунлод..там пъзел некви тъпотии, което ако се покаже на потребителите...никой няма да попълни, най-много да не ми посещава форума вече. :)))
Такъв ли му е принципа?
 
Последно редактирано:
От: CPAlead ..?..

Три сайта от типа watchнещоси.com са ми out of the business заради деиндексация. Има ли други пострадали? Не мога да преценя дали е от cpalead, или съм прекалил с оптимизацията...:)
 
От: От: CPAlead ..?..

Три сайта от типа watchнещоси.com са ми out of the business заради деиндексация. Има ли други пострадали? Не мога да преценя дали е от cpalead, или съм прекалил с оптимизацията...:)

При мен няма проблем всичко си е индексирано. Ако са почнали да пъдят подобни сайтове от индекса скоро предполагам ще се чуе. :)
 
Re: От: CPAlead ..?..

Три сайта от типа watchнещоси.com са ми out of the business заради деиндексация. Има ли други пострадали? Не мога да преценя дали е от cpalead, или съм прекалил с оптимизацията...:)
страниците с gateway тудно ги индексира
сигурно homepage-a ти има gateway :)
 
От: От: CPAlead ..?..

Три сайта от типа watchнещоси.com са ми out of the business заради деиндексация. Има ли други пострадали? Не мога да преценя дали е от cpalead, или съм прекалил с оптимизацията...:)
Два мои са също деиндексирани.
 

Горе