CPAlead

От: CPAlead

може ли съвет какво да направя. Имам домейн sporegasm.net , за играта споре. Мислех си дали няма да е добре да направя сайтче с cpalead, то сега като е паркиран домейна има по 400 посещения на месец. Та може ли някакви идеи да дадете. То аз на тая игра грам не съм играл и даже нямам идея каква е.
 
От: CPAlead

Нещо не им работи формуляра за обратна връзка:
 
От: CPAlead

A какво мислите за http://moviesreview.eu? Става ли за проект към CPаLeаd.. Изкажете мнение :p

Става разбира моят първи проект беше точно такъв само, че ще ти е трудничко да се пребориш с конкуренцията в тази област за приличен трафик. Ако обаче успееш ще имаш доста попълнени сървеи :)
 
От: CPAlead

Не бях влизал скоро и сега гледам съкратили много офертите за USA. Само 17 останали, като 7 са задраскани. При вас така ли е? :)
 
От: CPAlead

Здравейте .Изчетох цялата тема за CPA LEAD ,но не разбрах как да си верифицирам Pay Pal акаунта . Искат compliance certificate и W-8 tax .
 
От: CPAlead

Трябва да попълниш декларацията с W в името. Там пишеш, че не си от САЩ, нямаш бизнес там и т.н. Попълва се онлайн. А за compliance certificate май е станало недоразумение. На мен не са ми искали такова чудо.
 
От: CPAlead

Странно но при мен стана точно обратното. Аз сега като се регистрирах в CPA още в началото ми иска compliance certificate и W-8. След като попълних само Името си в compiance certificate, другото W-8 не ми го иска.
 
От: CPAlead

Днес си направих първия Widget поставих го в съдържанието на страницата която искам да заключа. Всичко е точно и коректно в сайта и действа така както искам. В момента като го пробвам за България има 2 оферти по 0,15 (serveys). Като реша да ги изпълня за тест, тегля играта инсталвам и тн. обаче не ми отваря съдържанието на сайта. Някой да помогне. В контролпанела на CPA ми дава активност но, не ми добавя печалбата и като потребител не ми е отворило заключеното съдържание.
 
От: CPAlead

В контролпанела на CPA ми дава активност но, не ми добавя печалбата и като потребител не ми е отворило заключеното съдържание.

За да ти отключи страницата на Access Time трябва да му зададеш стойност различна от 0. :)
 
От: CPAlead

май в момента има 3-4 реклами за БГ но пробвах и те не работят... :(
 
От: CPAlead

Дали мислят да пуснат пак реклами за БГ.Но който да работят.
 
От: CPAlead

В момента има някакви Реклами за БГ за игри само , че при сваляне не ги отчита не дава пари и при вас ли са така ?
 
От: CPAlead

Tуко що ми активираха акаунта обаче сега трябва да попълня ако може да обясните как става защото съм в шок

Electronic W-8 Form:


W-8
Certificate of Foreign Status of Beneficial Owner
for United States Tax Withholding


 
Re: От: CPAlead

Tуко що ми активираха акаунта обаче сега трябва да попълня ако може да обясните как става защото съм в шок

Electronic W-8 Form:


W-8
Certificate of Foreign Status of Beneficial Owner
for United States Tax Withholding


Защо е тоя голям шок. :D
Напиши 2 имена и го изпращай:D
кат те видят че си от БГ яе те оправят, смисъл това е за таксите, а за BG няма такси(данъци) :D
 
От: CPAlead

EEEEE мерси готин :) олекна ми. :p Като настровам държавите в които да ми пуска анкети ми показва и ми препоръчва самия сайт да им пускам видео с реклама на цпа лийд а не сървита ?? така ли да го оставя или да цъкна за всяка държава да имам по анкета ?
 
Последно редактирано:

Горе