CPAlead

От: CPAlead

еха тамън бех направил 1 долар и си микам тва ще е сайта от който ще спечеля най много до сега и ти ......
сигорно и на мен ще измислят нещо и ще ме баннат незнам има ли други такива сайтове и как плащат но май този плаща най добре
 
От: CPAlead

Оо не, погрешно сте ме разбрали няма да ви баннат.

Аз просто много ги изнервих и много спорих с тях, даже ги заплашвах че ще им спамя сайта с Xrum*mer
Но бяха ми платили до стотинка преди да ме баннат
 
От: От: От: От: CPAlead

Нямат , но може да си намериш такъв софт за заключване на контента и сам да си слагаш оферти.

Има много други като цпалеад , за adscent*media се сещам само в момента :)

Мисля като си дръпна парите от цпалед-а да мина на някаква друга подобна програма. Аз ги знам, че цакат малко, но щом от 10 само 6-7 ти отчитат не на добре. Ако се сетиш някаква свястна програма от този род, ще се радвам да я споделиш. :) Последен въпрос: От adscent*media звънкат ли?
 
От: От: От: От: От: CPAlead

Мисля като си дръпна парите от цпалед-а да мина на някаква друга подобна програма. Аз ги знам, че цакат малко, но щом от 10 само 6-7 ти отчитат не на добре. Ако се сетиш някаква свястна програма от този род, ще се радвам да я споделиш. :) Последен въпрос: От adscent*media звънкат ли?

Да звъкнат, но мисля 4е може и по aim(но не съм сигурен)

Попринцип абсолютно всички cpa-та шейвват, но цпа*леад най-много(чупят всички рекорди) може би щото са incentive network.

Hydra, Cpa Empire, NeverBlue и MaxBounty са топ 4 за мен:). Разбираме се чудесно с aff manаgers и когато не ми харесват lead-овете(рядко се случва) ми казват да спирам кампанията, и аз я спирам и почвам нова подобна.:)
 
От: CPAlead

Защо когато се опитах да се регистрирам и в NeverBlue и в МаxBounty , не ми се обадиха , нито ми отг. съпорта по AIM .. Направо ми написаха ,че съм rejected... А бях попълнил всичко както трябва, т.е казаха ми какво да пиша за да мина ;
 
От: CPAlead

Е нали ти обясних в скайпа ве брат, след регистрацията ти има се обаждаш веднага и обясняваш всичко. Вземат го на по сериозно и 99% те одобряват за 10 мин.
 
От: CPAlead

adscend са много много зле ако ще ги ползвате като cpalead.просто не си заслужава..никакъв конверт.
 
От: CPAlead

Гледам в началото на темата има и един пример с instantdollarz, за тях никой нищо не каза.:)
 
От: CPAlead

еми значи ще ги държа и аз едни месец пк дано ми платят а аз имам един въпрос значи като един потребител се регне веднъж и то после пак му пуск рекламата той пак се регва но на мен не ми го отчита а ми показва че само е кликнал защо така
и мен също ме интересува има ли други такива програми и ако може да посочите по колко плащат
HaRRo-а на теб като ти платиха до колко време плащат значи ти си поискваш плащането или ако си направил 50 долара на 30-то число от месеца те ти ги пращат или
 
От: CPAlead

Здравейте,

Честно казано не чаках да ми платят, защото ми се струваше нереално за толкова дена толкова пари :)
Днес, сутринта поисках плащане (нарочно за да видя дали наистина плащат) и преди малко гледам,че съм ги получил парите,страхотно нещо.

Има няма за 4-5 дена съм ги направил тези $$$ и то почти с български трафик, ако имате сайт с чуждестранен трафик тогава ще играят тройни по големи суми.

CPALead, LLC. Completed Details $351.00 USD

Имах 438$ от които 20% ми удържаха, затова че сега ги поисках,
Ето който иска да се регне рефералния ми линк: http://www.cpalead.com/apply.php?ref=39992 и да ми пише по скайпа за да му обясна подробностите :)
 
От: CPAlead

честито ти плащане радвам се за теб трябва да имаш добър сайт да взимаш парици
аз сега също си правя сайт за музикални клипове и филми онлайн дано да имам посещения и аз в сайта да взема и аз някой долар но ще пробвам друга програма която haro ми препоръча и дано да взема нещо:clap:
 
От: CPAlead

Как вървят плащанията никой не се хвали :p някой да печели с us трафик?Че ме глозга един въпрос :)
 
От: CPAlead

Вече съм получил две плащания... Просто най-лесния начин за изкарване на пари...

За един месец 750$ ;)
 
От: CPAlead

Вече съм получил две плащания... Просто най-лесния начин за изкарване на пари...

За един месец 750$ :wink:
Супер трафика ти от каде идва ? :D
 

Горе