Cybercrime BG

От: Re: От: Cybercrime BG

Стига братле, да ти търся ли темите дето се правеха сайтове страници в фб. и туитър за по 50к-100 к. и нагоре? Тея са най-големите крадци съществували някога...
Абе нямат сайт, ако това не е излагация. А все още има ли такова нещо, защото нещо се случва и реално не се знае какво. Не може да го няма вече една седмица, а да не е и повече. :)

Всеки идва, прави си някакви структури, после идва друг и се разпадат. Боже, дай ни сили на нас в уеб пространството да издържим на тази идиотщина. :)
 
От: От: Cybercrime BG

Да,Пращат ГДБОП на собствениците на сайтове с вградени клипове от Ютюб,конфискуват им компютрите и се завеждат едни безмислени дела който после отпадат в съда,а те пишат по медиите каква мега акция са направили и какви големи престъпници са заловили.
А всъщност харчат излишно парите на данакоплатеца за пълни простотии с цел пиар.

Сега няма да харчат и за домейн :) доволен ли си?

Щом @боби98 се включи, сега очаквам и @реминд.
Имам чувството, че от някаква централа ви пращат линкове и вие се включвате. Темата е на 1 седмица и ти не беше писал в нея.
Ако и @реминд се включи - съмненията ще са ми на 100% потвърдени. Не че ще се изпарят ако не пише (@реминд - знам, че вероятността да четеш в точно този момент темата е над 100% - айде напиши някоя простотия)
 
От: От: Cybercrime BG

Сега няма да харчат и за домейн :) доволен ли си?

Щом @боби98 се включи, сега очаквам и @реминд.
Имам чувството, че от някаква централа ви пращат линкове и вие се включвате. Темата е на 1 седмица и ти не беше писал в нея.
Ако и @реминд се включи - съмненията ще са ми на 100% потвърдени. Не че ще се изпарят ако не пише (@реминд - знам, че вероятността да четеш в точно този момент темата е над 100% - айде напиши някоя простотия)

Да видя някаква пропаганда в моя пост?
Не е ли истина това което съм написал?
 
От: От: Cybercrime BG

Да видя някаква пропаганда в моя пост?
Не е ли истина това което съм написал?

Ами ти поставяш всички акции под общ знаменател. Може да има някоя която да била успешна и важна за един човек, но да не е раздухана от медиите.
Може да си правят ПР чрез тези акции, но сега пък БСП си правят ПР чрез други методи - пенсии и помощи. По принцип е все тая.
Но ако се погледне по-задълбочено, не мисля, че предпочитам да си правят ПР чрез помощи за циганите да се въдят още повече като плъхове!
Ти какво предпочиташ - да няма за никой или да има поне за циганите?
 
От: Cybercrime BG

Предпочитам да има Cybercrime BG,но там да работят професионалисти,да си разбират от работата а не някакви тъпи поставени калинки.

Как заключи че съм от БСП?
Или който не е за кратуната е червен буклук нали?
Говориш за пропаганда а почти всички твои мнения са точно такива,независимо от темата.
Мисля че не си лошо момче,не си и тъп но си се вкарал в някакъв безмислен филм
 
От: Cybercrime BG

За съжаление така ни подредиха. Който говори против ГЕРБ е от БСП, който говори против БСП е от ГЕРБ :(

Искаш в Cybercrime да работят специалисти, ами щом година вече не са наети, сайта не работи вече седмица, може да се заключи, че той не им важен.
 
Re: От: Cybercrime BG

Искаш в Cybercrime да работят специалисти, ами щом година вече не са наети, сайта не работи вече седмица, може да се заключи, че той не им важен.

Поредната тъпотия, която данъкоплатеца е платил. Хавала на нашите зеленчуци в парламента. :)

Аз искам хем да ги има, хем да работят наистина хора, които си разбират от работата. А това както виждаме не може да се случи, така че по-добре да ги няма. Нека си седи така. ;)
 
От: Cybercrime BG

НЕ съм казал, че по времето на Боко са направили нещо. Прочети отново мнението ми.
Ето и разбивка.

1-во изречение - това си го спомням от една тема където обсъждахме нещо. Мисля, че @реминд каза, че акции на Cybercrime има само по времето на ГЕРБ. И дано дойде БКП на власт за да спрат.
2-ро изречение - може парите да не отидат за помощи на мангалите. Може направо да им построят апартаменти.
3-то изречение - 100% вярно
4-то изречение - 100% вярно
5-то изречение - 100% вярно


Има по-важни неща от един сайт където може да подаваш сигнали за кибер престъпления! Като кажеш на един пенсионер, че сайта Cybercrime.BG не работи, той ще те гледа като гръмнат.


Eдно нещо, което не работи - се маха, точно така. А ти първо недоволстваш, сега казваш , че не било важно за тебе? Защо коментираш тогава....

А иначе http://www.ipr.cybercrime.bg/ и това беше тяхно, и преди месеци имаше линк един от линковете в менюто водеше в уикипедиа в думата КАЛИНКА :lol: и преди около 1 месец гледах, думата и линка в менюто към "калинки" си стоеше :D


пс: за да ти е тъпо - пратиха ми линк в скайп, че си писал за мене, за съжаление не е линк от централата :lol:
 
От: Cybercrime BG

ГДбоп и киберкрайм е закрито - сега ДАНС се занимават с подобни неща.
 
Re: От: Cybercrime BG

ГДбоп и киберкрайм е закрито - сега ДАНС се занимават с подобни неща.

Да бяха го подновили от ДАНС. Не знам защо сайта не си продължи да съществува? Не, че бях много щастлива с това какви акции имаха от ГДБОП, но поне идеята за чисто интернет пространство не е лоша, ако наистина някой знае как да го тълкува и пази. :)

Нищо, скоро като изтече, някой ще се облажи с добър домейн. А колко линкове има от държавни и медийни сайтове. :)
 
Re: От: Cybercrime BG

Подновили са го ама за къв чеп и те не знаят.

Да не е наш човек от форума да го е подновил и да го продава тук. Иначе си е добър домейна и си има история и линкове. И аз бих го взел. ;)
 
От: Re: От: Cybercrime BG

Да не е наш човек от форума да го е подновил и да го продава тук. Иначе си е добър домейна и си има история и линкове. И аз бих го взел. ;)

Голям майтап ще е, ако това е вярно. Направо цирк. (За съжаление живеем в тоя цирк :( )
 
От: Cybercrime BG

То това Киберкрайм си беше най-голямата измама, събиране на лични данни и точене на държавни пари. Няколко пъти съм пускал сигнали и нищо, после като им поразгледах отвратително грозният сайт, ко да видя - нямат телефон за връзка, нито адрес, нищо. Баси мишкарите, да си гният там и да не си пускат сайта, само където лъжат хората...
 

Горе