DP премахват iTrader системата

От: Re: DP премахват iTrader системата

това трябва да го погледнем ако няма голямо затруднение може да видим как да интегрираме нещо подобно

Изоставате, Coolice! Изоставате за съжаление. :mrgreen:
 
От: Re: DP премахват iTrader системата

това трябва да го погледнем ако няма голямо затруднение може да видим как да интегрираме нещо подобно

и да го махнат не е болка за умиралка и там и тук си имам клиенти които ме търсят,както и в други форуми.Купувам и продавам и мисля всеки е така...
iTrader е само начало за всеки новак да разберат бъдещите му клиенти що за стока е...било то продавачи или купувачи


лошото е тука, че във всяка втора тема в пазара се пише безсмислен коментар .... от хора които са с голяма репутация уж...но като го отдадат на комплекси :)



съвета ми е прост: да се обръща внимание в пазара, защото ако всичко друго е наред с главните теми за пари и тн... то като се отвори пазара и се видят мненията на няколко особи, които нямат нищо общо с темата става смях в залата.
нищо лично към никой,почти не съм бил офлайн през това време и вярно и аз съм получавал сигнали ама поне в пазара не си позволявам да ги показвам гледам да е нещо оффтопик...

Поздрави и ако някой лица се чувстват засегнати ( I disapprove ) отметката
 
От: DP премахват iTrader системата

не тряя да има такива есктри щото мене ме топат нарочно и ми праскат червен репи без причина
а Блинко ме банира за щяло и нещяло
така децата се гаврят със съвестните потребители за това ги махнете тия неща да се не знае кой какъв е
 

Горе