Dropshipping на тениски

Здравейте,
предлагам Dropshipping (както и продажба на едро) на тениски и суичъри с щампи, които аз изработвам. Ако има заинтересовани нека се свържат с мен на office[at]planbtshirts.com :)
 
От: Dropshipping на тениски

Слабо представяне! Никъде на сайта Ви няма информация за производителите на тениските и технологията на печат.
 
От: Dropshipping на тениски

Виждам, че имате афилиейтна програма с 5% комисионна. За дропшипинг не пише нищо в сайта ви. Надявам се не бъркате двете понятия. :) Още нещо ако мога да добавя. Не знам за другите, но 5% комисионна на средна цена 14 лв. е 0.70 стотинки на продажба, което ми се вижда изключително малко. Вдигнете си процентите. Освен, че ще повишите интереса, ще намалите и броя на отказалите се.
 
От: Dropshipping на тениски

Здравей,
в какво се състои дроп-шипинга при теб?
 
От: Dropshipping на тениски

Здравейте, не съм достатъчно наясно с OpenCart и затова афилиейтната програма стои отдолу, не знам как да я прамехна или променя съдържанието.

Иначе за Дропшипинг-а предлагам 20% комисионна. Просто сайтът ми не е достатъчно развит и не продава много. Затова ми се иска артикулите да бъдат предлагани и на други места.
 
От: Dropshipping на тениски

20% принципно не е малко, но в случая в какъв онлайн магазин или начин на продажба може да се добави къстъм тениска?! Услугата е специфична и почти няма приложение. Да си направим нов сайт и да чакаме 3лв печалба?
 
От: Dropshipping на тениски

За dropshipping куца офертата.. но за affiliate е добре според мен. Слагате си нейния банер и линк към вашият афф.. все някой лев ще направи. Не са никак скъпи.
 
От: Dropshipping на тениски

Благодаря за съветите! Ще прочета още за affiliate, за да ми се изясни напълно. А за къстъм тениски ми е рано все още, не разполагам с машина, която може да ми печата изображения, за съжаление.
 
От: Dropshipping на тениски

Здравейте, не съм достатъчно наясно с OpenCart и затова афилиейтната програма стои отдолу, не знам как да я прамехна или променя съдържанието.

От контролния панел отивате на "Settings" (настройки) - влизате в редакция на магазина Ви и от опцията "Option" почти най-долу срещу Affiliate Commission (%) задавате цифрата, която желаете. Запазвате и сте ок. За промяна на съдържанието в страницата (и за всичко) - колегата СТАН ще Ви свърши перфектна работа.
 
От: Dropshipping на тениски

Към автора на темата. Не е нужно да разбираш от всичко, а и не може. За това си има хора за всичко, съветвам те да използваш услугите на СТАН и всичко ще ти направи по сайта. Ти само седиш и се наслаждаваш на готовия ти сайт. :)
 

Горе