Easypay каса за парични преводи и плащане на битови сметки - колко се печели от нея

odobrenieto lesno li e , ako imash ve4e firma na tvoe ime
Е това е най-важното за този бизнес. Там където има хора, плащащи постоянно, и без никакви други подобни каси, е ключа към успешното съществуване.
 
Здравейте,имам идея за отваряне на изипей каса. Имам помещение с много подходяща локация. Досега е работило като кафе. Идеята е да стане каса и копирни услуги. Въпроса ми към имащите вече изипей каси,трябва ли да се сменя статута на сградата. Ако трябва да го сменя,за да е само каса,ще е много сложен и скъп процес. Ако го отворя пак като кафе и в допълнение изипей каса,трябва ли да уведомявам,че се извършва и друга дейност,да се променят статути и друга бюрокращина?
Благодаря предварително!
 
Здравейте,имам идея за отваряне на изипей каса. Имам помещение с много подходяща локация. Досега е работило като кафе. Идеята е да стане каса и копирни услуги. Въпроса ми към имащите вече изипей каси,трябва ли да се сменя статута на сградата. Ако трябва да го сменя,за да е само каса,ще е много сложен и скъп процес. Ако го отворя пак като кафе и в допълнение изипей каса,трябва ли да уведомявам,че се извършва и друга дейност,да се променят статути и друга бюрокращина?
Благодаря предварително!
Защо не се посъветваш в общината какви са процедурите. По-скоро там да ти дадат по-компетентно мнение по въпроса със статусите. Дори не знаех, че трябва след като е било каже някъде да впишеш, че става каса на Изипей. :) За кафене е ясно, има напитки, храни и прочие, но за каса. :)
 
Здравейте,имам идея за отваряне на изипей каса. Имам помещение с много подходяща локация. Досега е работило като кафе. Идеята е да стане каса и копирни услуги. Въпроса ми към имащите вече изипей каси,трябва ли да се сменя статута на сградата. Ако трябва да го сменя,за да е само каса,ще е много сложен и скъп процес. Ако го отворя пак като кафе и в допълнение изипей каса,трябва ли да уведомявам,че се извършва и друга дейност,да се променят статути и друга бюрокращина?
Благодаря предварително!
Народа огладня и касите на Изипей попълниха липсата от намалените брой банкови клонове и затворените банкови сметки, поради неплащане на месечни такси! Зачестиха преводи между физ лица, леля на баба, баба на вуйчо.. както и да е! Питате Изипей - първо за локацията - ако са ок!, те ще кажат дали е необходимо да правите излишни движения, ама смяна статут на сграда!..:) едва ли! Успех!
 
И при мен, в моя квартал, в изипей касата е винаги опашка, не ходя често, единствено ги плащам за плащане на ваучъри, данъци, глоби, абе с две думи рядко. Но пък минавам често, наистина е пълно, поне по 2-3ма чакат. Не знам какво им става на тия хора. Масово плащат сметките си или пращат пари, все едно банките им нямат или онлайн банкиране или нямат онлайн фактури и акаунти в ипей. Странно, но е факт, че има доста по-сериозно търсене от преди. ;)
 
И при мен, в моя квартал, в изипей касата е винаги опашка, не ходя често, единствено ги плащам за плащане на ваучъри, данъци, глоби, абе с две думи рядко. Но пък минавам често, наистина е пълно, поне по 2-3ма чакат. Не знам какво им става на тия хора. Масово плащат сметките си или пращат пари, все едно банките им нямат или онлайн банкиране или нямат онлайн фактури и акаунти в ипей. Странно, но е факт, че има доста по-сериозно търсене от преди. ;)
Бат Жоро на плажа 2! където има калабалък, там има артък!..:)
 
Здравейте! Разрових се да прочета за условията за отваряне на каса. Имаме малък бизнес в село с постоянни 350 жители и доста млади хора в топлите месеци.Тъй като останахме без пощенски клон и хората няма къде да си плащат сметките ,дали ще ме одобрят според вас? Чудя се изобщо дали си заслужава да се занимавам? Май по-скоро е за удобство на хората,но като се има напредвит,че плащания ще има само в моменти на вземане на пенсия,през другото време ще е мн слабо
 
Здравейте! Разрових се да прочета за условията за отваряне на каса. Имаме малък бизнес в село с постоянни 350 жители и доста млади хора в топлите месеци.Тъй като останахме без пощенски клон и хората няма къде да си плащат сметките ,дали ще ме одобрят според вас? Чудя се изобщо дали си заслужава да се занимавам? Май по-скоро е за удобство на хората,но като се има напредвит,че плащания ще има само в моменти на вземане на пенсия,през другото време ще е мн слабо

В селата с каси на Изипей доколкото знам плюс е, че освен ток и вода, масово си плащат и сметките към мобилните оператори. Ако основния ти бизнес ангажира човек в офис, който да поеме и тази работа, пробвай. За самостоятелна дейност не съм сигурен дали ще е рентабилно.
 
Здравейте колеги

Живея в село с 1000 жители,имам помещение на центъра на селото,някой можели да ми каже дали има смисъл да се отвори каса на изипей,нямам друг бизнес ,но имам фирма.
Благодаря предварително.
 
Здравейте колеги

Живея в село с 1000 жители,имам помещение на центъра на селото,някой можели да ми каже дали има смисъл да се отвори каса на изипей,нямам друг бизнес ,но имам фирма.
Благодаря предварително.
Няма рецепта! Зависи колко пари очакваш да се изкарват месечно. В София са се отваряли каси и в партера на 20-сет етажни блокове с по 1к жители и след три месеца затварят.. По принцип в малките населени места е проблем с кеша - ако няма банкомат хората отиват за пенсиите до близък град, теглят и там си плащат всичко. Може да се съчетае с ксерокс, застраховки, че и бързи кредити. Вестници могат да се добавят и дребна канцелария - тиксо, химикалки - огледайте какво липсва в населеното място още и ще ви дойдат идеи.
 
Здравейте колеги

Живея в село с 1000 жители,имам помещение на центъра на селото,някой можели да ми каже дали има смисъл да се отвори каса на изипей,нямам друг бизнес ,но имам фирма.
Благодаря предварително.
Само за каса - никакъв смисъл. Тока няма да можеш да си платиш.
 
Здравейте, искам да попитам няколко неща относно отваряне на EasyPay каса.Някой който,има каса може ли да му задам няколко въпроса?
 
Здравейте, искам да попитам няколко неща относно отваряне на EasyPay каса.Някой който,има каса може ли да му задам няколко въпроса?
Направо ги задай тук, защото ще получиш повече отговори и който я види темата ще може да сподели негов личен опит.
 
Насочил съм се към тая сфера.Искам да попитам, на какъв процент се работи.По точно как се определя дохода и дали си струва това начинание.
 
Насочил съм се към тая сфера.Искам да попитам, на какъв процент се работи.По точно как се определя дохода и дали си струва това начинание.
От това, което пише в темата и в други подобни - процентът е персонален към всеки, и заслужава си при детайлно проучване на района и дали ще имаш трафик, както и конкуренция в околността. Ти подбрал ли си място? Виж в радиус дали има такава каса и сам ще прецениш дали си струва начинанието. При нас доста се редят в едно CBA има каса, и е единствена за квартала или поне тази част на квартала.
 

Горе