[ebook] Метод за получаване на безплатни статии от iWriter.

5ROVBABY

Active Member
Рейтинг - 90.5%
19   2   0
Този метод го открих преди известно време, но изчаках да го изпробвам и да се уверя, че наистина работи. Вече около 2 месеца си взимам статиите по този начин и все още няма проблеми. Получил съм около 40 статии, за които не съм дал 1 цент и няма изгледи това да се промени.
Относно книгата, ако мога да я нарека книга. Състои се от 1 страница с точни и ясни инструкции. Нищо излишно.
Ако имате някакви въпроси или проблеми - отворен съм за съдействие по всяко време.
Цена - 100 лева. Инвестицията се избива с 20 статии от $3.
Има едно ревю копи за някой от топ членовете на форума - 100+ реп и 100% iTrader.
 
От: [ebook] Метод за получаване на безплатни статии от iWriter.

Интересува ме метода честен ли е или шменти капели нещо.Някой ми пише статиите,а аз да не му плащам или нещо от този сорт.Благодаря :) И ако съм достоен за ревюто може да го взема (опа сега видях че не съм :D) :)
 
От: [ebook] Метод за получаване на безплатни статии от iWriter.

Ще чакаме топ членовете след време да споделят метода, защото знам, че така се прави.
Аз нямам нужда точно от този тип услуга, но за други ще е полезно.
 
От: [ebook] Метод за получаване на безплатни статии от iWriter.

Методът е black hat, демек шменти капели, или както там го наричате. Не мисля че има друг начин за получаване на безплатни статии от iWriter.
 
От: [ebook] Метод за получаване на безплатни статии от iWriter.

Ревюто го взима Fozzy, ревюто ще бъде постнато по-късно.
 
От: [ebook] Метод за получаване на безплатни статии от iWriter.

Повече статии може ли да се вземат - демек метода има ли ограничение? ако да, от какво се поражда то.
И тези статии (които ти си взел) хора ли ги пишат?

може ли да дадеш линк към такава?
тематиките ти ли ги задаваш?
 
От: [ebook] Метод за получаване на безплатни статии от iWriter.

Няма такова нещо, като метод за получаване на безплатни статии, но съществуват методи за лъжа и измама.
Отрицателна репутация получаваш...
 
От: От: [ebook] Метод за получаване на безплатни статии от iWriter.

Повече статии може ли да се вземат - демек метода има ли ограничение? ако да, от какво се поражда то.
И тези статии (които ти си взел) хора ли ги пишат?

може ли да дадеш линк към такава?
тематиките ти ли ги задаваш?
Ограничението е в това, колко пари имаш в акаунта. Статиите се пишат от хора. Вие си избирате тема, може и ключова дума. Примерна статия който иска на лично. Сега ще ти покаже една на теб.
 
От: [ebook] Метод за получаване на безплатни статии от iWriter.

Аз се сещам за един-единствен начин.
И той да ти кажа не ме хвърля във възторг.

Искрено се надявам се да ми е бедно въображението...
... защото тези хора работят здраво, за да изкарат малко пари.
На много от тях това е основен начин на препитание.
С това издържат деца и семейства.

Колко точно нагъл трябва да си, за да крадеш от тях?
 
От: [ebook] Метод за получаване на безплатни статии от iWriter.

Не мисля че съм пуснал темата за да ме превъзпитават. Не карам никого на сила да прави каквото и да било, иначе казано, не създавам престъпници. Който има интерес, нека сподели, но сърцераздирателни и поучителни мнения мисля че са излишни.
 
От: [ebook] Метод за получаване на безплатни статии от iWriter.

@Caprice е права :)
Ако метода е този за който ти писах на лс - просто не е за мен.

Успех!

но сърцераздирателни и поучителни мнения мисля че са излишни.

Внимавай с това!
На никому не са излишни, не се знае утре тези пари които си спестил за какво ще ги дадеш..
сега може да ти се струва шега, но като ти дойде на главата - няма да мислиш по този начин :wink:
Стегни се до като не е късно :|
 
От: [ebook] Метод за получаване на безплатни статии от iWriter.

Този метод е различен от този на ЛС.
 
От: [ebook] Метод за получаване на безплатни статии от iWriter.

Щом не искаш да отделиш няколко мизерни долара за сайтовете си, то е явно и те колко струват.

Съдържанието е основата на един сайт.

А ти градиш мини-кули от пясък
... и продаваш наръчник за плажно джебчийство.
 
От: [ebook] Метод за получаване на безплатни статии от iWriter.

Щом не искаш да отделиш няколко мизерни долара за сайтовете си, то е явно и те колко струват.

Съдържанието е основата на един сайт.

А ти градиш мини-кули от пясък
... и продаваш наръчник за плажно джебчийство.
Прав/а си за всичко. Освен това си доста забавен/на. На всичкото отгоре си и доста честен/на. Ако имаш още коментари, моля на ЛС.
 
От: [ebook] Метод за получаване на безплатни статии от iWriter.

Който има интерес, нека сподели, но сърцераздирателни и поучителни мнения мисля че са излишни.

Не, не са излишни. Просто са неудобни.

Ако имаш още коментари, моля на ЛС.

Не. Ако има повече коментари, нека да са тук.
 
От: [ebook] Метод за получаване на безплатни статии от iWriter.

Има една готина статистика колко статии си отвърлил/не си прегледал. И готините автори не ти поемат поръчките. Значи метода ще сработва само при индииците.
А относно метода - той може да е само един (според мен) след като имаш превю... И това не е преписване, а OCR.
Не знам за вас, но там поръчвам само на топ авторите. И съм доволен. Безотговорни статии имам от къде да взимам.

А и 100кинта? WTF? За 100 кинта ще дам 700 статии на всеки желаещ, не по-лоши от краднатите.
 
От: [ebook] Метод за получаване на безплатни статии от iWriter.

То цялата тема си е излагация. Ще взема да напиша и аз един наръчник:

"Как да гепим пенсията на баба си"

И ще го продавам по 100 кинта.
Авторе... нищо лично, ама някой реши да прави някаква сделка с теб и види "шменди капели" методите ти, няма ли да се замисли малко що за човек си?
 
От: [ebook] Метод за получаване на безплатни статии от iWriter.

То цялата тема си е излагация. Ще взема да напиша и аз един наръчник:

"Как да гепим пенсията на баба си"

И ще го продавам по 100 кинта.
Авторе... нищо лично, ама някой реши да прави някаква сделка с теб и види "шменди капели" методите ти, няма ли да се замисли малко що за човек си?

Може да се замисли, но за автора на темата е по-важно да "гепи" еднократно 100 лв от някой балък скамер, вместо да следи за репутацията си в Предприемач, която не е директно конвертируема в 100 лв.
 
От: [ebook] Метод за получаване на безплатни статии от iWriter.

Бях почнал работа по един проект, дето да прави живота/работата на писателите по-лесен.
Току-що се отказах окончателно.
Това райтърите никой за нищо ги няма.
 
От: [ebook] Метод за получаване на безплатни статии от iWriter.

Няма такова нещо, като метод за получаване на безплатни статии, но съществуват методи за лъжа и измама.
Отрицателна репутация получаваш...

Трябваше някой да го каже това:D
 

Горе