Exact match-a умрЕ

Re: От: Exact match-a умрЕ

Не, това не може да е така, хора - вече става много голяма конспирацията. Няма логика да резнат съседни сайтове от моето IP, та те са съвсем различни и като ниши, съдържание и тн. По-бих се навил, че следят аналитикса, адсенса и GWT, въпреки че го отхвърлят като обвинение.

@Poltargaista - дай тогава инфо vs. vs. , поне ти трябва да знаеш какво е общото и какво е различното между тези 4ри.

Аналитикса не е голям фактор според мен. Има го, но не и в този ъпдейт - http://searchengines.bg/showthread.php?t=17848&page=2&p=140504#post140504
 
От: Exact match-a умрЕ

Мен алгоритъма ме подмина. Имам 5 подобни сайта. На 3 от тях съм ползвал автоматичен събмит, предлаган от хора в този форум. Всички са на един хостинг и никъде нямам Аналитикс и GWT. Нека кажат и другите, които са се разминали как са ги оптимизирали за да направим "диференциална диагноза"
 
От: Exact match-a умрЕ

От последните ъпдейти едно е сигурно - не слагайте Аналитикс. 99% от случайте ще ви навреди повече, отколкото ще ви помогне.
 
От: Exact match-a умрЕ

Моите всичките са извън топ 200.На всичките е правено стандартно - социалки , директории , форуми, уики сайтове.Но не съществуват от повече от 2-3 месеца
 
От: Exact match-a умрЕ

Абе има и яко "на ръчна" това съм 1000% сигурен...само се чудя с къв "ресурс" се прави :)
 
От: Exact match-a умрЕ

Ако може още някой, който не използва Аналитикса и GWT да каже какво е положението
 
От: Exact match-a умрЕ

Мойто сайт дето го резнаха този път въпреки, че не е MNS/EMD имаше Аналитикс и GWT. Преди малко скивах конкуренцията дето остана няма - дали е съвпадение не знам. Разкарах Аналитикс-а и GWT-а ама малко след дъжд качулка. :(
 
От: От: Exact match-a умрЕ

Мойто сайт дето го резнаха този път въпреки, че не е MNS/EMD имаше Аналитикс и GWT. Преди малко скивах конкуренцията дето остана няма - дали е съвпадение не знам. Разкарах Аналитикс-а и GWT-а ама малко след дъжд качулка. :(

Аз тея ги разкарах след пингвина и не помогна.
 
От: От: Exact match-a умрЕ

Аз тея ги разкарах след пингвина и не помогна.

Може и да не помага ама се надявам и да не вреди повече. Нищо чудно и заради тях да сме изгорели първоначално. То имаше един лаф "нищо гуглево по сайтовете" вече май ще го спазвам.

Още не съм почнал да го вадя ще изчакам няколко дена. Веднъж го измъкнах от лапите на пингвина ама сега ми изглежда по сериозно дереджето. Още съм на 3 страница - това на добре ли е, че не излетял в небитието или има време да излети?
 
От: От: От: Exact match-a умрЕ

Още съм на 3 страница - това на добре ли е, че не излетял в небитието или има време да излети?

Ако се държи като пингвина ще минат няколко дена докато изчезнеш в нищото. Мен поне така ми изкара сайтовете. Много мазно, първо ме свали от челни позиции, после в дъното, после на втора-трета страница и накрая умре.

Аз не виждам разлика с пингвина в тоя ъпдейт, сякаш същото + още.
 
От: От: От: Exact match-a умрЕ

Ако се държи като пингвина ще минат няколко дена докато изчезнеш в нищото. Мен поне така ми изкара сайтовете. Много мазно, първо ме свали от челни позиции, после в дъното, после на втора-трета страница и накрая умре.

Аз не виждам разлика с пингвина в тоя ъпдейт, сякаш същото + още.

Кофти отиде още един мой свестен сайт. Ще изчакам все пак да видим.

И на мен ми прилича на чист Пингвин + малко опции за EMD.
 
От: Exact match-a умрЕ

Според мен решението е домейн без ключовата дума, малко натурален линк билдинг, 5-6 статии преди да се сложат рекламите, и после по 1 - 2 статии седмично. Хубаво е да се вкара и някоя и друга статия на друга тематика, особено ако темата е популярна. Така ще ви пропусне Г. Е вярно, че отнема време, но поне е е края на света, както се казва. Според мен има светлина в тунела.
Имам предложение към Фози, понеже знам, чее цар в търсенето на подходящи думи.
Намери ми 1 дум, която има около 1000 търсения и е годна за експерименти. Аз ще се погрижа за сдържанието и домейна и ще пробвам едни експерименти. Ако успеч, ще споделя какъв е резултата и как е постигнат. Ако имаме сделка пиши ми налично.
Пожелавам ви успех със връщането на позициите и не се отказвайте толкова бързо!
 
От: Exact match-a умрЕ

То БГ май не стигат тея простотии.

Честно казано и аз не мисля, че някой ще се занимава с БГ сайтовете. Освн всичко останало и причния оборот в Адсенс и Адуърдс е доста малък при нас в сравнение с друг страни. Представете си какво ще се случи с ниши от сорта "хамали" и "мебели", ако пипнат БГ сайтовете!
 
Re: От: Exact match-a умрЕ

Има ли някой пострадал за БГ? Аз имам доста ЕМД и засега не виждам промяна, даже някои са дръпнали леко нагоре.

Аз четоха че засега е само за англииските сърчове този weather update ама знам ли кога ще го въведат навсякъде


То БГ май не стигат тея простотии.

Почти нямам бг сайтове но гледах хора от форума се оплакаха от пингвин на такива сега ще видим какво става със ъпдейта на времето
 
От: Exact match-a умрЕ

Пингвина съсече много бг сайтове, така че и насам налазват гадините. Тука минахме метър май.
 

Горе