Exact match-a умрЕ

От: Exact match-a умрЕ

Ае стига вече ... луди на напрайха. Има ли пострадали вече? Пингвина ще удари и насам.
В БГ виждам изритани сайтове от топ1.
 
От: Exact match-a умрЕ

В БГ виждам изритани сайтове от топ1.

Да, проверих в две три ниши и има сайтове изпратени в нищото. На мен почва да ми писва от това, всяка седмица драми.
 
От: Exact match-a умрЕ

При мен пък графата в Google Webmaster Tools отива само на горе. Сайта ми се изстрелва напред а е само на няколко месеца. Само доволен мога да бъда :)
 
От: Exact match-a умрЕ

При мен пък графата в Google Webmaster Tools отива само на горе. Сайта ми се изстрелва напред а е само на няколко месеца. Само доволен мога да бъда :)


На нов сайт е нормално, при всички сайтове е така. Все пак почваш от нулата и каквото и да се случи все е нагоре.
 
От: Exact match-a умрЕ

След това идва първия ъпдейт и ако някъде си стъпил грешно - честито :)

@biaaro - баце, къде идва тва лято да дойда и аз... :)
 
От: Exact match-a умрЕ

След това идва първия ъпдейт и ако някъде си стъпил грешно - честито :)

@biaaro - баце, къде идва тва лято да дойда и аз... :)


Не е актуално вече.:) Много ме мързи да го актуализирам ... ама ще го оправя.
 
От: Exact match-a умрЕ

има ли такова животно в БГ или още не е дошло?
от 16 сайта (всички Exact match домейни) няма промени..само един днес е изчезнал..да се надявам, че е нормално предвид това което му правя в момента
laie_14.gif
 
От: Exact match-a умрЕ

Пингвина мачка по спам сайтовете, които са прекалили с думата в анкъра на линковете. Exact match домейни може и да не хване, ако не си спамил прекалено. В интерес на истината има махнати сайтове и размествания в серпа.

Дълги месеци се мъчих да прескоча един конкурент със сайт, който е Exact match и по домейн и по заглавие. Той първи аз втори. Сега гледам, че ни е разменило, ама дали е свързано с пингвин не знам. Може и да не е, защото си седи на второ място ... ако бях на него щях да почна да се притеснявам, защото мина предните няколко ъпдейта и не мръдна от първо място. Сега май го хванаха обаче ...
 
От: Exact match-a умрЕ

за мен това не е спамение :mrgreen:
сериозно - не съм прекалявал с анкър текстовете да са същите като домейна
в началото даже въобще не го използвам вече (това ще рече за последните няколко сайта) - ранква се сайта по няколко близки думи по значение и през това време вече е индексиран и за главната на завидна позиция без нито линк.

13 - 1 позиция
www_MyEmoticons_com__fishing.gif

2 - 2 и 3 поз.
1 - втора стр от около седмица и 1 изчезнал днес

май скоро ще прелее чашата...ние едва ли ще направим нещо, но ако продължават така...ще се прави нещо за да се окротят
 
От: Exact match-a умрЕ

Пингвина мачка по спам сайтовете, които са прекалили с думата в анкъра на линковете. Exact match домейни може и да не хване, ако не си спамил прекалено. В интерес на истината има махнати сайтове и размествания в серпа.

Дълги месеци се мъчих да прескоча един конкурент със сайт, който е Exact match и по домейн и по заглавие. Той първи аз втори. Сега гледам, че ни е разменило, ама дали е свързано с пингвин не знам. Може и да не е, защото си седи на второ място ... ако бях на него щях да почна да се притеснявам, защото мина предните няколко ъпдейта и не мръдна от първо място. Сега май го хванаха обаче ...

Ако го беше ударил твоя конкурент някой от двата ъпдейта , няма ше да е сле дтеб на второ място, а изобщо нямаше да го виждаш в първите 10 страници. По-скоро ви е пропуснал за сега.
 
От: Exact match-a умрЕ

Здравейте колеги,
искам да ви попитам дали тези от вас, които са засегнати от новия Пингвин ъпдейт дали са получили съобщене от Гоогле в Google Webmaster? Изпраща ли Гоогле съобщение ако си бил засегнат от Пингвина или не?
 
Re: От: Exact match-a умрЕ

Здравейте колеги,
искам да ви попитам дали тези от вас, които са засегнати от новия Пингвин ъпдейт дали са получили съобщене от Гоогле в Google Webmaster? Изпраща ли Гоогле съобщение ако си бил засегнат от Пингвина или не?

За атоматичните наказания не получаваш... само за ръчните понякога... ако сега им пишеш ще ти върнат отговор в темплейт че виждат все не натурални линкове към сайта ти и положението може да се влоши и наказания сайт да изпадне още повече... поне според колеги...


:lol:

Ти сериозно ли?

плс без сарказъм към другите колежки уебмастърки и без това сте малка бройка в такива форуми остава да се скарате ...
 
От: Exact match-a умрЕ

:lol:

Ти сериозно ли?

Да, когато човек не е сигурен за нещо по-добре е да попита хора, които са по-запознати от него. Не съм се сблъсквала до сега с тези автоматични ъпдейти, за това реших да попитам. :)

За атоматичните наказания не получаваш... само за ръчните понякога... ако сега им пишеш ще ти върнат отговор в темплейт че виждат все не натурални линкове към сайта ти и положението може да се влоши и наказания сайт да изпадне още повече... поне според колеги...

Благодаря ти за отговора :) Ще изчакам и ще видя какво е положението.
 
От: Exact match-a умрЕ

Сега се сетих че за по големи сайтове AlanFort е един от точните потребители които да дадат малко повече информация.
Доколкото помня неговия сайт беше с бранд домейн,а той беше казал че се е класирал по определени думи и имаше изключително добър трафик.
AlanFort ще съм ти благодарен ако споделиш как оптимизираше ти статиите си.
Понеже в твоя сайт съм виждал доста различни статии класирани доста добре :)
Благодаря предварително.
 
От: Exact match-a умрЕ

Buonasera a tutti ragazzi, немаше ме няколко дена и гледам чичо гошо избил рибата. :D Изтрепали една камара сайтове, моя сайт е на 3 страница още обаче мангала дето беше пингвинфрендли го нема нийде. Много странно? Това ме навежда на мисълта, че нема никаква логика в действията на гуглевите алгоритми и няма никаво значение какви са ти линковете, съдържанието, домейна и от кой град си. :mrgreen:
 
От: От: Exact match-a умрЕ

Buonasera a tutti ragazzi, немаше ме няколко дена и гледам чичо гошо избил рибата. :D Изтрепали една камара сайтове, моя сайт е на 3 страница още обаче мангала дето беше пингвинфрендли го нема нийде. Много странно? Това ме навежда на мисълта, че нема никаква логика в действията на гуглевите алгоритми и няма никаво значение какви са ти линковете, съдържанието, домейна и от кой град си. :mrgreen:
Сега експериментират с новия алгоритъм и докато го натъкмят ще оставят след себеи си доста пушечно месо и кървави дири:) Май е добре да се спре с линкбилдинга за 2-3 седмици или най-много да се публикуват някакви шитни в Г+ за подмазване:D
 
От: От: От: Exact match-a умрЕ

Сега експериментират с новия алгоритъм и докато го натъкмят ще оставят след себеи си доста пушечно месо и кървави дири:) Май е добре да се спре с линкбилдинга за 2-3 седмици или най-много да се публикуват някакви шитни в Г+ за подмазване:D

Я на тия са не мазня! Да се затриват и да се махат, евал съм ги. :mrgreen:
 

Горе