Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Пак промени...днеска за 2ри път получавам писмо в страницата явно автоматично от различни хора което гласи:
Hey ''Името на страницата ми '', there's something about this photo that bothers me. Would you please take it down? Thanks.

Respond to Иван's request
надписа е придружен със снимка

Въпросният иван нещо не му харесва снимката и ми дава опциии да я мремахна или не...
най-странното е че снимките които ''докладват'' едната беше с едни шарени папагалчета а другата с забавен надпис...нищо нередно
 
От: Facebook - промени и новости

Да, и аз съм го виждал. Слагай си го на ..., особено ако са някакви единични съобщения :)
 
От: Facebook - промени и новости

И друг път са ми докладвали снимки даже ми блокирват профили но не бях получавал съобщения от този тип :)
 
От: Facebook - промени и новости

Това значи че 9 човека са харесали,коментрали или споделили нещо в страницата за определен период от време :)
 
От: Facebook - промени и новости

За последните няколко дни драстично ми падна "people saw this post" като постна картинка. Ако постна само текст или линк "people saw this post" ми е с около 50% повече. Вие да забелязвате нещо такова по вашите страници?
 
От: Facebook - промени и новости

Моите наблюдения са, че видимостта гравитира средно около 10%.
 
От: Facebook - промени и новости

На картинките е повече. Имам чувство, че алгоритъма ги засича и ако са много харесвания/споделяни ги виждат повече хора, понякога дори до 30%, но много рядко. Обикновено до 10-15% за картинките, за постовете малко по-малко.
 
От: Facebook - промени и новости

В този ред на мисли...

Sorry, something went wrong.

We're working on getting this fixed as soon as we can.

Go Back
Facebook © 2012 · Help


Дали ни готвят нова изненада. Много често започна да им се случва сякаш?
 
Re: От: Facebook - промени и новости

В този ред на мисли...

Sorry, something went wrong.

We're working on getting this fixed as soon as we can.

Go Back
Facebook © 2012 · Help


Дали ни готвят нова изненада. Много често започна да им се случва сякаш?

Да, имат нов дизайн на началната страница. Някои хора вече го имат. 1 приятел ми прати снимка, но я изтрих, и не мога да ви я покажа, но ще потърся :)
 
От: Facebook - промени и новости

Значи за това от известно време все ми изкарва логин страница като на забравена парола...

Та къ` е новото? Би`а ли? :)
 
От: Facebook - промени и новости

За последните няколко дни драстично ми падна "people saw this post" като постна картинка. Ако постна само текст или линк "people saw this post" ми е с около 50% повече. Вие да забелязвате нещо такова по вашите страници?

Абсолютно си прав!
Започнаха да падат ДРАСТИЧНО посещенията от страниците..

Но пък за сметка на това, виждам ДОСТА често, линкове на които пише:Sponsored...
 
От: Re: Facebook - промени и новости

Виж файлът 4991 - Вижте за какво става въпрос :)

Надявам се, че бекграунда ще се сменя, че нещо тези сладури хич не ми допаднаха...

Отделно интересно колко ли кинта е изсипана за продуктовото позициониране :))))
 
От: Facebook - промени и новости

Потвърдено, трафика падна страшно много от страниците! Дано го оправят скоро! :D
 
От: Facebook - промени и новости

Дайте някакви конкретни числа и кога е минал алгоритъма (от кога е спада). С картинките също ли е така? По моите страници не забелязвам такова нещо, мога да ви дам една картинка, която да пуснете в пиково време, за да се види колко хора ще я харесат и дали има спад в reach-а.
 
От: Facebook - промени и новости

Аз лично го забелязвам от 7ми, но говоря за линкове/постове, не за картинки :)
 

Горе