Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Получавате ли известия, когато някой коментира нещо във ваш сайт чрез ФБ коментарите в сайта?
 
От: Facebook - промени и новости

Гледам от вчера "talking about this" изчезна, рових във фейса и гугъл ама нищо. При мен ли е само така в станиците или пак правят промени?

edit: nvm, появи се пак.
 
Последно редактирано:
От: Facebook - промени и новости

На някой появяват ли му се съобщения в страниците от типа "Hey "името на страницата ви" there's something about this photo that bothers me. Would you please take it down? Thanks." Предполагам е доклад на снимка,но интересното е,че където съм срещал това съобщение снимките са абсолютно непровокативни?!
 
От: Facebook - промени и новости

Не им обръщай внимание. Твърде вероятно е и те самите да не знаят защо репортват.
 
От: Facebook - промени и новости

Бях питал един фен защо е докладвал снимката и той ми каза че не я е докладвал просто си е махнал тага.
 
От: Facebook - промени и новости

Да не ти пука :)
 
От: Facebook - промени и новости

Само аз ли имам проблем от 2-3 дни или е повсеместен?
Пускам например снимка, която е постната в таймлайна, но като ида на страницата не я виждам. В същото време снимката си е в "Снимки", хората я лайкват и аз виждам лайковете в статистиката...Същото се случи със снимки пуснати след 28-ми - бяха на стената, виждах ги, шерваха се и тн, а сега всичко след 28-ми го няма.
 
От: Facebook - промени и новости

Аз пък понякога не мога да споделям снимки. Има някакъв проблем със снимките в последните два дни :)
 
От: Facebook - промени и новости

Само аз ли имам проблем от 2-3 дни или е повсеместен?
Пускам например снимка, която е постната в таймлайна, но като ида на страницата не я виждам. В същото време снимката си е в "Снимки", хората я лайкват и аз виждам лайковете в статистиката...Същото се случи със снимки пуснати след 28-ми - бяха на стената, виждах ги, шерваха се и тн, а сега всичко след 28-ми го няма.

Аз вече свикнах с този проблем,доста често ми се случва да пускам нещо и да го няма на стената,после обаче винаги се показва рано или късно :D
 
От: Facebook - промени и новости

Проблеми си има целогодишно, винаги нещо е бъгнато, но до няколко дни се оправя и се бъгва друго.
 
От: Facebook - промени и новости

Проблеми си има целогодишно, винаги нещо е бъгнато, но до няколко дни се оправя и се бъгва друго.

Абсолютно си прав!
 
От: Facebook - промени и новости

Някой знае ли дали ако поствам във фб страницата си сайт в който има скрити бутони за лайкване на страници,то има ли вероятност фб да изтрии тази страница
 
От: Facebook - промени и новости

Няма да я изтрие, но може да я unpublish-не. Разпространяваш спам.
 
От: Facebook - промени и новости

Някой знае ли дали ако поствам във фб страницата си сайт в който има скрити бутони за лайкване на страници,то има ли вероятност фб да изтрии тази страница

Питай Мануил Недялков, той знае ;)
 

Горе