Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

При теб с картинките няма промяна? Колко е паднал на линковете?
 
От: Facebook - промени и новости

Страничката е 5к+, снимката е пусната преди 14-15 часа. Сами преценете как е алгоритъма :)

Untitled.jpg
 
От: Facebook - промени и новости

Дай пример с някоя по-големичка.
 
От: Facebook - промени и новости

На големите 50к+ не мога да им хвана спатиите. Има по 2-3% рийч, случва се и 30% да има.

За мен по-фрапиращ е случая с малката страничка. 5к харесвания, 4к говорят и рийча няма 2%... Тренда явно не е в полза на създаване на нови страници.
 
От: Facebook - промени и новости

А страницата нова ли е или не?
 
От: Facebook - промени и новости

Искам да питам нещо експертите на тема фейсбук. Позволено ли е да се публикува афилиейт линк във фен страница?
 
От: Facebook - промени и новости

Искам да питам нещо експертите на тема фейсбук. Позволено ли е да се публикува афилиейт линк във фен страница?

да позволено е
 
От: Facebook - промени и новости

Здравейте! Facebook вече изисква от администраторите на фен страници да промотират техните постове, като си плащат за това. Ако не плащат, постовете на страницата стигат само до 10% от хората, които са я харесали.
Ако искате да ВИЖДАТЕ ВСИЧКИ постове от вашата страница, трябва феновете да отидат с мишката до "Liked" бутона и да го задържат за секунда. От падащото меню изберат "ADD TO INTEREST LISTS" (Добавяне в списък с интереси), след което създават такъв списък с любимите си Facebook страници. След като изберат този списък с любими страници, ще получават ВСИЧКИ постове, без да пропускат нищо интересно!

Скоро го разбрах и реших да го споделя за други хора, които не знаят
 
От: Facebook - промени и новости

Киберчо, пиши по-грамотно, МОЛЯ ТИ СЕ БЕ ЧОВЕК.

Това, което пускаш е поредната простотия тип верижно писмо. След като феновете не виждат това, което им постваш, какъв е смисъла да им постваш и да ги приканваш да ти добавят страницата в интереси. Така я добавят, към специален филтър, не към стената си (?!). Верно, ако кибичат на този филтър ще виждат всичко, ама мислиш ли, че ще се случи.
 
От: Facebook - промени и новости

Да, но не иде реч за стените им , а за нюзфийдовет им, не е ли така? А и, ако цъкнат на зъбното колелце вдясно от бутона Съобщение, и там отметнат "Прибавяне към любимите ми страници" пак ли ще е така редруме, няма ли тогава да виждат много повече постовете от тази страница в нюзфийда си?
 
От: Facebook - промени и новости

Да, но не иде реч за стените им , а за нюзфийдовет им, не е ли така? А и, ако цъкнат на зъбното колелце вдясно от бутона Съобщение, и там отметнат "Прибавяне към любимите ми страници" пак ли ще е така редруме, няма ли тогава да виждат много повече постовете от тази страница в нюзфийда си?
Не стените, ами нюзфийдовете им. Ами пробвай да добавиш някоя страница в любими. Там отдясно ти излиза някакъв филтър, под страниците, в отделно поле - нещо като рсс емисия за любимите ти страници. Ако си цъкнеш на него ще им виждаш всичките постове. Това имах предвид.
 
От: Facebook - промени и новости

Какво ви е мнението за таргетирането при постовете. Аз оставам с впечатлението, че за сега само си орязваш сам импресиите и никакъв друг ефект.
 
От: Facebook - промени и новости

Пфф, единствено от таргетирането съм пробвал да орежа някои от страниците си за азиатски орки, щото не ми трябва кофти трафик. Първо си работеше добре, после обаче нещо се прецака и страниците спряха да растат, което беше мега странно. Махнах филтъра и се оправиха. При този бъгав фейсбук, май е по-добре да не се използват тези опции :)
 
От: Facebook - промени и новости

Ако направя страница да речем днес, и тя порастне много бързо за 2-3 дена ,да речем 20-30к дали ще направи проблем фейсбука дори ако всичко е напълно легално без шашми и т.н просто с много реклама и много $. Как мислите?
 
От: Facebook - промени и новости

Не. Пиши ми на лични каква ти е идеята и какво искаш да развиваш, ако имаш желание разбира се.
 
От: Facebook - промени и новости

Аз съм ти казвал какво искам...но не намерих подходяща страница за купуване за това си направих....
Друго което искам да питам и мисля че ще е полезно и за другите.Може ли да се направи така хора от дадена държава да не влизат в страницата,например от Индия.И толкова ли няма файда от индийски фенове както съм чувал ? :)
 
От: Facebook - промени и новости

Е, ти си ми казал, но си написал "много пари", а това което търсеше беше за ограничен бюджет :) Иначе има, да, можеш да филтрираш да не виждам мангасари, но реално погледнато индийските кликове са нещо като родните. Защо да губиш 5 лв., като можеш да ги вземеш?
 
От: Facebook - промени и новости

Знаете ли как да направя така че да не може да ми отвавя в голям формат профилната снимка на страницата,да не е публична.
 

Горе