Facebook - промени и новости

Ебаси мамата, току що ми върнаха и профил, който чака от 2014 година, направо не вярвам какво се случва... :D
 
Хахаха хич не е нормално, но тука вече едва ли проблема е във фейсбук по-скоро в самата снимка
 
Ебаси мамата, току що ми върнаха и профил, който чака от 2014 година, направо не вярвам какво се случва... :D

И на мен са ми връщали блокирана страница след 2-3 години. Ако човек има търпение да чака, явно връщат всичко :D
Вече изтрита страница според мен няма как да върнат, но блокирани профили явно да.
 
И на мен са ми връщали блокирана страница след 2-3 години. Ако човек има търпение да чака, явно връщат всичко :D
Вече изтрита страница според мен няма как да върнат, но блокирани профили явно да.

Има, върнаха ми вече 4-5 изтрити точно преди година :)
 
  • Like
Реакции: sedo
Тия от Фейса станали много печени!Преди 3-4 месеца ни бяха сбъркали съвсем! сега, ако оправят и рийча, цена няма да имат!:)
 
Днес фейса продължава да реже рийча, поне при мен е така. А навън вали кротко, хората са си на линия - според мен пак пипат нещо. При вас, как е, същите тесла ли е?
 
Днес са налази мои страници на английски език чисто и просто с цел кражба на профили/страници, така че внимавайте. Споделят страницата, видео или пост от нея и пишат следния текст:
SECURITY WARNING !
Dear Customer,
Your Page will soon Disabled.
This is because a person has been reported that there is a deviation of the content, for violating terms of service. If you are the original owner of this account, please re-confirm your account to avoid blocking.

Please re-confirm your account here:
└► ******************.xyz /uk / reconfirm_now. html

If you don't confirm, our system will automatically block your account and you will not be able to use it again.
Thank you for helping us improve our service cooperation.
We are very sorry for the inconvenience.
Facebook ™ Security 2017

Линкът съм го премахнал някой да не кликне по погрешка.
 
Абе, как така Ви връщат? Аз имам в моя профил едни 20 страници чакащи от 2 години, ама си чакат :D Не са много 500к фенове, но биха ми дошли добре :D На кого и какво да пиша, че да се смилят и над моята душица.? Една позната вчера ми каза че връщали безразборно на всеки изтритите страници и профили, но да видим аз ще успея ли да се вредя .. :D
 
На мен тези страници, които ми върнаха съм ги обжалвал само 1 път, но е било октомври месец 2016 и от тогава си стояха депубликувани :)
 
Абе, как така Ви връщат? Аз имам в моя профил едни 20 страници чакащи от 2 години, ама си чакат :D Не са много 500к фенове, но биха ми дошли добре :D На кого и какво да пиша, че да се смилят и над моята душица.? Една позната вчера ми каза че връщали безразборно на всеки изтритите страници и профили, но да видим аз ще успея ли да се вредя .. :D
Настоятелно пишеш, бате. :)
 

Горе