Facebook - промени и новости

Настоятелно пишеш, бате. :)
Писах на квито мейли барнах, брат.... Още отговор от никъде...

Най-странното е, че блокираха на майка ми профила без никакви обяснения и причини, жената не прави нищо седи и си пуска статусчета и бам :D Най-вече за профила писах и даже и ги псувах и пак нищо. Сега ми дадоха мейл на некъв писах и на него да видим.

Иначе, ако някой разполага с мейли на които е получил отговор или друго, моля да сподели!
 
Странна работа, имам 1 туристическа ФБ страничка. Преди седмица ФБ ми беше прикачил 200 отзива към страничката/това със звездичките/, сега пак ми ги е махнал и си имам само 1 отзив, както си беше първоначално. А тези 200 отзива са си в момента като отделна страничка, автоматично генерирана и пак не са свързани с моята.
Как мислите, защо се получи това?
 
Колеги, случвало ли ви се е, когато ви заключат профил и вие изпратите смс и въведете кода да ви дава грешка:


This page isn’t working
www.facebook.com is currently unable to handle this request.

HTTP ERROR 500

Как се справяте с този проблем?
 
Аз нищо не съм им писал просто ей така ми ги върнаха най-важните профили, нямам никакво обяснение какво що, явно, защото минаха изборите в Германия?
 
Колеги, случвало ли ви се е, когато ви заключат профил и вие изпратите смс и въведете кода да ви дава грешка:


This page isn’t working
www.facebook.com is currently unable to handle this request.

HTTP ERROR 500

Как се справяте с този проблем?

Имам го този проблем на 1 профил, който скоро ми отключиха, но не на СМС-а. Минавам 2 опции и на третата ми дава това съобщение, а има още 1, за да отключат пак акаунта. Пробвах през различни браузъри и ИП-а, но същата работа. Дано да е някакъв временен бъг :)
 
@slavchev, на мен ми праща SMS-а, въвеждам го, сменям паролата и хоп.. бъгва, обаче новата парола си влиза в действие, но нищо повече..
От колко време го имаш този проблем?
 
@slavchev, на мен ми праща SMS-а, въвеждам го, сменям паролата и хоп.. бъгва, обаче новата парола си влиза в действие, но нищо повече..
От колко време го имаш този проблем?

От 3-4 дена, предполагам след 10-и ще се оправи, защото профила го дава активен като разглеждам от други, според мен е бъг.
 
Дано го оправят.. бъгава работа..

При вас рийча как е?
Днеска ми е върха на сладоледа - Никакъв. За първи път виждам рийч от 24-25 човека на 100к страница - мега активна.. странна работа..
 
Днес на приятел му "блокираха" профила и не пише защо, само му дават да разпознава приятели, което прави успешно, след това екран да смени паролата - сменя я, да изтрие някакви последни дейности, пропуска стъпката и след като Confirm-не всичкия тоя буламач го препраща към празна бяла страница и нищо. След рефреш стъпките се повтарят и така до безкрай. Решения?
 
Днеска(тоест вчера) е имало брутална акция.. доста домейни, рийчове работи са баннати.. FB бая се е засилил..
 

Горе