Facebook - промени и новости

Виждам, че никой не е дал... и на един мой приятел е по същия начин. Пращахме лична карта, разпознавахме приятели, последни съобщения, всичко и дава бялата страница и дотам. Дано някой сподели решение, че това е немислимо. Иначе профила му го има, не са го свалили...

Това с бялата страница не е проблем на профила, а бъг в почти цяла Европа. Фейсбук трябва да го оправят.

http://downdetector.com/status/facebook
 
Последно редактирано:
Отказаха ми реклама на една астрологична статия: 'Your ad wasn't approved because it doesn't follow our Advertising Policies, which apply to an ad's content, its audience and the destination it links to. We don't allow ads that use profanity, or refer to the viewer's attributes (ex: race, ethnicity, age, sexual orientation, name) or harass viewers. '
 
Имате ли проблеми с пускане на линкове във Фейсбук?

И при мен ръчно не дава, през hootsuite става, но пък линковете нямат рийч. Пак наказания... :)
 
Не разбирам защо са тези наказания, при условие, че непрекъснато вървят реклами на темата, на която публикувам. Значи за реклами може, прибират парите, а ако пусна свободен линк, не става.
Колега, ние с теб вървим пакет, като накажат единия, с него следва и другия, през юни-юли беше така.:)
 
Продължава делото за масовото "колекциониране" на лични данни.
 
На страница със 100 последователи няколко поста с 0 рийч, което да кажем е разбираемо. Имало е на постове по около 10-20. Сега гледам пост от 16.10 със 700 + рийч без никакви споделяния. Нещо тази статистика на Фейсбук ми се вижда нереална, даже бъгава както и цялата социална мрежа в последните няколко месеца. 700 % видимост без активност...
 
На страница със 100 последователи няколко поста с 0 рийч, което да кажем е разбираемо. Имало е на постове по около 10-20. Сега гледам пост от 16.10 със 700 + рийч без никакви споделяния. Нещо тази статистика на Фейсбук ми се вижда нереална, даже бъгава както и цялата социална мрежа в последните няколко месеца. 700 % видимост без активност...
Мисля, че са бъгове това, дава грешни данни. И при мен се получи в малки странички с по 90 последователя, видимост 700 без нито 1 лайк.
 
Това ми е ясно, но точно пък тия 2-3 поста с по-малка ангажираност направиха по 30к рийч, а останалите, които се радват на по-голяма ангажираност - 10к?
 
Засегнах са, деба. Все ще се намери, седмица след като си писал нещо, някой да ти каже, че си недосетлив по незнайни причини. :( "Напа, случва са", петък е, ама не е хубаво да почваш с твърдото от обяд още. :eek:
 
  • Like
Реакции: sedo
Тоя Фейсбук си е.а мамата отвсякде, дори спама по групите не върви като хората, толкоз ли няма някакъв друг начин за докарване на трафик бе д.еа мааму де.а...
 
Ами има, ама е платен начинът. Безплатното свършва - свийквайте. ФБ се претрупа напълно и очаквано ще става все по-трудно да се пробие без пари.
 
Проблема е, че са ми блокирали дебитната карта и пейпала, а и тия неща дето ги продавам не съм сигурен дали са според правилата им за рекламиране. Нямам нищо против и да им плащам ама, като акаунта ми е блокиран кво да се прави... Те и там постоянно правят рестрикции за нови потребители, които рекламират. Тъкмо го написах горният коментар и взеха, че се раздивиха нещата малко с групите...
 
Абе що не ми признава кодовете, които ми праща като есемес за потвърждение на самоличността? Имам два профила - единия реален; другия фейк и като ми праща есемеси на телефоните; въвеждам ги и нищо не се случва..
 

Горе