Facebook - промени и новости

Има ли спад в рийча заради новия бутон ( струва ми се, че има ) При как е?
 
Има много ясно, във фийда се паказват само постове на приятели! Гледам в америка масово плашат компании, че напускат фейсбук заради тоя бутон. Явно ще стане мазало
 
Вече постове от страници няма да се виждат в началната страница на фейсбук, трябда да цъкнеш на page feed за да ти излязат постове на страници който си харесъл
 
Чесито, ей сега вече наистина си е.а майката.... Единственият вариант е платената реклама. На мене ми отблокираха рекламните функции, но сега ми искат да си извадя нова карта от банката, за да мога да бууствам, утре сутринта ще ставам да търча до банката да вадя нова карта експресна поръчка... Истината е, че и в платената реклама може да се направят много пари ако имаш хубав продукт и хубава реклама, ако обаче сайтовете ти разчитат на приходи от Адсенс, лошо седларов, лошо...
 
Аз така или иначе не виждам къде е българският еквивалент на фийд пейдж-а? o_O

Ако е така, както го казвате, ще е по на оферта да се пазярят профили, защото на приятелите им ще се показват постовете без да са размити между постове от страници. :)
 
Аз така или иначе не виждам къде е българският еквивалент на фийд пейдж-а? o_O

При мен е Новини от страници, има и още една Информационен канал там пък ми се показват неща от страници които не съм харесвал, но се предполага, че ще харесам.
 
Аз така или иначе не виждам къде е българският еквивалент на фийд пейдж-а? o_O

Ако е така, както го казвате, ще е по на оферта да се пазярят профили, защото на приятелите им ще се показват постовете без да са размити между постове от страници. :)

Една страница е 100К профила 5к а познай колка профила ти трябват и колко банна ще ядеш, колко телефона щи трябват.... не е работа, явно ще прявят магазини и ще сме конкоренция на търговците скоро :D
 
Избора е платената реклама не е толкова скъпо, с профилите няма как да стане освен ако профила върху 5-те хиляди приятели няма и 100 000 последователи...
 
И групите са алтернатива, гледам показват се нещата от там, даже повече от преди, тъй като на фийда липсват нещата от страниците. ;)
 
Според мен тази идея няма да просъществува дълго. Нюзфийдът в момента е лигавщина от снимки на котенца, гифчета и реклами. Голямо предимство на фейсбук беше точно това, че там може да видиш някой интересен материал, споделен от приятел. Те самите казват, че все още тестват, така че дано да се намери вариант, в който качествените публикации да продължат да се показват. Но със заглавия тип "Той намери на земята 5 стотинки, вдигна ги и и няма да повярвате какво стана..." дотук я докарахме.
 
Вече постове от страници няма да се виждат в началната страница на фейсбук, трябда да цъкнеш на page feed за да ти излязат постове на страници който си харесъл

Че това го има от няколко месеца, но не работи както трябва :)
 
Пълният му тест беше в Сърбия и още 3-4 страни там рийча направо е умрял имаше доста шум и недоволство там въпреки това от фейсбук са решили да не спират идеята си, от тия дни този бутон вече е на всички профили в цял свят не работи още коректно и още има постове във нормалния фийд но е въпрос на време да заработи коректно, в америка се надига голямо недоволство, даже един от собствениците на отбори там в енфл са заплашили, че заработили този бутон ще се оттеглят от фейсбук, собственика казал, че това е обир имали 30милионна страница и ако искали да достигнат до последователите си трябвало да платят 30 000$ а това било неприемливо, и щели да призоват хората да отиват към май спейс там безплатно щели да достигат до запалянковците!
 
На спoртал все още ми излизат всички постове, без да съм се абонирал за страницата да ми ги изкарва първи.
 
Някой има ли проблем с изчезване на фейсбук фенове? От два дни сайтът ми си трупа редовен трафик и фенове, но след сутрешния ъпдейт много от новите фенове ги няма...
 
Аз съм с американска страница и американски сайт. Не само, че не забелязвам по-нисък рийч, но дори напротив, мисля, че се е вдигнал с ок. 20-40 %. Мислех, че след недоволството в Сърбия от фейсбук са се отказали от идеята си. Май имаха и официално изявление по въпроса.
 

Горе