Facebook - промени и новости

Абе някой има ли проблем с фейсбук, иска ми смс код за потвърждение но като го въведа не става нищо, някой с подобен проблем и как може да се оправи?
 
Еми кво да ти кажа...пробвах всеки ден по един път, по няколко пъти нищо. След една седмица пак същия филм. Получих 10 есемес кода, но нито един не стана и в един момент просто стана...Според мен е някакъв нов "бъг", който е оставен съвсем нарочно, за да се самоизтрият повечето фейк акаунти.
 
Един въпрос за разбирачи: Ако си имам ФБ група - моя, като админ какви права имам? Мога ли да пускам повече линкове към даден сайт? Ако съм член на група, знам, че не е препоръчително, особено с един профил, ама ако съм админ това така ли е? И още нещо: имам голяма ФБ страница, как да привлека фенове от нея в групата?
 
Значи вече има опция да свържеш страница с група, но не очаквай чудеса в началото. За да разраснеш групата имаш три варианта - първия да я поддържаш и да е интересна; втория да си купиш потребители поне в началото; третия е с платена реклама, но пак не е много сигурно какво ще постигнеш. Иначе за линковете, то нещата стоят по-скоро откъм репорти, но вероятно, ако си админ имаш малко повечко свобода в тая посока.
 
Благодаря! Въпросът е точно колко повече свобода? Не искам да ми блокират домейн или да ми затрият профил за глупост.
 
Домейнът ти никога не е застрахован. Няма как да ти кажа колко точно свобода. Даже никой не може да ти каже пускай по 15 линка на ден и няма да имаш проблем, примерно...Няма такова животно.
 
Абе някой има ли проблем с фейсбук, иска ми смс код за потвърждение но като го въведа не става нищо, някой с подобен проблем и как може да се оправи?
Аз имам такъв проблем.
Някой друг има ли?

Днес ми блокнаха 1 и ми искат телефон, пращат ми вече 10 смс-а и нито 1 не става..
 
Да аз го имах този проблем, ще се оправи до няколко дена, седмица макс, не се притеснявай.
 
Да аз го имах този проблем, ще се оправи до няколко дена, седмица макс, не се притеснявай.
ОК.. Бъгав фейсбук :D вече 2-3 дни само ми пращат кода и нищо не става.. въвеждам и се рефрешва и тва е..
 
И отново рийча върви наполовина надолу. Пипкат гадовете! Всеки път около 5-12 число едно и също. Сто процента не е случайно това.
 
Page posts scheduled to publish after December 18 will do so without any link customizations. The links will instead display their default metadata, if available.

See View, edit, or delete scheduled content to edit your scheduled messages.

Цялата статия - ЦЪК
 
При мен в hootsuite излиза check out this link, няма снимки на повечето статии и няма оправия..

Минаваш ли ги през дебъгера?
 
Да, трябва да кликна два пъти scrape again, за да излезе картинка. Slavchev кой плъгин използваш за og таговете?
 
За og тагове не ползвам, то в Yoast си ги има автоматично, но и аз дебъгвам всяка нова публикация, не знам какво правят :)
 

Горе