Facebook - промени и новости

Вчера ме сюрпризираха на един акаунт с ултиматум от 7 дни да кажа това ли е моето име или не и в последствие да го верифицирам с ID. Май са променили малко изгледа, пък и дават ултиматум и период в който да се изпълни, не го очаквах. :D
Все пак, ако някой може да го възроди и го иска, мога да го дам за тънки пари, вътре е с 4к+ приятели и има към 1000 покани, така че не е проблем да се направят 5к.
 
Какво се случва вчера и днес с рийча?!? Все едно някой е кръзнал половината трафик и е срязал фийдовете. Няколко различни страници са, но дават еднакъв плачевен резултат. При вас как е, орязани ли сте наполовина?
 
Не мога да ги разбера - пак пипат нещо, защото гледам, че и други хора са пострадали. Уж беше до 12 число, сега се проточва до 15...Дано това не е краят!
 
Имате ли проблем със страниците не ми излизат публикациите и няма поле за споделяне на 3 браузера ми е така, на мястото на постовете излиза чарта!
 
Общо взето нещата си вървят все към това да си плащаш за да има риийч, като нищо ще измислят нещо като месечна такса да речем 100 долара за страница и си ти върви рийча не плащаш рийч няма :D

Тия место това ако измислят подобно нещо като AdSense и край с Гоогле тотално.
Тъкмо хора като мен, които отдавна са разкарали сайтовете си защото е смешна работа AdSense в България могат да пробват отново.
 

Горе