Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Да, май всички я имаме. Напоследък забелязвам един бъг, че картинките не се вижда в "activity log" на страниците, което според мен може да влияе на статистиките - говорят за това, достигнати хора и прочее.
 
От: Facebook - промени и новости

Аз забелязах пък, че ако се лайкне да речем статия от сайт един път излиза на стената на харесалия 1 път се включва само в кутията "Дейност наскоро". Което също влияе мощно.
 
От: Facebook - промени и новости

Различно. Имам страници, на които след 15 падна рийча без причина, сега гледам, че пак е тръгнал нагоре. Имам такива, на които пък "говорят за това" изчезна и има някакви дупки по графиката. Фб пак правят някакви щуротии.
 
От: Facebook - промени и новости

Аз пък имам наблюдения че вириала на чуждите страници е в пъти по-голям от този на Бг страниците
 
От: Facebook - промени и новости

Dear Facebook user,

We have reviewed the suspension of your Page. After reviewing your page activity, it was determined that you were in violation of our Terms of Service. We have provided a warning to you via email, but you have not responded to our notification. Therefore, your account might be permanently suspended.

If you think this is a mistake, please verify your account on the link below. This would indicate that your Page does not have a violation on our Terms of Service. We will immediately review your account activity, and we will notify you again via email.

Verify your account at the link below:
========================
apps..facebook.com/confirm-fb/[/url]
========================

Thanks for being part of Facebook Comunity,
The Facebook Security Team.

Получих го в писмата на една от страниците ми от Security Team
Според мен е измама не съм цъкал на линка
Вие какво мислите
 
Последно редактирано:
От: Facebook - промени и новости

Dear Facebook user,

We have reviewed the suspension of your Page. After reviewing your page activity, it was determined that you were in violation of our Terms of Service. We have provided a warning to you via email, but you have not responded to our notification. Therefore, your account might be permanently suspended.

If you think this is a mistake, please verify your account on the link below. This would indicate that your Page does not have a violation on our Terms of Service. We will immediately review your account activity, and we will notify you again via email.

Verify your account at the link below:
========================
http://apps.facebook.com/confirm-fb/
========================

Thanks for being part of Facebook Comunity,
The Facebook Security Team.

Получих го в писмата на една от страниците ми от Security Team
Според мен е измама не съм цъкал на линка
Вие какво мислите
Ебаси мошеницитееее.
линка forgot your password ги издаде ...
 
От: Facebook - промени и новости

Изтрийте линка някой да не се прецака. Хитреци са, да. Редовно пращат, от името на Marki Zuckemberg, Security Team и подобни, линкове към приложения или клонирани сайтове. Директно заминават в кофата.
 
От: Facebook - промени и новости

Не знам как е при вас, но при мен мина поредната брадва. Reach-a за последните 14 дни падна с 20-30 процента, най-малко.
 
От: Facebook - промени и новости

То вече не може да му се хване края... Надолу-нагоре, някакви дупки, в които никой нищо не бил говорел... Май е по-зле, ако си следиш измислените им статистики.

Ти кое следиш графичните анализи, броя видели под постовете?
 
От: Facebook - промени и новости

Нормално ли е рича в чуждите страници да е в пъти по-голям от българските?
 
От: Facebook - промени и новости

Освен да се радваш, не знам дали е нормално :D То две английски страници нямат еднакви статистики ти пишат за тия на различни езици. Дай графиките да видим разликата.
 
От: Facebook - промени и новости

То вече не може да му се хване края... Надолу-нагоре, някакви дупки, в които никой нищо не бил говорел... Май е по-зле, ако си следиш измислените им статистики.

Ти кое следиш графичните анализи, броя видели под постовете?
Говоря за Reach-a - общия брой видели страницата/постовете за определен период от време.
 
Последно редактирано:
От: Facebook - промени и новости

А това promote някой пробвал ли го е в страница, дали ще върши работа, дали набира фенове? Аз смятам да промотирам един пост в една от моите страници, ама за 5 долара, но не знам дали си струва ? Вие как мислите, заслужава ли си ?
 
От: Facebook - промени и новости

Не си заслужава.Това е направено за големите брандове като кока-кола и зайо байо :D
 
От: Facebook - промени и новости

Само ако продаваш нещо може да се замислиш.

То ако продаваш нещо трябва много сериозно да се замислиш дали фейсбук е твоя канал за реклама ... конверсията е ужасна ...
 
От: Facebook - промени и новости

По-добре 5$ за няколко продажби, отколкото 5$ за снимка с котка и 14 нови лайка на страницата :) Това е моята логика.
 

Горе