Facebook - промени и новости

webmast367

Well-Known Member
Някой има ли проблем с групите?

Тръгнах да пускам обява, и когато реших да публикувам " на повече места " забелязах, че липсват над 80% от групите ми, най-големите разбира се...
Та проблема е на двата ми профила.

На какво може да се дължи това? Забелязах, че си членувам в групите просто не ми ги вади да публикувам в тях по бързата процедура "публикувай на повече места едновременно"

DJO

Active Member
Нов бонус - mass unpublish на страници без причина, без наказания, без обяснения. Това и на странии, които никога не са имали контент извън правилата. Някой друг с подобен проблем и има ли оправия?
просто я скриваш и откриваш отново и няма проблем поне при мен е така :)

Damyan

Member
от настройките просто влизаш ако не го намериш пиши ми
Имаш предвид видимостта на страницата, при които има 2 опции
- Страницата е публикувана
- Страницата не е публикувана
??

• Like
Реакции: DJO

DJO

Active Member
Имаш предвид видимостта на страницата, при които има 2 опции
- Страницата е публикувана
- Страницата не е публикувана
??
да при мен се оправя просто е някакъв бъг вече ако ти нямаше някакъв проблем де

tedkata_m

Well-Known Member
Колеги,
как стои въпроса с Instant Articles във Фейсбук в последните месеци? Имат повече рекламни банери гледам, някой ползва ли ги, пускат ли повече рийч от обикновените линкове, какви са критериите за одобрение на сайт? Монетизацията по-висока ли е от Гугълските реклами? Поздрави

traiki

Well-Known Member
Одобряват бързо, но трудно се настройва сайт на WP , за да работи с тях...не изкарва правилно статиите, чупят се див кодове; снимки и следователно ти режат достъпа до мрежата им. Колкото до рийча - няма разлика, но монетизацията преди беше по-добра.

Здравейте, колеги! Има ли някой с наказани страници, вече повече от две седмици? Нито линковете, нито снимките правят рийч...

V.Andreev

Well-Known Member
Здравейте, колеги! Има ли някой с наказани страници, вече повече от две седмици? Нито линковете, нито снимките правят рийч...
Имах за жалост подобен проблем, на третата седмица се оправиха нещата ( но им бях писал - макар, че нямам отговор )

rraadd11

New Member
Здравейте, някой друг забелязва ли слабия рийч и трафик към линковете от вчера и днес или проблема е само при мен?

StarWars

Member
Един може би глупав въпрос относно фейса, от известно време страницата за логване във фейса ми излиза с различни визии, стария тъмно син хедър, след ден два светло син хедър и по-различна форма за лог..., не знам дали тестват нещо или при мен е проблема иначе като се логнеш си е ок, някой да има отговор?

Горе