Facebook - промени и новости

Някой има ли проблем с групите?

Тръгнах да пускам обява, и когато реших да публикувам " на повече места " забелязах, че липсват над 80% от групите ми, най-големите разбира се...
Та проблема е на двата ми профила.

На какво може да се дължи това? Забелязах, че си членувам в групите просто не ми ги вади да публикувам в тях по бързата процедура "публикувай на повече места едновременно"
 
От известно време това съобщение ми излиза при всяка нова страница, без значение какво съм отворил...
Идея от какво може да бъде?

Съобщение.jpg
 
При мен снимките имат нормален рийч, но последните дни линковете са много играничени.
При вас?
 
Нов бонус - mass unpublish на страници без причина, без наказания, без обяснения. Това и на странии, които никога не са имали контент извън правилата. Някой друг с подобен проблем и има ли оправия?
просто я скриваш и откриваш отново и няма проблем поне при мен е така :)
 
За първи път чувам за този метод, иначе знам за опцията - всяка страница я има в "Главните Настройки".
Пишете, ако сте имали проблемна страница и метода Ви е помогнал!
 
от настройките просто влизаш ако не го намериш пиши ми
Имаш предвид видимостта на страницата, при които има 2 опции
- Страницата е публикувана
- Страницата не е публикувана
??
 
  • Like
Реакции: DJO
Имаш предвид видимостта на страницата, при които има 2 опции
- Страницата е публикувана
- Страницата не е публикувана
??
да при мен се оправя просто е някакъв бъг вече ако ти нямаше някакъв проблем де
 
Колеги,
как стои въпроса с Instant Articles във Фейсбук в последните месеци? Имат повече рекламни банери гледам, някой ползва ли ги, пускат ли повече рийч от обикновените линкове, какви са критериите за одобрение на сайт? Монетизацията по-висока ли е от Гугълските реклами? Поздрави
 
Одобряват бързо, но трудно се настройва сайт на WP , за да работи с тях...не изкарва правилно статиите, чупят се див кодове; снимки и следователно ти режат достъпа до мрежата им. Колкото до рийча - няма разлика, но монетизацията преди беше по-добра.
 
Здравейте, колеги! Има ли някой с наказани страници, вече повече от две седмици? Нито линковете, нито снимките правят рийч...
 
Здравейте, колеги! Има ли някой с наказани страници, вече повече от две седмици? Нито линковете, нито снимките правят рийч...

Имах за жалост подобен проблем, на третата седмица се оправиха нещата ( но им бях писал - макар, че нямам отговор )
 
Имах за жалост подобен проблем, на третата седмица се оправиха нещата ( но им бях писал - макар, че нямам отговор )
А преди да ги спрат, получихте ли някакви съобщения за нарушаване на правилата им?
 
Не, нямаше причина - заради това и им бях писал
 
Здравейте, някой друг забелязва ли слабия рийч и трафик към линковете от вчера и днес или проблема е само при мен?
 
Един може би глупав въпрос относно фейса, от известно време страницата за логване във фейса ми излиза с различни визии, стария тъмно син хедър, след ден два светло син хедър и по-различна форма за лог..., не знам дали тестват нещо или при мен е проблема иначе като се логнеш си е ок, някой да има отговор?
 

Горе