Facebook - промени и новости

Нещо не виждам опцията да се споделя съдържание от страница в страница. Дава ми само да шервам в групи. :oops:
 
Хора, само при мен ли днес масово раздават предупреждения за спам? Над 10 страници за броени часове са предупредени... Мисля си, че е някакъв бъг в алгоритъма.
 
Хора, само при мен ли днес масово раздават предупреждения за спам? Над 10 страници за броени часове са предупредени... Мисля си, че е някакъв бъг в алгоритъма.
Някакъв фишинг е май, аз получих това -

Censorship Management Center -

7 ч. ·

We've noticed unusual activity on your page
⚠️

So the features on your page are limited. and reduce how often people see your posts
You will need to verify your account again, at which point your page will back to normal .. If you do not verify, we will be forced to lock your account and page permanently.
Please visit the link below to verify your account
https://informationdata85867.com/
To ensure the safety of all users, all users must comply with our policy
Thank you for reading this message, please click the link to confirm
Support Team © 2022
 
Някакъв фишинг е май, аз получих това -

Censorship Management Center -

7 ч. ·

We've noticed unusual activity on your page
⚠️

So the features on your page are limited. and reduce how often people see your posts
You will need to verify your account again, at which point your page will back to normal .. If you do not verify, we will be forced to lock your account and page permanently.
Please visit the link below to verify your account
https://informationdata85867.com/
To ensure the safety of all users, all users must comply with our policy
Thank you for reading this message, please click the link to confirm
Support Team © 2022
Не, говоря за истински предупреждения от фейсбук. Това си го спамят просто по страниците.
 
Не ми пращат нищо, през 10 минути ми наказват по една страница с флаг за СПАМ.
Цъкни в качество на страницата и ако има някакви наказани публикации ги изтрий.

И при мен бяха луднали така преди време и след седмица-две се кротнаха.
 
Цъкни в качество на страницата и ако има някакви наказани публикации ги изтрий.

И при мен бяха луднали така преди време и след седмица-две се кротнаха.
Те ги изтриват сами, няма как да ги изтрия или има начин който не знам? През 10 минути имам наказана страница.
 
Те ги изтриват сами, няма как да ги изтрия или има начин който не знам? През 10 минути имам наказана страница.
В такъв случай обжалваш и спираш да пускаш за няколко дена. При мен бяха дали опция да обжалвам пред някакъв измислен надзорен съвет и естествено нищо не нарушаваше правилата и върнаха публикациите, ама наказанията си изкараха няколко седмици.
 
В такъв случай обжалваш и спираш да пускаш за няколко дена. При мен бяха дали опция да обжалвам пред някакъв измислен надзорен съвет и естествено нищо не нарушаваше правилата и върнаха публикациите, ама наказанията си изкараха няколко седмици.
Мисля, че е от този новия изглед на страниците, май алгоритъма засича само при него.
 
Не ми пращат нищо, през 10 минути ми наказват по една страница с флаг за СПАМ.
И при мен имаше. Това не е бъг. Потребители които са със лоша репутация ако са пускали обяви които са били тагвани за СПАМ или бот потребители са пускали съдържание някакво в групи / страници и от там идва проблема. На мен ми отидоха една страница и една група и не мидадоха право да обжалвам пеерасите ш$бани. В последните месеци страшно много наблягат и задължават админите да с;ледят за "лоши" потребители ( а те са безбожно много просто ) и ако не следиш ти трият страницата/групата и си до там
 
И при мен имаше. Това не е бъг. Потребители които са със лоша репутация ако са пускали обяви които са били тагвани за СПАМ или бот потребители са пускали съдържание някакво в групи / страници и от там идва проблема. На мен ми отидоха една страница и една група и не мидадоха право да обжалвам пеерасите ш$бани. В последните месеци страшно много наблягат и задължават админите да с;ледят за "лоши" потребители ( а те са безбожно много просто ) и ако не следиш ти трият страницата/групата и си до там
На 1-2 часа си ми шиба предупреждение и ми маха поста, нищо друго не прави и то е в само в страниците с нов изглед. New Pages Experience by Бат Марко простия.
 
Че то има ли страници, които още са на стария изглед. На мен всички ми ги смениха с новия, т.е вече са профили
 

Горе