Facebook - промени и новости

Че то има ли страници, които още са на стария изглед. На мен всички ми ги смениха с новия, т.е вече са профили
и аз имам и страници и групи със стария още.
На 1-2 часа си ми шиба предупреждение и ми маха поста, нищо друго не прави и то е в само в страниците с нов изглед. New Pages Experience by Бат Марко простия.
Мен ми втръсна от тия социалки, да вземат малко да изпопадат :D :D :D На Бат марко му е време хахахах
 
Ако не греша все още има опция да им върнеш стария изглед на страниците. В настройките беше.
Все тая, то ще е както с всяка опция на гугъл и фейсбук до време и после всичко минава на новото автоматично..... Отлагане на неизбежното демек
 
Че то има ли страници, които още са на стария изглед. На мен всички ми ги смениха с новия, т.е вече са профили
Има за радост.

и аз имам и страници и групи със стария още.

Мен ми втръсна от тия социалки, да вземат малко да изпопадат :D :D :D На Бат марко му е време хахахах
Не знам как е възможно толкова голяма компания да няма съпорт и да са такива келемета.
 
Има за радост.


Не знам как е възможно толкова голяма компания да няма съпорт и да са такива келемета.
Съпорт има, ама само за рекламодатели и "биг бизнис"..
 
Съпорт има, ама само за рекламодатели и "биг бизнис"..
Аз съм рекламодател по принцип и пак се гаврят с мен.

Зле си е. То дори да има рийч, пак няма трафик...
А ако има трафик то пък няма пари от рекламните мрежи.
 
Аз съм рекламодател по принцип и пак се гаврят с мен.


А ако има трафик то пък няма пари от рекламните мрежи.
Така си е, последните месеци е супер куцо всичко. Между другото и аз получих съобщения за свалени публикации. Явно отново са им полудели ботовете...
 
Така си е, последните месеци е супер куцо всичко. Между другото и аз получих съобщения за свалени публикации. Явно отново са им полудели ботовете...
Тепърва значи започва шоуто при теб. Аз само днес имам 10 свалени.:D
 
Тоя огромен спад в рийч и посещения дали не е от black friday защото пълнят фийда с реклами?
 
Тоя огромен спад в рийч и посещения дали не е от black friday защото пълнят фийда с реклами?
От него е, намалили са го ма 70% :D
 
Някой знае ли в тия нови страници дето са като профили как да се канят хората наведнъж ,които са харесали постове на страницата , както при предният вариант на страниците?
 
Някой знае ли в тия нови страници дето са като профили как да се канят хората наведнъж ,които са харесали постове на страницата , както при предният вариант на страниците?
До колкото знам който е харесал постовете може само да се канят един по един
 
До колкото знам който е харесал постовете може само да се канят един по един
Това е ясно, ама не откривам опция да се поканят всички наведнъж както беше преди.
Или то просто вече си няма такава опция?
 

Горе