Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

uni-web - какво съм казал против теб, бе човек, че и "Тарикатите като теб" - я кажи с какво съм тарикат?
 
От: Facebook - промени и новости

Такива говеда като вас само от завистта си ще умрат да знаеш!!! Вие и без това друго не можете освен да се радвате на лошите моменти на другите хора.
 
От: Facebook - промени и новости

Такива говеда като вас само от завистта си ще умрат да знаеш!!! Вие и без това друго не можете освен да се радвате на лошите моменти на другите хора.

uni-web - Не чувстваш ли, че прекаляваш? Нищо лошо не съм казал против теб, навсякъде те защитавам и винаги съм ти помагал а сега така приказваш? Буквално до оня ден ми се молеше да ти пускам линкове а сега стана големия бизнесмен?
 
От: Facebook - промени и новости

uni-web - Не чувстваш ли, че прекаляваш? Нищо лошо не съм казал против теб, навсякъде те защитавам и винаги съм ти помагал а сега така приказваш? Буквално до оня ден ми се молеше да ти пускам линкове а сега стана големия бизнесмен?

Смешник до оня ден като и ти беше в групата на спамерите нищо не казваше ама като ти бихме шута много отворен стана :lol:
 
От: Facebook - промени и новости

:shock: Моли съм ти се за линкове? За какви линкове бе я ходи си злобей някъде другаде, че не ми се занимава с теб.

Ти си един дървен философ който освен, че не може и да философства и нищо не знае...

Нямам какво да си кажа с теб, темата е за съвсем друго нещо, нещо което ти така или инче нямаш и няма и да имаш.

uni-web - Не чувстваш ли, че прекаляваш? Нищо лошо не съм казал против теб, навсякъде те защитавам и винаги съм ти помагал а сега така приказваш? Буквално до оня ден ми се молеше да ти пускам линкове а сега стана големия бизнесмен?
 
От: От: Facebook - промени и новости

Спамаджиите не трябват на никого, и без вас могат. Мислете друг бизнес, как да лъжете лековерните, че примерно Русия атакува с лазери от космоса. :lol:

Това беше злобно....до оня ден като беше и ти от спамаджиите нищо не казваше, сега не трябвали на никого....
 
От: От: Facebook - промени и новости

Смешник до оня ден като и ти беше в групата на спамерите нищо не казваше ама като ти бихме шута много отворен стана :lol:

Ало, войводата, с теб не съм правил бизнес и досега отношения с теб не съм имал, ако ти си мислил нещо друго, си е твой проблем.



Това беше злобно....до оня ден като беше и ти от спамаджиите нищо не казваше, сега не трябвали на никого....

И защо да е злобно, да съм излъгал нещо? Като че ли другите не могат сами да видят или се страхувате, че някой може да ви открадне идеята от примера който дадох, че Русия атакувала с лазери от космоса? :)
 
Последно редактирано:
От: От: От: Facebook - промени и новости

Страхуваме се да не земеш да заслабнеш от злоба...

И защо да е злобно, да съм излъгал нещо? Като че ли другите не могат сами да видят или се страхувате, че някой може да ви открадне идеята от примера който дадох, че Русия атакувала с лазери от космоса? :)
 
От: От: От: Facebook - промени и новости

Страхуваме се да не земеш да заслабнеш от злоба...

Благодаря.
 
От: Facebook - промени и новости

Говорих с един колега от Белгия, който преди 2 месеца е имал такъв проблем, при него забраната е била 10 дни.
 
От: Facebook - промени и новости

10 Дни, много бе..

100% ще се вдигне тази забрана според мен, защото просто никъде не е обяснена.. правят ги според мен заради някви тестове, колко % ще се вдигнат приходите от рекламите и т.н.
 
От: Facebook - промени и новости

Говорих с един колега от Белгия, който преди 2 месеца е имал такъв проблем, при него забраната е била 10 дни.
Същият проблем като нас ли е имал и той?
 
От: Facebook - промени и новости

Това с теста за приходите не ми се вярва да е вариант. По скоро тестват някакви новости.
 
От: Facebook - промени и новости

За капак и АПП то ми блокнаха и то не може да поства линкове :beer:
 
От: Facebook - промени и новости

Някъде из фейсбук хелп-а имаше да се пускат тикети до девелоперите, които оправят подобни бъгове и грешки.. може да пуснем някой общ тикет
 
От: Facebook - промени и новости

Някъде из фейсбук хелп-а имаше да се пускат тикети до девелоперите, които оправят подобни бъгове и грешки.. може да пуснем някой общ тикет

Ами надали ще е от полза понеже не изглежда да е като бъг. А по скоро умишлено ограничават тези профили.
 
От: Facebook - промени и новости

Ами гадно, ама ще го караме на ръчно, не ми се играе пак да създавам ново, че и работи и истории, дано се оправи скоро.
Това вече си е доста гадно.
 

Горе