Facebook - промени и новости

Хъ!
Един сайт за онлайн OCR ми отказа заявката за извличане на текста, че резолюцията била малка.
 
Не се спряхa тея хорa всеки път дa променят сaйтa :) и тaкa съм зaпочнaлa темaтa някой имa ли подобен проблем когaто се кaчи снимкa в стрaницaтa и не дaвa дa се нaстрои по чaс или ръчно дa се кaчи и зaпочвa дa трепти и мигa много гaдно в стрaницaтa нa мой познaт го прaви и нa моя приятелкa a вчерa другa моя приятелкa кaзa зa нейният профил се случило :)
 
Не се спряхa тея хорa всеки път дa променят сaйтa :) и тaкa съм зaпочнaлa темaтa някой имa ли подобен проблем когaто се кaчи снимкa в стрaницaтa и не дaвa дa се нaстрои по чaс или ръчно дa се кaчи и зaпочвa дa трепти и мигa много гaдно в стрaницaтa нa мой познaт го прaви и нa моя приятелкa a вчерa другa моя приятелкa кaзa зa нейният профил се случило :)

И при мен е така. Все едно гледам телевизор от 90-те като започне да трепти. Качвай по две-три снимки, така по-бързо ги зарежда. После триеш ненужните и оставяш само тази, която искаш да публикуваш.
 
И при мен е така. Все едно гледам телевизор от 90-те като започне да трепти. Качвай по две-три снимки, така по-бързо ги зарежда. После триеш ненужните и оставяш само тази, която искаш да публикуваш.
Блaгодaря ще пробвaм :)
 
Какво му стана на тоя фейс! От 5 интересни неща нито едно не тръгва. Оряза ни на нулата! Някой знае ли какво се случва?
 
Виж файлът 14255
Какво му стана на тоя фейс! От 5 интересни неща нито едно не тръгва. Оряза ни на нулата! Някой знае ли какво се случва?

Страница с едва близо 2 500 харесвания, обаче със споделяне в два профила с по 5 к приятели. Поста стана вайръл и достигнати 246 к, като не спира да расте. Линковете достигат до 3-4 к. Не знам защо е тази брадва на страниците в момента, но пробвай да пораздвижиш публикациите чрез профили.
 
Последно редактирано:
Някой с идея защо, когато споделя от страница някой пост в група, то не излиза опция публикацията да се сподели от членовете в групата? Фейсбук ли има рестрикция към това или опира до настройки на страницата?
 
Някой с идея защо, когато споделя от страница някой пост в група, то не излиза опция публикацията да се сподели от членовете в групата? Фейсбук ли има рестрикция към това или опира до настройки на страницата?

Ако е тайна групата, в която споделяш, това е причината.
 
Последно редактирано:
Мерси за инфото. Друг парадокс забелязвам. Публикувана е статия - под нея фигурира бутон "Share". Споделям към съответната група картинка/пост от ФБ страница - бутона "Share" го няма. o_O
Явно за препратки FB -> FB влияе това, че групата е заключена и не може да се споделят нещата, а за линкове към сайтове и статии - не.
 
Пробва ли да изтриеш страниците от hootsuite, приложението от фейсбук акаунта и наново да ги свържеш?
 
Не съм, защото нямах наказания, но сега ще видя..

PS: Няма ефект..същото съобщение. Явно нещо им се е бъгнала системата или правят профилактика.
 
Последно редактирано:
И при мен е същото..
 

Горе