Facebook - промени и новости

Здравейте,имате ли идея защо не мога да стана администратор на фейссбук страницата,която създадох,но с друг профил(мейл),влизам си,и когато се опитам за направя администртор и личния си профил,не става.Пробвах с този на мъжа ми и се получава.А преди време бях такъв администратор,но се премахнах.Към момента не става,а пробвам отдавна.Към кого да се обърна,искам да си ползвам страницата от личния профил,а не да влизам с другия мейл и парола.Дали фейсбук ми е наложил някакви забрани,сега си мисля,че имах едни забавяния на плащания за реклама?
 
Здравейте,имате ли идея защо не мога да стана администратор на фейссбук страницата,която създадох,но с друг профил(мейл),влизам си,и когато се опитам за направя администртор и личния си профил,не става.Пробвах с този на мъжа ми и се получава.А преди време бях такъв администратор,но се премахнах.Към момента не става,а пробвам отдавна.Към кого да се обърна,искам да си ползвам страницата от личния профил,а не да влизам с другия мейл и парола.Дали фейсбук ми е наложил някакви забрани,сега си мисля,че имах едни забавяния на плащания за реклама?
Двата профила приятели ли са? Не можеш да добавяш за администратор човек който не ти е в приятели. Профила на мъжа ти със сигурност ти е в приятели и затова се е получило.
 
Двата профила приятели ли са? Не можеш да добавяш за администратор човек който не ти е в приятели. Профила на мъжа ти със сигурност ти е в приятели и затова се е получило.

Това от кога е? Последно преди месец добавих профил за администратор, който не беше приятел на профила от който направих това. Добавих го чрез имейл, като първоначално излизаше половината със ***, а след като прие поканата му излязаха и двете имена.
 
Ами аз като съм се мъчил да добавям за администратор човек който не ми е приятел, не ми е давало. Ставаме приятели и веднага ми позволява.
 
Днес цял ден не иска да ми отваря Фейсбук през лаптопа, а през телефона си бачка. Като пусна Wi-Fi Hotspot ми го отваря и на лаптопа, но с web.facebook.com. Някой друг да има подобен проблем?
 
От около половин час не го отваря изобщо. Явно проблема е във фейса.

Ето нещо любопитно от kaldata:

Преди няколко седмици Facebook се забърка в скандал, след като социалната мрежа премахна публикувана историческа снимка от войната във Виетнам, известна просто като Napalm girl. По-късно компанията се извини публично, а сега обяви, че ще промени политиката си към подобно съдържание.

Оттук насетне, Facebook ще разреши публикуването на снимки, които са„значителни, актуални или важни за обществения интерес“, дори когато нарушават традиционните правила.

Мрежата ще работи с представители на общността, за да установи нов и по-либерален стандарт, чиято цел е да позволи публикуването на повече изображения, без това да навреди на хората, които не искат да ги видят или да покаже притеснително съдържание на малолетни.

Според анализаторите, това е стъпка в правилната посока, но практическото приложение на новата политика ще бъде доста трудно. Разбирането за това кое е значително, актуално или важно за обществения интерес е различно от култура до култура и на Facebook ще е доста трудно да не обиди едновременно над един милиард потребители.
 
Това е ясно, доста я дъвкаха тази тема, но не знам какво общо има с работата на фб. Явно нещо ги атакуват, но пък няма логика мобилната версия да бачка, а декстоп не...
 
Странна работа, отваря го през прокси в Chrome, а от Cyberfox (Firefox) - не ще. Зарежда постоянно и до никъде.

П.С.: Тръгна за сега.
 
Последно редактирано:
Да попитам автоматичните публикации от сайта ми кум две мои Фейсбук страници застрашава ли ми фейсбук профила по някакъв начин. Говорим за около максимум 10 статии на ден ?
 

Горе