Facebook - промени и новости

Някой има ли връзка с фейсбук съпорт, защото ми депубликуваха страница в която не е поствано от 8 месеца без причина и нарушения.
 
Пиши им през съпортта за facebook ads, но трябва да си доста изчерпателен и да възхваляваш социалната мрежа и същевременно да обясняваш колко ти е важна страницата и тн. Но дори да ти отговорят - не очаквай положително развитие.
 
Пиши им през съпортта за facebook ads, но трябва да си доста изчерпателен и да възхваляваш социалната мрежа и същевременно да обясняваш колко ти е важна страницата и тн. Но дори да ти отговорят - не очаквай положително развитие.
Страницата по принцип изобщо не ми е важна, с име на турски сериал е и предполагам, че някой изявява права над нея или нещо подобно дали е възможно?
 
Напълно възможно е. На мен така ми изтриха страница в инстаграм
Ако това е причината значи всеки с някаква фен страница да се готви в един момент да я загуби.
 
Пичове как публикувате в фб, дали има някаква автоматизация за още по лесно публикуване в schedulera на фб?
 
А нещо без приложение, примерно директно да настройва някак си от самата фб страница и шедулера там
 
Може да използваш техния, но е основно и само за една страница.
 
Ако търсиш нещо безплатно едва ли ще намериш, насочи се към postcron или подобен сайт.
 
Кажете някое приложение, като се пусне новина в wordpress-a да пуска новината и в страницата
JetPack
 
Някой да е имал тоя проблем, при публикуване в страница? Гледам че от другия профил мога да си публикувам, какво правите в такива случаи, публикувал съм по 12-20 поста на ден..

В момента не можете да използвате тази функция

Ограничаваме честотата, с която можете да публикувате, да коментирате и да правите други неща за определен период от време, за да защитим общността ни от спам. Можете да опитате отново по-късно
 
Някой да е имал тоя проблем, при публикуване в страница? Гледам че от другия профил мога да си публикувам, какво правите в такива случаи, публикувал съм по 12-20 поста на ден..

В момента не можете да използвате тази функция

Ограничаваме честотата, с която можете да публикувате, да коментирате и да правите други неща за определен период от време, за да защитим общността ни от спам. Можете да опитате отново по-късно
Всеки в общността им спами като луд, че го пръскат с химикали и вируси, а забраняват да пишат на хора с 20 поста на ден...:D
 
Някой да е имал тоя проблем, при публикуване в страница? Гледам че от другия профил мога да си публикувам, какво правите в такива случаи, публикувал съм по 12-20 поста на ден..

В момента не можете да използвате тази функция

Ограничаваме честотата, с която можете да публикувате, да коментирате и да правите други неща за определен период от време, за да защитим общността ни от спам. Можете да опитате отново по-късно
Да имам проблем и с качването и насрочването..
 
Тоя проблем е отдавна и няма решение. Просто прекалено активните профили идва момент в който ги ограничават, за това си разпределяйте постовете от различни профили макс по 5 на ден.
 

Горе