Facebook - промени и новости

Пичове направо ме спукаха от такива предупреждения, само аз ли съм или при всички е така
Заради някакви новини и постоянно предупреждения

Аз съм така от началото на месеца. Почти всички новини ми ги трият, без значение от тематиката.
 
Пишете против Путин, имаше информация, че Зуки го е позволил официално.
 
Да повдигна темата и да се похваля.

Отварям си днес фейсбука да прегледам какво се случва и изведнъж получавам известие, че пост от януари 2013 на страница, която отдавна не съществува и е unpublished от фейсбук е срещу стандартите и правилата. :D
Дадоха ми възможност да споря, но приех алерта и всъщност не получих наказание.

Та, така работи ФБ - забавя, но не забравя.
 
Да повдигна темата и да се похваля.

Отварям си днес фейсбука да прегледам какво се случва и изведнъж получавам известие, че пост от януари 2013 на страница, която отдавна не съществува и е unpublished от фейсбук е срещу стандартите и правилата. :D
Дадоха ми възможност да споря, но приех алерта и всъщност не получих наказание.

Та, така работи ФБ - забавя, но не забравя.
При мен беше по-интересно. Нова страница на един ден без никаква информация в нея беше по същия начин unpublished. Била нарушавала нещо си, а всъщност аз я пресъздавам на ново, защото старата такава загубих заедно с профил, с множество други страници.
Нещо се случва там - част от скапания им алгоритъм.
 
Само малоумният фейсбук може да ме накаже два пъти за една и съща публикация (забавен пост, който ботът незнайно що е оценил като насилие). Че и ме заплашват с депубликуване, а опция да обжалвам няма. Тия са кибер нацита.
 
Само малоумният фейсбук може да ме накаже два пъти за една и съща публикация (забавен пост, който ботът незнайно що е оценил като насилие). Че и ме заплашват с депубликуване, а опция да обжалвам няма. Тия са кибер нацита.
Пусни поста тук, може някой да ти каже защо така.
 
Само малоумният фейсбук може да ме накаже два пъти за една и съща публикация (забавен пост, който ботът незнайно що е оценил като насилие). Че и ме заплашват с депубликуване, а опция да обжалвам няма. Тия са кибер нацита.
Не бой се. На мен преди няколко месеца ми сваляха почти всяка публикация, но след обжалване ги пускаха. Разбира се без ефект, защото вече са наказани. Тия си правят каквото искат и да обжалваш, и да им пишеш, и да се кръстиш е все тая...
 
Не бой се. На мен преди няколко месеца ми сваляха почти всяка публикация, но след обжалване ги пускаха. Разбира се без ефект, защото вече са наказани. Тия си правят каквото искат и да обжалваш, и да им пишеш, и да се кръстиш е все тая...
Къде обжалваш? Бях им писал единствено на "Send feedback", но като цяло е да чакаш от умрял писмо. 9 месеца ми стоеше предишното наказание, тъкмо изтече и "случайно" сега пак ме наказват.
 
Пусни поста тук, може някой да ти каже защо така.
Постът беше някаква хумореска от рода на "Намери си работа каквато искат родителите ти, омъжи се който иска баба ти и се застреляй" и малоумният бот хваща това застреляй като суицидни мисли и дори ми предлагат помощ... Тия са тотална пародия.
 
Постът беше някаква хумореска от рода на "Намери си работа каквато искат родителите ти, омъжи се който иска баба ти и се застреляй" и малоумният бот хваща това застреляй като суицидни мисли и дори ми предлагат помощ... Тия са тотална пародия.
И по-странни неща са се случвали. Тук поне знаеш защо са те наказали. В повечето случаи на наказания при мен няма дори някакъв текст да знам защо...
 
Къде обжалваш? Бях им писал единствено на "Send feedback", но като цяло е да чакаш от умрял писмо. 9 месеца ми стоеше предишното наказание, тъкмо изтече и "случайно" сега пак ме наказват.
На мен ми дадоха опция да обжалвам пред "Надзорния съвет" и там беше дълга и широка. Пишеш обяснения, прикачаш снимки, па какво са те ограничили, защо, как, има ли източници, фейкнюз ли е, голяма простотия беше.
 
Постът беше някаква хумореска от рода на "Намери си работа каквато искат родителите ти, омъжи се който иска баба ти и се застреляй" и малоумният бот хваща това застреляй като суицидни мисли и дори ми предлагат помощ... Тия са тотална пародия.
Ми прав е ботът, много добре те е надушил, какви са тия хуморески със застрелване?! Ето и тук: веднага те притегли да се оплачеш в "Украйна"-та от разрухата на форума - без съмнение мрачна нагласа вследствие дълбоки суицидни психични тенденции. Виж там какво предлагат фейсбука като помощ - терапийка нещо, туй-онуй; срамно няма - тва си е психология. (След лечението, заповядай отново, да погледнеш форума с друго, по-ведро око.)
 
На мен ми дадоха опция да обжалвам пред "Надзорния съвет" и там беше дълга и широка. Пишеш обяснения, прикачаш снимки, па какво са те ограничили, защо, как, има ли източници, фейкнюз ли е, голяма простотия беше.
Точно, че даже опция за обжалване не ми дадоха.
 

Горе