Facebook - промени и новости


И така с всякакъв тип реклами, в горната част е изписан основното полание на рекламата.
Тук въпроса е не да направя един криейтив, а по скоро търся шаблона, който се използва.
Това се регулира от тук.
1681886728059.png
 
Здравейте! Трети месец Адсенс ми реже от прихода, което досега никога не се е случвало, но вчера и днес е просто под всякаква критика. Вчера ме резна със 130 евро, а днес 100 .... Някой може ли да сподели на какво се дължи и има ли други с такива оплаквания ?
 
Здравейте! Трети месец Адсенс ми реже от прихода, което досега никога не се е случвало, но вчера и днес е просто под всякаква критика. Вчера ме резна със 130 евро, а днес 100 .... Някой може ли да сподели на какво се дължи и има ли други с такива оплаквания ?
Как така вчера и днес са те резнали? На края на месеца се преизчисляват невалидните кликове, няма дневна база.
 
Как така вчера и днес са те резнали? На края на месеца се преизчисляват невалидните кликове, няма дневна база.
Знам, че на края на месеца спират за невалиден трафик, но това е друго. Нямам обяснение никакво, за това пиша тук... Следя си баланса за месеца и ако да речем към днешна дата за месеца съм направила 800 евро, то утре влизам и гледам, че е 680 ...
 
Как ви е трафика, при мен тотал щета
Слабичко е. Те след 20 направиха едни промени по алгоритмите и най-вероятно ще отнеме време докато се нормализират нещата.

Здравейте! Трети месец Адсенс ми реже от прихода, което досега никога не се е случвало, но вчера и днес е просто под всякаква критика. Вчера ме резна със 130 евро, а днес 100 .... Някой може ли да сподели на какво се дължи и има ли други с такива оплаквания ?
Как така ти режат от прихода? Те режат на края на месеца, не на дневна база
 
Слабичко е. Те след 20 направиха едни промени по алгоритмите и най-вероятно ще отнеме време докато се нормализират нещата.


Как така ти режат от прихода? Те режат на края на месеца, не на дневна база
Знам, че на края на месеца спират за невалиден трафик, но това е друго. Нямам обяснение никакво, за това пиша тук... Следя си баланса за месеца и ако да речем към днешна дата за месеца съм направила 800 евро, то утре влизам и гледам, че е 680 ...
 
И автоматични и ръчни имам
Махни ръчните. Ако имаш реклами над публикациите се смятат за подвеждащи. А може пък и някой нарочно да ти клика по рекламите и адсенс да го хваща като измама.
 
Преди можеше да поканиш накуп всички, който са направили реакция на публикация от някоя страница да я харесат. От известно време такава опция няма или не я намирам, а трябва да каня един по един тези,които не са поканени да харесат страницата. Някой да има представа дали я има пак някъде тая опция или и тва си ... майката?
 
Отиваш в Meta Business Suite, избираш страницата, за която искаш да каниш реагирали на постовете ти и от лявата колона с табове избираш къщичката. Скролваш най-отдолу и там я има опцията, както е показано на снимката. След като отвориш менюто, има едно падащо, в което си селектваш всички реакции и с един клик пращаш покана до всички. Пази до 6 месеца назад.
 

Прикачени файлове

  • Screenshot_62.jpg
    Screenshot_62.jpg
    102.6 KB · Преглеждания: 20
  • Screenshot_63.jpg
    Screenshot_63.jpg
    69.3 KB · Преглеждания: 18
Отиваш в Meta Business Suite, избираш страницата, за която искаш да каниш реагирали на постовете ти и от лявата колона с табове избираш къщичката. Скролваш най-отдолу и там я има опцията, както е показано на снимката. След като отвориш менюто, има едно падащо, в което си селектваш всички реакции и с един клик пращаш покана до всички. Пази до 6 месеца назад.
Да, мерси. Аз не съм се доизразил какво търся. Това, което ми излиза по този начин са явно да поканя хора с реакции на публикации В страницата. Това, което търся е това и покана на хората когато са реагирали на публикацияя от страницата в някоя група
 
Как да сменя администратор на страница?
Имам една страница и бях дал пълни права на друг мейл през бизнес мениджъра
?
 
Как е рийча при вас? Толкова слаб не съм виждал до сега, дали е само от мен?
 
Как е рийча при вас? Толкова слаб не съм виждал до сега, дали е само от мен?
Със всеки изминал ден/месец си става по-зле и по-зле
 
при мен единствено е добър в много локални ниши всичко останало е зле, ама не е от сега а от година :D
 

Горе