Facebook - промени и новости

Не е зле, направо е спрял - толкова зле от както съществува фейсбук не е било.
 
Имало е някакъв ъпдейт на нюз фийда, и явно е ударил всички, повече от месец е така, ако не и два.
 
Как е рийча при вас? Толкова слаб не съм виждал до сега, дали е само от мен?
Мисля че при всички се забелязва, дано да е временно. Даже като гледам и страницата например на novini.bg с над 1,2 милиона потребители и изобщо не ми изглежда нормално това което виждам.
Сякаш се случи, точно когато премахнаха Facebook Creator Studio и Facebook Instant Articles.
 
Мисля че при всички се забелязва, дано да е временно. Даже като гледам и страницата например на novini.bg с над 1,2 милиона потребители и изобщо не ми изглежда нормално това което виждам.
Сякаш се случи, точно когато премахнаха Facebook Creator Studio и Facebook Instant Articles.
По 5 реакции имат на новина... Пълен резил е в момента положението.
 
На мен вчера за 3ти път ми дезактивират основен акаунт с много групи и страници. А честото фейсбоклука добре ,че няма алтернатива ин бг щото треаше отдавна да е умрел..
 
На мен вчера за 3ти път ми дезактивират основен акаунт с много групи и страници. А честото фейсбоклука добре ,че няма алтернатива ин бг щото треаше отдавна да е умрел..
Това, че няма алтернатива незначи че няма да има скоро, нещата се променят във времето.
 
и какво стана, трафика умря от месец-два и то май за постоянно и няма оправия
 
По 5 реакции имат на новина... Пълен резил е в момента положението.
Някои имат по 5, но има и такива:
1686389263629.png

1686389282600.png

1686389293346.png


Предвид факта, че имат 30+ поста на ден, не е зле.
 
Някои имат по 5, но има и такива:
Виж файлът 29302

Виж файлът 29303

Виж файлът 29304


Предвид факта, че имат 30+ поста на ден, не е зле.
Само да вметна, че фейсбоклук си е боклук спор няма, но и повечето новинарски сайтове щляпат всякакви новини на едно и също място.... Няма никво таргетиране. Няма как един човек да се интересува от спорт, мода, зодии, рецепти , космос , бизнес и тн. Ей така най-лесно замират страници и групи и следователно и сами си намалят рийча
 
Напоследък и рекламите във фейсбук са с изключително лошо представяне, не знам при вас така ли е ако имате такива.
 
Няма как един човек да се интересува от спорт, мода, зодии, рецепти , космос , бизнес и тн. Ей така най-лесно замират страници и групи и следователно и сами си намалят рийча
Според мен не е вярно това. Откакто повечето хора четат новини на телефона се появиха и още много сайтове, или може да си ги е имало, но не са можели или трудно са стигали до потребителя.

Досега не съм питал конкретно, обаче ме интересува, щото на десктопите по нормални настройки не съм забелязал промяна.

И съм сигурен, че %-та на тия които се интересуват от конкретни области и новини и които го правят най-вече на телефона е малък. Така, че ми се вижда съвзем резонно да бухат различни сфери на едно място.

Това и би трябвало да е най-бързият начин. Но без контент и то не някакви автоматични процеси също не става. Така си мисля.
 
Според мен не е вярно това. Откакто повечето хора четат новини на телефона се появиха и още много сайтове, или може да си ги е имало, но не са можели или трудно са стигали до потребителя.

Досега не съм питал конкретно, обаче ме интересува, щото на десктопите по нормални настройки не съм забелязал промяна.

И съм сигурен, че %-та на тия които се интересуват от конкретни области и новини и които го правят най-вече на телефона е малък. Така, че ми се вижда съвзем резонно да бухат различни сфери на едно място.

Това и би трябвало да е най-бързият начин. Но без контент и то не някакви автоматични процеси също не става. Така си мисля.
Е как да не е вярно. В група таргетирана например за вицове като пуснеш някой виц рийча е един, ако пуснеш шампоан за коса или за войната в Украйна в същата там страница знаеш ли кога ше стигнеш същият рийч ... на куково лято
 
Е как да не е вярно. В група таргетирана например за вицове като пуснеш някой виц рийча е един, ако пуснеш шампоан за коса или за войната в Украйна в същата там страница знаеш ли кога ше стигнеш същият рийч ... на куково лято
Същото е и с ютуб каналите, ако публикуваш политически новини да кажем процента абонати дето ще се завърнат , ако пуснеш днес в народното събрание нещо си е по-вероятно да е по-голям отколкото ако пуснеш серия от том и джери примерно
 
Пичове какво се случи с тея страници - 500 000 фена по 1-2 лайка на публикация, рийч няма никакъв нито трафик при това от месеци насам..
 
Пичове какво се случи с тея страници - 500 000 фена по 1-2 лайка на публикация, рийч няма никакъв нито трафик при това от месеци насам..
То е така много отдавна. Вървят само и единствено тези, които плащат за реклама.
 

Горе