Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Не ми дава да въведа телефонен номер а като дам resend code нищо не става,може и да праща код на телефона който съм въвел преди ама не помня кой е той,явно не е моя личния....
 
От: Facebook - промени и новости

Пиши на съпорта във фейсбук и им обясни, снимай им личната си карта или шофьорската книжка от двете страни, може и с телефона да ги снимаш и им ги изпрати, аз така направих и си върнах акаунта :)
 
От: Facebook - промени и новости

You should receive a text at 32488838534 with your confirmation soon.


Това е номера, на който се пращат кодовете.
 
От: Facebook - промени и новости

Е то хубаво да си снимам личната карта ама профила е фалшив и е женски :D
 
От: Facebook - промени и новости

О, тогава незнам:confused:
 
От: Facebook - промени и новости

Дай си картата,ше и сменим,снимката и данните с Фотошоп:),шегувам се,аз не бих си пращал преснимана личната карта на когото и да било,но след като акаунта е измислен...:rolleyes:
 
От: Facebook - промени и новости

Някой знае ли с по колко най-много може да ти разсте страницата без да имаш проблем с фейсбук ?
 
От: Facebook - промени и новости

Говоря без хитрости 20к много ми се вижда по-скоро си мислих към 1-2к.Някъде не пише ли в правилата?
 
От: Facebook - промени и новости

Имал съм случаи, когато съм правил над 20к растеж на ден и нищо не се е случвало. Само, че не е бил лайкджакинг растеж :)
 
От: Facebook - промени и новости

Във ''вашите настрйки'' на страницата гледам има нещо ново:
Similar Page Suggestions:
include "името на страницата" when recommending similar Pages people might like on a Page timeline.
и сложена отметка пред него.
Какво ще рече това ? Може и да не много ново но аз сега го забелязах.
 
От: Facebook - промени и новости

Как се прави този трик със заключването на профилната снимка на страницата ( да не можеш да цъкаш върху нея ) някой знае ли ?
 
От: Facebook - промени и новости

Покажи една такава страница.
 
От: Facebook - промени и новости

Интересно, явно е някакъв хак :) Намерих информация как се прави за профил, но за страница нищо не откривам. Ако разбера как се прави ще пиша по темата :)
 
От: Facebook - промени и новости

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.pages.app
Видяхте ли какво приложение са пуснали. Някой ползвал ли го е ?


Разрешения
Това приложение има достъп до следното:

Хардуерни контроли
правене на снимки и видеоклипове
Разрешава на приложението да прави снимки и видеоклипове с камерата. Това разрешение му позволява да я използва по всяко време без потвърждение от ваша страна.
Мрежова комуникация
пълен достъп до мрежата
Разрешава на приложението да създава мрежови сокети и да използва персонализирани мрежови протоколи. Браузърът и другите приложения предоставят средства за изпращане на данни до интернет, така че това разрешение не се изисква за тази цел.
Телефонни обаждания
четене на състоянието и идентификационните данни на телефона
Разрешава на приложението достъп до телефонните функции на устройството. Това разрешение позволява на приложението да определя телефонния номер и идентификационните номера на устройството, дали се води разговор и отдалечения номер, до който е установена връзка с обаждането.
Хранилище
промяна или изтриване на съдържанието от USB хранилището ви промяна или изтриване на съдържанието от SD картата ви
Разрешава на приложението да записва в USB хранилището. Разрешава на приложението да записва върху SD картата.
Системни инструменти
предотвратяване на спящия режим на таблета предотвратяване на спящия режим на телефона
Разрешава на приложението да предотвратява преминаването на таблета в спящ режим. Разрешава на приложението да предотвратява преминаването на телефона в спящ режим.

Скриване

Вашите профили
намиране на профили на устройството
Разрешава на приложението да получава списъка с профили, известни на таблета. Това може да включва и създадените от инсталирани от вас приложения. Разрешава на приложението да получава списъка с профили, известни на телефона. Това може да включва и създадените от инсталирани от вас приложения.
Хардуерни контроли
контролиране на вибрирането
Разрешава на приложението да контролира устройството за вибрация.
Мрежова комуникация
преглед на връзките с мрежата
Разрешава на приложението да вижда информация за връзките с мрежата, като например съществуващите и свързаните мрежи.
преглед на връзките с Wi-Fi
Разрешава на приложението да вижда информация за мрежовия Wi-Fi интерфейс, като например дали е активиран и името на свързаните към мрежата устройства.
получаване на данни от интернет
Разрешава на приложенията да приемат съобщения „облак към устройство“, изпратени от услугата на приложението. Използването на тази услуга води до ползване на данни. Злонамерените приложения могат да доведат до прекомерна употреба на данни.
По подразбиране
изпробване на достъп до защитено хранилище изпробване на достъп до защитено хранилище
Разрешава на приложението да изпробва разрешение за USB хранилището, което ще е налице на бъдещи устройства. Разрешава на приложението да изпробва разрешение за SD картата, което ще бъде налице на бъдещи устройства.

Би ли си го закачил?
 
От: Facebook - промени и новости

Бих, като няма друго.

А ти би ли ползвал Фейсбук?
 

Горе