Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

малко офф-топик: гледам некви слухове, че Зукито обявил, че ще затваря Фб-ука че много му било идвало да го управлява. Аман от тъпи журналя, дето превеждат "новина" от октомври 2012. Пък толкоз като му идва много, дали няма да го продаде ами просто ще го затрие...
 
От: Facebook - промени и новости

Сега забелязах че и на някой от старите ми страници го има този бъг.....
Да и аз одеве го видях.. исках да сложа 1 профил админ на 1 страница и не става.. а страницата не е нова.. стара е..
 
От: Facebook - промени и новости

малко офф-топик: гледам некв.и слухове, че Зукито обявил, че ще затваря Фб-ука че много му било идвало да го управлява. Аман от тъпи журналя, дето превеждат "новина" от октомври 2012. Пък толкоз като му идва много, дали няма да го продаде ами просто ще го затрие..
Марк Зукърбърк заяви че тази година ще е насочено изцяло за оптимизиране на приходите от реклама и всички промени и новости ще са в тази насока.
 
От: Facebook - промени и новости

Някой има ли опит със сливането на 2 страници в една. Цял ден се мъча и нищо не става, и на двете съм главен админ,имената им са еднакви но така и не се сливат в 1 :?
 
От: Facebook - промени и новости

Колеги,
забелязвам, че са премахнали вече offline_access изцяло. Има ли шанс вече да се включи? В момента access_tokenа ми се губи на всеки час, а ми е нужен да си го ползвам само за мен. Някой има ли решение на проблема? Искам expirationa да ми е never..
 
От: Facebook - промени и новости

Колеги,
забелязвам, че са премахнали вече offline_access изцяло. Има ли шанс вече да се включи? В момента access_tokenа ми се губи на всеки час, а ми е нужен да си го ползвам само за мен. Някой има ли решение на проблема? Искам expirationa да ми е never..

Нищо не разбрах какво е offline_access , access_tokenа и expirationa
 
От: Facebook - промени и новости

Преди малко ми излезна съобщение от Facebook ,че съм имал malware software на компютъра и ме караха да тегля McAfee, за да се направи Scan,след което всичко си дойде на мястото.Въпросът ми е някой друг имал ли е такава случка?
 
От: Facebook - промени и новости

При мен не,сигурен ли си че е било от фейсбук да не е от някой недробожелател ?
 
От: Facebook - промени и новости

Има едно нагло вирусче, което върлува в момента. Явно от FB са му намерили лекарството и веднага те 'принуждават' да го махнеш, ако го засекат. Похвално от тяхна страна.
 
От: Facebook - промени и новости

Странно че само в един профил стана така..... в този дето спамя най-много :D Сигурно има връзка. Излезе ми надпис че най-вероятно съм отворил някое ''шокиращо видео'' и съм се заразил,но нищо не съм отварял.
 
От: Facebook - промени и новости

Получавам този надпис като искам да изтрия някоя публикация от стената ми и не се маха дори не може да се скрие или редактира някой да знае нещо по въпроса ?
003.jpg
 
От: Facebook - промени и новости

Някой вече да има лични впечатления от новия дизайн на ФБ?
 
От: Facebook - промени и новости

Колеги,
забелязвам, че са премахнали вече offline_access изцяло. Има ли шанс вече да се включи? В момента access_tokenа ми се губи на всеки час, а ми е нужен да си го ползвам само за мен. Някой има ли решение на проблема? Искам expirationa да ми е never..

Този token си го обменяш за друг, на който валидността е 60 дни. Това е максимума, искаш не искаш ще трябва да си ги обновяваш на 2 месеца
 
От: Facebook - промени и новости

Я сега обяснете какъв е този токен и за какво служи. Извинявам се за невежеството но не съм много в час със страниците във Фейсбук.
 
От: Facebook - промени и новости

Излезе ми новия изглед на фейса, не е зле, доста промени са направили :) Дано да се отрази положително на трафика и растежа на страници 8)
 
От: Facebook - промени и новости

До колкото имах възможност да огледам новия дизайн снимките са по-големи, което е +, проблема е че са изнесли имената и аватарите в страни от постовете, което автоматично ги поставя в сляпа зона.
 

Горе