Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

При всички е така ще се оправи...
 
От: Facebook - промени и новости

Да питам, в админ панела на страницата, в дясно от Insights, където има Invite Friends, при вас това дава ли някакъв резултат, понеже имам 2 страници и никъде колкото и да пращам не ми дава ефект от тая кутийка.. ? Също така бях пратил наведнъж на всички приятели покани и се бъгна и не ми дава повече да пращам, дава ми ги всички тикчета заключени, а не всички са харесали дадената страница..
 
От: Facebook - промени и новости

дава ми ги всички тикчета заключени, а не всички са харесали дадената страница..

Фейса няма да ти разреши постоянно да ги спамиш с поканите.
Имаше някакъв период в който си остават заключени и след това пак ще можеш да им
пратиш покани.
 
От: Facebook - промени и новости

Бе тоя Сурат тефтер пак ли сгъна нещо? Влизам в страницата - не ми зарежда публикациите, влизам в статистиките - вика, сори ама не успях да ги фечна...
Някой има ли подобен проблем?
Аз го забелязах вчера....
 
От: Facebook - промени и новости

От вчера всичко е наакано. Като се опиташ да постнеш дава грешка, НО ПОСТВА.
 
От: Facebook - промени и новости

От вчера всичко е наакано. Като се опиташ да постнеш дава грешка, НО ПОСТВА.

същото и при мен. трий после дублирани постове ..
 
Нещо страниците ЯКАТА замряха.. падна адски актиновстта, и няма съживяване.. баси работата..

Имам 3 снимки с по над 10,000 харесвания стотици коментари, над 120 хилядна страница, а говоренето пада постоянно от 97к на 81к.. странна работа..
 
От: Facebook - промени и новости

Нещо страниците ЯКАТА замряха.. падна адски актиновстта, и няма съживяване.. баси работата..

Имам 3 снимки с по над 10,000 харесвания стотици коментари, над 120 хилядна страница, а говоренето пада постоянно от 97к на 81к.. странна работа..

Да, и при мен се усеща....
 
От: Facebook - промени и новости

Понеже месецът изтече, а кампанията трябва да е приключила, нямам билинг, май не са теглили и пари от картата. В ДДС (нали заради фейсбук трябваше да се регистрираме) правилото е, че дата на данъчно събитие е по ранната от двете дати - извършване на услугата или плащането. Тоест ще трябва да го отчетем през май и, както казва счети да се самообложим. Обаче няма фактура. Някой има ли подобен проблем?
 
От: Facebook - промени и новости

Някакъв нов шит има - Verified Page, тоест за мен е нов де - появява се до името на страницата, една от целите е да може лесно да се различи официалната от фен страница примерно.

Например: https://www.facebook.com/barackobama
 
От: От: Facebook - промени и новости

Някакъв нов шит има - Verified Page, тоест за мен е нов де - появява се до името на страницата, една от целите е да може лесно да се различи официалната от фен страница примерно.

Например: https://www.facebook.com/barackobama

Това гарантира,че е страница на истинската личност.Не мисля,че е някакъв проблем.
 
От: Facebook - промени и новости

Dimitar харесва, че Georgi хареса Какво може да ви се случи на спирката?

Най-после! Харесване на харесването! Светът се осмисли!
 
От: Facebook - промени и новости

Вчера зърнах анимирана картинка .gif на стената, като пост от "приятел"
Да викам ли три пъти ура, или е рано още?
 
Re: От: Facebook - промени и новости

Вчера зърнах анимирана картинка .gif на стената, като пост от "приятел"
Да викам ли три пъти ура, или е рано още?
Не вярвам да ги сложат.. прекалено много разсейват гифчетата.. и ще им падне CTR-то на рекламите ;)
Поне така си го обяснявам аз.
 
От: Facebook - промени и новости

Да и аз забелязах анимирана картинка, която на всичко отгоре блештукаше... Ех този ФБ, не минава и месец без нововъведение в системата. Не мога да им хвана спатиите вече...
 
От: Facebook - промени и новости

От известно време може да се поставя анимиран GIF като картинка на някой от Tab-овете. Нищо чудно скоро да може и като постове да се пускат. Не съм тествал, но е много вероятно да го въведат скоро.
Аз от днес имам опция да отговоря с коментар-картинка. Мога да ползвам тази опция само върху мои публикации, но уж се очаква скоро да може да се ползва навсякъде въпросната опция.
comment-picture.png
 
От: Facebook - промени и новости

Появиха се нови статистики на страниците. Изглеждат доста добре :)
 
От: Facebook - промени и новости

Появиха се нови статистики на страниците. Изглеждат доста добре :)

При мен се появиха преди два дена.Наистина е по-добре така.
Има статистика която показва по часове колко фена са били онлайн.Въпроса ми е, по кое часово време е статистиката?
 

Горе