Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Видяхте ли новият дизайн на FB?
След някой друг ден всички ще имаме този дизайн.
Общо вземи ми е все тая дизайна стига да оправят reach-a както беше преди 3-4 дена :)
https://www.facebook.com/business/news/A-Streamlined-Look-for-Pages

какъв е бил преди 3-4 дни до колкото знам е от 2-3 м напълно зле
 
От: Facebook - промени и новости

какъв е бил преди 3-4 дни до колкото знам е от 2-3 м напълно зле
Така е, от ноември-декември започнаха с промените, но преди няколко дни, почти всичките ми страници изведнъж възстановиха стария reach точно за 24часа и след това всичко отново отиде на долу. Това имах предвид..
 
От: Facebook - промени и новости

Така е, от ноември-декември започнаха с промените, но преди няколко дни, почти всичките ми страници изведнъж възстановиха стария reach точно за 24часа и след това всичко отново отиде на долу. Това имах предвид..
Аз такова "явление" не съм имал...
 
От: Facebook - промени и новости

Има ли начин да видя списъка със страници, които са ме добавили за наблюдение ?
И има ли начин да забраня да ме добавят?
Рових, гледах - нищо не открих относно тези наблюдавания.
 
От: Facebook - промени и новости

Много е зле рийча при мен.
Жалко че ги имам страниците.
 
От: Facebook - промени и новости

Много гадно!
С около 400к не мога да върша никаква работа.
 
От: Facebook - промени и новости

Мене пък FB ми метна новия дизайн на ЕДНА от страниците... strange shit bro
FOIdIcM.jpg
 
Тука тея дни май още малко го бутнаха.. не за друго, ами защото явно преди ни е бил прекалено висок :lol:

с 2.5М фена мога само да пия 1 студена водица ^_^
Продавам ги за 2ст на фен всичките, ако някой иска да пише
 
От: Facebook - промени и новости

Днес ми се включи новия дизайн и преди малко пак ме върна на стария, без да съм пипала нищо ...
Рийча днес ми беше по-малък в сравнение с други дни, но пък не е задължително да е обвързано с новия дизайн...
 
От: Facebook - промени и новости

Да но все пак надеждата умира последна може да решат да го оправят рийча с новият дизайн

Нормално рийча да скочи, това няма да бъде от фейсбук а от хората които ще си разглеждат просто новият дизайн (няколко седмици) но това няма да се отрази на такива като нас много дори бих казал че ефекта ще е по слаб от колкото с по малък рийч :Д така че не се надявайте фейсбук да ви помогне измислете нещо оригинално идва лято идва
 
От: Facebook - промени и новости

Много се изгаври фейсбук с потребителите като намали reach на страниците защото в началото се набиваха пари за да правим големи страници, а сега пък трябва да набиваш пари за да ти видят хората публикацията хем да наливаш пари за like на страницата хем да наливаш пари за да ти виждат какво публикуваш незнам каква е логиката.
 
От: Facebook - промени и новости

Определено големи спирачки слагат на страниците.
Имам две любими странички, които постоянно пускат интересни постове и забелязах, че в продължение на 1 седмица, не ми се появявах абсолютно никакви публикации от тези странички. И реших да вляза да ги разгледам : хората пускали ежедневно, но на мен не ми се показват ...
Добре де ... разбирам, че не може да виждам абсолютно всички публикации и от приятели и от страници, защото са много като информация, но мислех, че примерно от 10 поста, ще ми покаже поне 1, но явно изобщо не работи така ...

ПС: Гледам напоследък много страници започнаха в самите постове да си слагат текстов линк с името на самата страница. Как става номера, някой дали ще изплюе камъчето?
 
От: Facebook - промени и новости

Определено големи спирачки слагат на страниците.
Имам две любими странички, които постоянно пускат интересни постове и забелязах, че в продължение на 1 седмица, не ми се появявах абсолютно никакви публикации от тези странички. И реших да вляза да ги разгледам : хората пускали ежедневно, но на мен не ми се показват ...
Добре де ... разбирам, че не може да виждам абсолютно всички публикации и от приятели и от страници, защото са много като информация, но мислех, че примерно от 10 поста, ще ми покаже поне 1, но явно изобщо не работи така ...

ПС: Гледам напоследък много страници започнаха в самите постове да си слагат текстов линк с името на самата страница. Как става номера, някой дали ще изплюе камъчето?

@и почваш да изписваш името на страницата и трябва да се покаже тази, която искаш ;)
 
От: Facebook - промени и новости

mnnedialkov, при мен това не работи - знам какво имаш предвид, но ми излиза някоя друга страница с подобно име, но не и моята ???
 
От: Facebook - промени и новости

mnnedialkov, при мен това не работи - знам какво имаш предвид, но ми излиза някоя друга страница с подобно име, но не и моята ???
Понякога не показва твоята, просто пробвай даже и нещо друго на напишеш на кирилица или латиница... със сигурност ще ти е покаже.
 

Горе