Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Демек щем не щем ще минем на новия изглед
 
От: Facebook - промени и новости

За да видиш колко говорят за това, стъпи върху името на страницата върху някой пост и отдолу ще ти излезе харесвания+говорещи за това.
 
От: Facebook - промени и новости

То хубаво ако има какво да видиш.... При вас има или сериозен спад на post reach? Бих казал 0 е при мен
 
От: Facebook - промени и новости

това не отчита правилно, постове с 0 reach Или никакъв --- имат харесвания
 
От: Facebook - промени и новости

То хубаво ако има какво да видиш.... При вас има или сериозен спад на post reach? Бих казал 0 е при мен

При мен рийча е около 1%, не се е променил. Явно статистиката им не работи нещо правилно.
 
От: Facebook - промени и новости

От 40К имам по 300/400 рийч на публикация (говоря з публикации, които са без харесвания и споделяния) иначе тези дето си ги споделят и лайкват събират по 3000 някои и до 10000 стигат, но за мен показател са именно публикациите, които не се шерват и лайкват...
 
От: Facebook - промени и новости

При мен си седи на 0 reach-a, страницата ми е 51+К, но от 3-4 дни всичко колони към 0, а пусна ли си платен reach.... излитат нещата! А дефакто има виждания и кликвания. Какво се прецака не знам....
 
От: Facebook - промени и новости

При мен рийча е около 1%, не се е променил. Явно статистиката им не работи нещо правилно.

Ами имам 3 профила и на 3-те профила не излиза публикацията ми, на познати който са я харесали от 10 само 1 ги вижда.... Да не са ме блокирали нещо мен?!

http://picbg.net/img.php?file=7c8683c98efa5359.jpg
 
Последно редактирано:
От: Facebook - промени и новости

Ами имам 3 профила и на 3-те профила не излиза публикацията ми, на познати който са я харесали от 10 само 1 ги вижда.... Да не са ме блокирали нещо мен?!

Не, това е проблема с reach-a за които се говори от Декември месец насам.
 
От: Facebook - промени и новости

Предлагам възнаграждение ГОЛЯМО , ако някой е открил решение на проблема с рийча!
Оферти от сорта на пусни си платена реклама или напарви нови страници не ме устройва това и баба го знае , говорим за решение , което да има резултат.
Да го кажа така имам над 1 000 000 фена , и ако ми достигат постовете до поне 10% ще съм повече от доволен в момента незнам до 1% дали достигат ..............
 
От: Facebook - промени и новости

Еми то всички сме така...
Някъде в темите за продажба на фейсбук фенове, момчето предлагащо тази услуга беше споменало, че като бонус ще даде и адекватен съвет за справяне с ниския рийч, но не помня кой точно беше ...
 
От: Facebook - промени и новости

То всеки може да даде съвети и акъли , както и аз мога само че в случая не търся , как да грабна повечето от потребителите а въпроса е , как да се оправи спада , защото преди на страница от 20к да кажем имахме по поне 5 до 10к пост рийч. Сега на 100к не мога да вържа толкова а мине ли месец от 1 страница пада на по 500-1000 човека видимост максимум и става без значение страницата със 1000 фена ли е или с 100 000 накрая пак достига навсякъде до 200-300 човека в най добрите РЕДКИ случаи до 1000-2000 :)
Знам , че има решение знам и кой го знае , но принципно трябва да си луд за да издадеш , как става все пак конкуренция бол , но БГ сме алчни все някой ще се отвори , към предложения и оферти :)
Аз съм готов да платя да дам фейсбук страници или да работя с някой , който има подобна информация имам какво да предложа , като партньорство , така че давайте :)
 
От: Facebook - промени и новости

Ако имало решение на проблема, то тогава проблем нямаше да има. А очевидно идеята на Зукърбърг не е да се напише 1 тема във форума и всички да си върнат рийча. Според мен жестоко са затегнати мерките и са въведени редица ограничения за много хубави и големи страници, наред със спамърските, тъй че каквото и да се прави да не може да се отключи алгоритъма.
 
От: Facebook - промени и новости

Винаги се допускат грешки особенно във големи системи , като фейсбук ! Ако беше така , както говориш щяха да оправят проблема с Лайк Джака и прочие затягат го променят всичко и пак има начини ;) Винаги за всичко се намира решение.
Всеки въпрос има своя отговор просто е нужно време и търпение :) Поздрави
 
От: Facebook - промени и новости

Ами в това орязване не виждам толкова алгоритъм, колкото затягане на мерки. Тоест има алгоритъм, но каквото и да правиш да не може да достигнеш повече от еди колко си процента рийч. Просто е зададен максимум на рийча и дори при перфектни условия и хубава статия, провалът ти е гарантиран, за да отпадне условието, че може да бъде излъган алгоритъма.
А алгориръма се състои в определени дни и по определени критерии да пуска само някои публикации да имат малко повечеко рийч. Но то граничи с томбола, защото е супер рядко. Основното ограничение е в максимално орязване на публикации в които има линк. А бе някакъв микс между алгоритъм и чисто техническо ограничение е.
Това си е мое мнение.

Винаги се допускат грешки особенно във големи системи , като фейсбук ! Ако беше така , както говориш щяха да оправят проблема с Лайк Джака и прочие затягат го променят всичко и пак има начини ;) Винаги за всичко се намира решение.
Всеки въпрос има своя отговор просто е нужно време и търпение :) Поздрави
 
От: Facebook - промени и новости

Аз също искам да се присъединя към офертата ако някой настина знае как може да се заобиколи тая шитня и аз съм готов да платя пък съм сигурен ,че всички сме на този хал понеже от 1% на 10% както преди приходите са със същия спад.
 

Горе