Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Мда, и аз пробвах да рекламирам скоро и имаше огромна разлика между рекламирането преди 2 месеца и сега. Цените на клик постоянно се вдигат, не е като едно време - евтинийка :)
 
От: Facebook - промени и новости

Еб*аха му майката от секъде... Лайкджак, без лайкджак вече е почти все тая. Натурално събрани лайкове - за един ден около 2-3 хиляди и рийч на публикация не повече от 300 човека... е какво говорим повече..Отделно блокира сайтове за щяло и нещяло...нямам коментар просто..
 
От: Facebook - промени и новости

Взеха се много за велики и си вкарват автогол ... Както иБей, които като видяха, че сайта е хитов и въведоха сума ти правила и такси.
Народа започна плавно, но славно да се оттегля и да търси други сайтове и като видяха, че губят пак паднаха първоначалните такси за първите 20 търга и преди ми даваше по 1 безплатна снимка, другите се таксуваха, сега гледам всички 12 снимки са фрий ....

Та и Фейсбукито натам отиват ...

Още малко и ще ни искат пари за да си пускаме постовете в страниците ...

Прав беше един Хамериканец - другите сайтове плащат за кънтент криейтори, т.е. плащат за да се добавя съдържание, а Фейсбук правят обратното.
 
От: Facebook - промени и новости

Защото искат да им дадеш няколко куфара с кинти и чак тогава ще ти одобрят постовете :lol:

:lol: Хич няма и да се учудя, ако поискат да им плащаме, за да им плащаме. Толкова алчност не бива.
 
От: Facebook - промени и новости

Абе някой знае ли как се верифицират страници ?
 
От: Facebook - промени и новости

Aз обаче забелязвам нова измама :D Днес получих редица искания да дам права в страниците ми на някакъв профил с име 'Verify Page" :D Да дадем права, че уж да верифицират страниците :D :D Ужас и съм сигурен, че редица хора ще се хванат. Кое е по-жалко не мога да разбера: опита да измама или тези които ще се хванат? :D
 
От: Facebook - промени и новости

Aз обаче забелязвам нова измама :D Днес получих редица искания да дам права в страниците ми на някакъв профил с име 'Verify Page" :D Да дадем права, че уж да верифицират страниците :D :D Ужас и съм сигурен, че редица хора ще се хванат. Кое е по-жалко не мога да разбера: опита да измама или тези които ще се хванат? :D

Няколко човека вече изгоряха със страниците си, внимавайте, това е ИЗМАМА!
 
От: Facebook - промени и новости

Няколко човека вече изгоряха със страниците си, внимавайте, това е ИЗМАМА!

Добре, де как може да се хванеш? Обясни ми, как ще се хванеш на това? Толкова е направено...
 
От: Facebook - промени и новости

manqga може да се хване щом иска да си верифицира страницата :lol:
 
От: Facebook - промени и новости

Добре, де как може да се хванеш? Обясни ми, как ще се хванеш на това? Толкова е направено...

Аз не съм се хванал, но няколко човека ми се оплакаха, че са изгорели. Хващат се тези, които не са наясно (най-вече нови потребители) с Английският език, това е моето впечатление не само за този случай, а и за много предишни други измами.
 
От: Facebook - промени и новости

И аз получих такова нещо но много интересно че запитването е в раздела при админите а не в съобщения както до сега !!
Screenshot_9.jpg
 
Последно редактирано:
От: От: Facebook - промени и новости

И аз получих такова нещо но много интересно че запитването е в раздела при админите а не в съобщения както до сега !!
Виж файлът 10337

Да и аз това се изненадах, въпреки, че аз за първи път получавам заявка за права и не знам как е било преди.
 
От: Facebook - промени и новости

Явно Фейсбук са пуснали опция да се кандидатства за админ права. Но в моя профил не виждам такава опция, като цъкна на някоя страница. Очевидно, че някои хора я имат и залоупотребяват. Не виждам как иначе ще стане това :)
 
От: Facebook - промени и новости

Самоцитирам се, опреди няколко седмици:

Да ви кажа само, че по последна инфо има нов вид скам. Знаете как може да се заявява промяна на името на страница. По същият начин явно могат да заявяват и промяна на собственика на страницата. На един познат днес му изскочил на няколко пъти notification, че "Facebook security claims the ownership of this page" или нещо от сорта. Става въпрос за някой с фалшив профил Facebook security. Приемете ли подобно нещо, губите страницата, защото ще дадете на ония права и той ще ви изтрие моментално. Видите ли, че някой иска да променя нещо по страницата ви - категория, име или пък подобно, никога не приемайте предложенията за промени.

Продължава атаката с тоя хак, на ден махам доста искания за админ права. Вчера един познат с огромна страница (над 3 милиона), активна при това, изгоря като първия балък и сега си блъска главата в стената.

Запомнете, ако някой от фб иска да ви верифицира страницата или пък нещо друго, просто ще го направи.
 
От: Facebook - промени и новости

От вчера като смениш профилната снимка на страницата дейстивето се показва в новините на феновете,може ли да се скрие това действие ? Търсих но не намерих.
 
От: Facebook - промени и новости

От вчера като смениш профилната снимка на страницата дейстивето се показва в новините на феновете,може ли да се скрие това действие ? Търсих но не намерих.

Показва се на 200-300 човека, като с постовете, май че е отдавна... поне аз съм с такива наблюдения, но може и да бъркам.
 
От: Facebook - промени и новости

Преди около месец, може и повече да е станало бях сменил снимката на корицата и пак така ки излизаше на харесалите със такъв насран риич. Не знам как е при профилните.
 
От: Facebook - промени и новости

Усещате ли вече спад в посещенията заради летния сезон?
 
Последно редактирано:
От: Facebook - промени и новости

Самоцитирам се, опреди няколко седмици:



Продължава атаката с тоя хак, на ден махам доста искания за админ права. Вчера един познат с огромна страница (над 3 милиона), активна при това, изгоря като първия балък и сега си блъска главата в стената.

Запомнете, ако някой от фб иска да ви верифицира страницата или пък нещо друго, просто ще го направи.

Някой знае ли как го правят това? Никъде не намерих предложение на админ за страница.
 

Горе