Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Забелязах, че страниците, които не съм ги ползвал с месеци и нищо не е публикувано, не са орязани с нищо след като е минала теслата. А тези в които публикувах както трябва, даже бяха доста раздвижени... ги отряза. Смях :)
 
От: Facebook - промени и новости

Фейса днеска се посъбуди, да видим за колко. Спами народе :twisted:
 
От: Facebook - промени и новости

Фейса днеска се посъбуди, да видим за колко. Спами народе :twisted:

Ще тествам днес, на пръв поглед имам раздвижване при линковете. Рийча на снимките си стои орязан, но и така е по-добре. По-важно е линковете да са видими от повече хора. При теб с колко процента е подобрението?
 
От: Facebook - промени и новости

Ще тествам днес, на пръв поглед имам раздвижване при линковете. Рийча на снимките си стои орязан, но и така е по-добре. По-важно е линковете да са видими от повече хора. При теб с колко процента е подобрението?

Примен също има подобрение вчера, ще видим днес.
 
От: Facebook - промени и новости

Ще тествам днес, на пръв поглед имам раздвижване при линковете. Рийча на снимките си стои орязан, но и така е по-добре. По-важно е линковете да са видими от повече хора. При теб с колко процента е подобрението?
На някои страници стигам 5-10% рийч на линковете.
 
От: Facebook - промени и новости

На някои страници стигам 5-10% рийч на линковете.

Това е отличен резултат. Аз чак такъв рийч нямам, но поне ми върна рийча на линковете на последното положение, преди да ме отреже... Снимките още са отрязани и не ги е върнало в старото положение.
 
От: Facebook - промени и новости

За сега при мен няма никаква промяна. В едната слагам една снимка на ден и имам бая харесания. На другата забелязах, като слагам повече имам малко харесания ...
Въобще не мога да разбера, какво става, а и не е като преди :D :X :S
 
От: Facebook - промени и новости

имам два въпроса:

1. Има софтуер който публикува автоматично. Интересува ме принципа им на действие. Когато използвам такъв (уеб) софтуер, необходима ли им е паролата на профила? Как точно се публикува с такъв софтуер?

2. Как вървят цените на кликове във ФБ? Примерно ако рекламирам някакъв сайт - в дясно със банер. Знам, че не може да се каже с точност, но поне г/д.
 
От: От: Facebook - промени и новости

имам два въпроса:

1. Има софтуер който публикува автоматично. Интересува ме принципа им на действие. Когато използвам такъв (уеб) софтуер, необходима ли им е паролата на профила? Как точно се публикува с такъв софтуер?

2. Как вървят цените на кликове във ФБ? Примерно ако рекламирам някакъв сайт - в дясно със банер. Знам, че не може да се каже с точност, но поне г/д.

Значи този софтуер за да публикува автоматично не трябва да знае паролата ти. Трябва да му разрешиш достъпа да ти управлява страниците и да поства в тях след което като го разрешиш вече апликацията има право да поства в твоите страници. Можеш да откажеш достъпа по всяко време от настройките във ФБ също така за рекламата е относително зависи как ги таргетираш и от годините аз лично само съм бууствал постове и наистина годините имат значение за рийча
 
От: Facebook - промени и новости

Фейсбук разбира когато използваш автоматичен софтуер и съответно публикациите отиват в трета глуха на фона и на без това малкия рийч. Да не говорим, че и страници се блокират за такива неща.
 
От: Facebook - промени и новости

Има го при всички софтуери за автоматично публикуване. И това е от години, не от вчера. Използвате ли ги, очаквайте резачка.
 
От: Facebook - промени и новости

Фейсбук сигурно, имаха някакви ъпдейти, но вече всичко е наред. Качели и леко пост рийча се оправи.
 
От: Facebook - промени и новости

Искам да ви информирам за нов вид измама за преточване на парици от банкови карти чрез фейсбук (поне според мен). Схемата работи от 18 октомври.
Сега един приятел днес получил съобщение на фейсбук страницата му:

Warning! Your account will be disabled.

Account FACEBOOK you have already been reported by others about the abuse of account, this is a violation of our agreement and may result in your account is disabled. Please verify your email account to unblock and help us do more for security and convenience for everyone.

Immediately do recover your Facebook account, by clicking on the link below: ☞ https://www.facebook.com/notificationpages/posts/1576069879280660


If you have not received a confirmation from the system will
deactivate.Automate your Facebook account permanently
Sorry to interrupt your convenience.

Facebook © 2014 Network Inc.
Facebook, Inc. 7811 Menlo Park, California, CA, 94043, US

Ако получите такива съобщения се замислете, дали едно такова не трябва първо да получите на имейл адреса си и дали ще ви редиктне към някаква арабска фейсбук страница с 1 харесал фен. :D
Eто още една снимка, след която като потвърдиш данните си от банковата си карта не знаеш после какво се случва... Надявам се да съм бил полезен на някого ;)

d21a9e52afd01ec4.jpg
 
От: Facebook - промени и новости

Пък аз получих на мейла на профила които държи странците ми писмо, че фейсбук ще деактивира страниците ми заради нарушение на правата, ако не потвърдя собственоста в някакво приложение. :D
Фейсбук директно ще ги деактивира, няма те кара да влизаш в някви приложение :D
 
От: Facebook - промени и новости

А пък това, което вие сте получили, ако сте потвърдили някъде нещо, ще ви откраднат фейсбук страниците по някакъв начин. Това го има отдавна. :)
 
От: Facebook - промени и новости

А пък това, което вие сте получили, ако сте потвърдили някъде нещо, ще ви откраднат фейсбук страниците по някакъв начин. Това го има отдавна. :)

Аз няма как да се хвана, понеже много добре ги знам измамите. Просто го споделих ;) С приложението им даваш пълен достъп до страницата, могат да слагат др админи, така после админа ще те махне и остава той. Измамата е елемнтарна.
 

Горе