Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Днес попаднах на сайт, който не може да отвориш преди да харесаш. Няма ли да вкарат бутон "не харесвам", да намалява репутацията на такива? Мисля и да пусна една псувня по мейла за контакт. Мразя социални мрежи, не за друго.
 
От: Facebook - промени и новости

Някой знае ли нещо за тези ботове и как може да си направи човек? Например напишете в чата @dailycute
 
От: Facebook - промени и новости

Какво става с тези Фейсбук реклами, миналия ден попаднах на някаква страница на Онлайн магазин с 2 милиона харесвания.То хубаво, но като чета коментарите под снимките има стотици измамени, които са си платили а не са получили нищо. Вече 1 седмица им върви рекламата на тия мошеници.

edit: Сега ги видях отново станали са 7 милиона :shock:

Днес пък гледам:
nvab0m.jpg
 
От: Facebook - промени и новости

Хахаха, всеки гледа да се спасява кой как може :D
А инак такива страници се свалят бързо обаче с много репорти за измама.
А повече от 50% от хората са фалшиви. Наскоро от фейсбук съобщиха, че трият точно такива ботове, които се правят чрез разни програмки...
 
От: Facebook - промени и новости

Вече в прозорчето, показващо хората харесали дадена публикация има добавени бутони за ограничаване на хората от страницата.
 
От: Facebook - промени и новости

Здравейте,
Чудя се какви номера ми прафи фейсбук от снощи? Спамя с линкове по фб групи и от вчера ми пуска анти-спам въпроси и линковете не ми ги публикува с картинки... какво става и може ли да се направи нещо?
 
От: Facebook - промени и новости

Здравейте,
Чудя се какви номера ми прафи фейсбук от снощи? Спамя с линкове по фб групи и от вчера ми пуска анти-спам въпроси и линковете не ми ги публикува с картинки... какво става и може ли да се направи нещо?

Изчакваш 24 часа, имаш наказание от фб, защото си спамил прекалено много :) Почне ли да ти изкарва анти-спам картинки спираш да публикуваш, защото следващата стъпка е наказание на профила.
 
От: Facebook - промени и новости

Изчакваш 24 часа, имаш наказание от фб, защото си спамил прекалено много :) Почне ли да ти изкарва анти-спам картинки спираш да публикуваш, защото следващата стъпка е наказание на профила.

Мерси, че щях да си докарам голяма беля без тебе :)
 
От: Facebook - промени и новости

Рийча ми спадна на някои страници тези дни, доста е орязан при мен. А при вас как е?
 
От: Facebook - промени и новости

Един бъг във ФБ. Като разсроча публикация, свързана с линк към сайт и я публикува веднага. Със снимка не го прави. На някой да му се е случвало?
 
От: Facebook - промени и новости

Изчисти си кеша на браузера, бисквитки и предпочитания за сайтове. Възможно е да се оправи. Много ровичкат по скриптовете и то често. Пробвай!

Един бъг във ФБ. Като разсроча публикация, свързана с линк към сайт и я публикува веднага. Със снимка не го прави. На някой да му се е случвало?
 
От: Facebook - промени и новости

Имам въпрос във връзка с ФБ проблем. Жена ми има фирмена страница във ФБ. От два дни се опитва да подсили своя публикация и не успява. След натискане на бутона "Подсилване на публикация" се появява съобщение:
The content you requested cannot be displayed right now. It may be temporarily unavailable, the link you clicked on may have expired, or you may not have permission to view this page. Гледам в гугъл че съобщението е често срещано, но по различни поводи и няма някакво решение на проблема. На мен лично ми е неясно за какъв рикуест на контент става дума, при условие че става дума за популяризиране на пет вече публикувани снимки, качени от личния компютър.
 
От: Facebook - промени и новости

Имам въпрос във връзка с ФБ проблем. Жена ми има фирмена страница във ФБ. От два дни се опитва да подсили своя публикация и не успява. След натискане на бутона "Подсилване на публикация" се появява съобщение:
The content you requested cannot be displayed right now. It may be temporarily unavailable, the link you clicked on may have expired, or you may not have permission to view this page. Гледам в гугъл че съобщението е често срещано, но по различни поводи и няма някакво решение на проблема. На мен лично ми е неясно за какъв рикуест на контент става дума, при условие че става дума за популяризиране на пет вече публикувани снимки, качени от личния компютър.

Май има някакви бъгове тези дни. На мен ми дава същото, като се опитам да споделя клил от страница в страница. Клипът се споделя, но преди това ми дава това съобщение...
 
От: Facebook - промени и новости

Имам въпрос във връзка с ФБ проблем. Жена ми има фирмена страница във ФБ. От два дни се опитва да подсили своя публикация и не успява. След натискане на бутона "Подсилване на публикация" се появява съобщение:
The content you requested cannot be displayed right now. It may be temporarily unavailable, the link you clicked on may have expired, or you may not have permission to view this page. Гледам в гугъл че съобщението е често срещано, но по различни поводи и няма някакво решение на проблема. На мен лично ми е неясно за какъв рикуест на контент става дума, при условие че става дума за популяризиране на пет вече публикувани снимки, качени от личния компютър.

Това съобщение от няколко дни се появаваше и при мен. Да опита да сподели публикацията пак и тогава да я подсили. Независимо от това съобщение, може да се споделя. Днес виждам, че вече не ми се появява съобщението.
 
От: Facebook - промени и новости

Снощи са ми заключили към 7 бизнес профила барабар със 100-150 страници.. някой друг да има подобен проблем?
 

Горе