Facebook - промени и новости

От: Re: Facebook - промени и новости

Ами опитай после може да продаваш на тоя и оня :D ако спре блока ме пиши първия мераклия :)
 
то ясно, че е за продавне аз ФБ не пипам :)
Преди да почна който иска да направи тест: ако ги има, постовете (спам?) за следващите 7 дни, да ги нареди прес шедулара, да речем през 2-3 мин пращайте. Ако се подредят, да се види дали ще ги пусне както се очаква. И какъв ще е рийча.
Ако всичко е ОК, ще пиша бот.
 
От: Facebook - промени и новости

Деба и нещастниците деба. Днеска За 2 часа ми изгоряха 4 профила на action blocked да поствам в групи... Като се има в предвид, че не съм спамил много, спамил съм много повече и не съм имал проблеми. Лошото, че като те блокнат да постваш в групи ти трият и постовете, а то тъкмо стана вирал... Къв им е проблема не мога да разбера...
 
От: Re: Facebook - промени и новости

то ясно, че е за продавне аз ФБ не пипам :)
Преди да почна който иска да направи тест: ако ги има, постовете (спам?) за следващите 7 дни, да ги нареди прес шедулара, да речем през 2-3 мин пращайте. Ако се подредят, да се види дали ще ги пусне както се очаква. И какъв ще е рийча.
Ако всичко е ОК, ще пиша бот.
Чрез FB App ли е шедулера, или по друг начин рабори?
 
От: Re: Facebook - промени и новости

Сега се чудя дали да пиша бот, който качва постове през schedule-а на ФБ.
Дали ако се пуска така ще има проблеми? Гледам рийча е около 30-40+%.
Извинете, че се меся, но ви чета от няколко страници и не ми е ясно кое точно е FB Schedule и как се публикува през него?
 
От: Re: Facebook - промени и новости

И при мен е така. Дано Фейсбук оправят по-бързо този Вход бутон на страниците.
Когато се появи при теб - пиши, аз ще пиша когато Вход бутона се появи при мен.

При мен още няма Вход бутони за страниците! Нищо друго не се е променило. Всички страници са си ОК и т.н.
Някой знае ли как се решава този проблем. Писах на съпорта, ама глас в пустиня...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Пичове, липсва ми Вход бутона на всички страници от около месец. Някой знае ли, за какво иде реч?
Мога да си публикувам от името на страниците, Administrator съм, но не мога да влезна като тях във Фейсбук?
Нямам някакви наказания и т.н. Нещо се е бъгнало, променили са нещо, или?
 
От: Re: Facebook - промени и новости

то ясно, че е за продавне аз ФБ не пипам :)
Преди да почна който иска да направи тест: ако ги има, постовете (спам?) за следващите 7 дни, да ги нареди прес шедулара, да речем през 2-3 мин пращайте. Ако се подредят, да се види дали ще ги пусне както се очаква. И какъв ще е рийча.
Ако всичко е ОК, ще пиша бот.
Колега, дали прочете въпроса ми - Чрез FB App ли е шедулера, или по друг начин работи?
 
От: Facebook - промени и новости

Защо не намирам опция за пускане на анкета никъде в страницата? Да не е спряна опцията от фейсбук за страници и да може да се провежда анкета само в групи?
 
От: Facebook - промени и новости

Спряха ги анкетите, още преди 2 години май.
 
От: Re: Facebook - промени и новости

Ако не е ставало на въпрос, новите правила за брандиране във Facebook: https://www.facebook.com/policies/brandedcontent
Е това са доста гадни рестрикции.. Дано не ги взимат на сериозно в България..

@garnet, какъв бот мислиш да правиш? За Schedule директно във фейсбук ли? или през приложение?
 
От: Facebook - промени и новости

Трябва да коментираш поста който качваш - слагаш линка във фейса и преди да го публикуваш коментираш над него нещо. Така като го споделяш ще излиза бутона за харесване.
 
От: Facebook - промени и новости

Аз да попитам за нещо излъчването на живо във фейсбук достъпно ли е чрез го про камера или камера. Гледам реал мадрид излъчват с камери и даже сигнал от телевизията си пускат. Или това е достъпно само за тях ( големи брандове) ?
 
От: Facebook - промени и новости

Вече всеки може да излъчва на живо през facebook, става със всякаква камера, включително и тази на телефона
 
От: Facebook - промени и новости

Вече всеки може да излъчва на живо през facebook, става със всякаква камера, включително и тази на телефона

Е па не е така! Камерата трябва да има андроид или друга поерационна система, чрез която да се свърже с апи-то на фейсбук! За повече информация питай уни-веб, той милиони прави от фейсбук ;) Плаща на сумати ренумирани копирайтъри да пишат само качествени стайтаий които да стават вирал, занимава се с програмиране от 7 годни и 100% ще има повече информация!:|
 
От: Facebook - промени и новости

Трява първо се регистрирате, спорид мени

Всъщност не е необходими условияе! Зависи как ще стриймвате, но това вече трябва да го обясни гуру програмист от минимум 7 години!
 
От: Facebook - промени и новости

Всъщност не е необходими условияе! Зависи как ще стриймвате, но това вече трябва да го обясни гуру програмист от минимум 7 години!

Ее, първом трева се регистрираш във фейсбук, нал тъй :wink:
 
От: Facebook - промени и новости

Ее, първом трева се регистрираш във фейсбук, нал тъй :wink:

НЕ! ЗА ИЗЛЪЧВАНЕ НА ЖИВО НЕ Е НЕОБХОДИМО УСЛОВИЕ! ПИТАЙ ЧОВЕК С ПОНЕ 7 ГОДНИ опит в php ПРОГРАМИРАНЕТО. Всъщност това е едно от малко пролуки във фейса, чрез които можеш да си напспамиш около милион потребиели без фейса да те санкционира за около 5 мин!
 

Горе