Facebook - промени и новости

Имате ли проблем с news feeda и като влезеш в страница не ти показва постовете при скролиране?
 
Да, на всички, които администрираш. Външни страници няма проблем, както и потребителите го виждат, но админи, модератори, редактори и други роли, свързани с управлението на страниците не ги виждат. Сега го забелязах и аз. Предполагам, че е нещо временно.
 
Аз виждам повечето външни, както предполагам, че и обратното е на лице. Но честно казано не съм тествал на всичките страници, само на някои. Голямо ръчкане човек. Това винаги ме е радвало на Фейса, всичко тестват в реално време. :)
 
Добре де, те през два дни почнаха да пипат, скоро ще почнат всеки ден...
 
Кви снимки?
 
Днеска рийча е отвратителен...
Явно след вчерашната базикня на постовете, нещо са пипали в тази насока. Преди малко видях, че Фейса дава ваучер от $5-10 да си пуснеш поста, ако натурално се е справил много добре. Но може би е на база сумарен пърформънс от няколко последователни, не съм много сигурен още.
 
Ами влизам си в профила и ми изкарва съобщение да им пратя снимка в лице. Не лична карта, не разпознаване, а снимка. Баси идиотите :D
 
Хаха, при мен на много профили е така пращаш някаква снимка на лице няма значение каква, малко бавно ги отключват.
 

Горе