Facebook - промени и новости

Току-що ми блокираха една страница, която зареждах ръчно. Значи проблема идва от самите публикации, както казва elflame

Премахват дори стари новини който се посват на ново на нормални новини, говоря за такива, който са многократно ползвани. Което също е доста тъпо.
 
Потвърждавам, премахват всичко дори с минимално сексуално съдържание.Дори направих поддомейн да видя дали ще има някакво забавяне при премахването - ефекта е същия, около минутка
 
Последно редактирано:
На мен ми махнаха на фолк-певицата мария със сватбената и рокля :D :D явно заради декултето и :)
 
Сигурно филтрират по shit-домейн, тоест по "новинарските" сайтове партенки, създадени само с цел изкарване на стотинки от реклами.
 
Здравеите, на мене това ми престигна
FB-Recovery Check сподели Ваша публикация.
с това слубщение
WARNING
26a0.png

Your Page will be Disabled!
Please re-confirm your account to avoid blocking. It is caused someone has reported you that there were irregularities of content, for violating terms of service. If you are the original owner of this account, please re-confirm your account to avoid blocking.
Please re-confirm your account here.
Confirm your account here:
http://

If you don't confirm, our system will automatically block your account and you will not be able to use it again.
Thanks,
The Facebook Security Team
█║▌│█│║▌║│█║▌█║▌│█
a9.png
© Facebook, Inc. 7811 Menlo Park, California, CA, 99603
/////
Махнах линка
Някои да знае нещо???
 
Svetoven, внимавай да не е фишинг това. На съобщение ли ти дойде?

Копирай това съобщение и го пейстни в гугъл - 99% е СКАМ! Не си давайте паролите на съобщения с линкове "click here". След това те препращат уж към ФБ страница, която вече не е истинска и ти източват данни - пароли, карти, крадат страници.
 
The Facebook Security Team
█║▌│█│║▌║│█║▌█║▌│█

Че и бар код са си сложили :D
 
The Facebook Security Team
█║▌│█│║▌║│█║▌█║▌│█

Че и бар код са си сложили :D

За да изглеждат авторитетно...

Все още ми маха линкове които определено не трябва " Четерилисни детелини / лигени хаха " направо е пародия... кога ли ще се светнат, че нещо не е наред
 
Фишинг е, то бива и страници да си правят и да споделят заплашително постове от други страници :D
 

Горе