Facebook - промени и новости

Не се заблуждавайте, че там ще е по-различно, основните акционери са едни и същи. Още преди време му я взеха на сила тая мрежа на руснака и сега е същата помия като фб...
 
Хуутсют работи ли ОК?
 
Я споделете тези, които са ви изтекли наказанията, след като почнахте отново да спамите на какво време зареждахте в хота? Аз мисля да пробвам на час по 1 или на час по един линк и неква снимка. Другото, което забелязах и ми направи впечатление е, че в момента имам 13 ненаказани страници, 14, които ще им изтекат утре другиден и 15, на които ще им изтекат след седмица, тъй като ги подновиха. Почвам да си мисля, че това не е случайно и май не трябва да спамим в повече от 15-тина страници. До преди последната секира спамех в около 20-25, които бяха останали и нямах проблеми. След като добавих тези, на които им изтекоха наказанията ме прекършиха през кръстта. Другата мисъл, която ме кара да търся логика - надежда в това, което пиша е свързана с ценовите планове на хотсуит. Нови акаунти трябва да кихат по 400 паунда на месец за 50+ страници. Докато при другите 2 плана за до 10 или 20 страници цените са "по-нормални" 16 и 80 паунда..
 
Я споделете тези, които са ви изтекли наказанията, след като почнахте отново да спамите на какво време зареждахте в хота? Аз мисля да пробвам на час по 1 или на час по един линк и неква снимка. Другото, което забелязах и ми направи впечатление е, че в момента имам 13 ненаказани страници, 14, които ще им изтекат утре другиден и 15, на които ще им изтекат след седмица, тъй като ги подновиха. Почвам да си мисля, че това не е случайно и май не трябва да спамим в повече от 15-тина страници. До преди последната секира спамех в около 20-25, които бяха останали и нямах проблеми. След като добавих тези, на които им изтекоха наказанията ме прекършиха през кръстта. Другата мисъл, която ме кара да търся логика - надежда в това, което пиша е свързана с ценовите планове на хотсуит. Нови акаунти трябва да кихат по 400 паунда на месец за 50+ страници. Докато при другите 2 плана за до 10 или 20 страници цените са "по-нормални" 16 и 80 паунда..
Не е и това разковничето колега - аз шервах в общо 5 мои страници и ми блокираха едната, така че не са проблема многото ти страници. Смятам, че ще дойде момент, в който ще разгадаем как точно работи алгоритъма и ще има начини да го заобиколим.
 
Няма значение броя страници. Тук ключовата думичка е "спам":

след като почнахте отново да спамите
 
Абе Странник, разбирам твоето мнение за ФБ като цяло, ама аз си имам една голяма страница - моя и пускам в още 2 големи страници - платени постове. Никога не спамя в групи, само с един акаунт съм. Само платена реклама за фенове досега в страницата си, даже продължавам с нея, никога нищо друго. И пак страдам наравно с другите...Орязаха и рийча като куче - тройно надолу...Мислиш ли, че справедливо?
 
Ако може да се обобщи, то сега излиза, че няма грам спам във фейсбук?
 
Ами @tedkata_m - явно нещо стъпваш накриво, за да те режат. Щото пък аз познавам много други, които нямат ама абсолютно никакви проблеми с фейсбук.
 
Брадва.бг щом публикува сметнете.., по тая логика вие не знам какво трябва да пускате в фб
 
Нови акаунти трябва да кихат по 400 паунда на месец за 50+ страници. Докато при другите 2 плана за до 10 или 20 страници цените са "по-нормални" 16 и 80 паунда..
Не е ли за до 50/10/20 социални профили, не страници? Аз така го разбирам. Вече колко страници/групи за профил, не знам. Или се бъркам?
Не че за мен е важно, защото пускам с един хитър бот, дето ползва безплатен ХС и пуска в необраничен брой станици/групи. На ЛС.....
 
Не е ли за до 50/10/20 социални профили, не страници? Аз така го разбирам. Вече колко страници/групи за профил, не знам. Или се бъркам?
Не че за мен е важно, защото пускам с един хитър бот, дето ползва безплатен ХС и пуска в необраничен брой станици/групи. На ЛС.....

Не..за страници е. Профилите са 1-5-10 нещо такова, ако не греша. Прати на ЛС да видим бота и имаш ли ядове с него?
 
Хайде сега рийча..... нормално е! Времето се затопли хората лепкат питиета... няма да стоят само да ви цъкат на публикацийте ;)
 
Хайде сега рийча..... нормално е! Времето се затопли хората лепкат питиета... няма да стоят само да ви цъкат на публикацийте ;)
И като лепкат питиета , нали нон стоп са в Фейса през телефона. Не случайно вече няма сайт , който да има повече десктоп трафик от мобилен.
 

Горе