Facebook - промени и новости

Трети пореден профил отключвам! Искат снимка на абоната - пращам и веднага пиша имейл, че имам проблем с входа във Фейсбук. Проявявам загриженост за профила и резултатите не закъсняват ;)
 
Трети пореден профил отключвам! Искат снимка на абоната - пращам и веднага пиша имейл, че имам проблем с входа във Фейсбук. Проявявам загриженост за профила и резултатите не закъсняват ;)


Със снимка на лицето ли минаваш и на кой имейл им пишеш?
 
Последно редактирано:
Със снимка на лицето ли минаваш и на кой имейл им пишеш?

Да, със снимка на лицето. Пиша на security @ facebookmail.com. Мейла да е уважителен задължително. Не съм сигурен, че точно това е причината за отключването на профилите, но се получи при мен при три профила. Като писах на същия имейл, наскоро ми отключиха и профил вече отписан, за който искаха лична карта или разпознаване на приятели. Писах им, че имам проблем с входа във Фейсбук и неочаквано за мен получих мейл с линк за вход.
 
Има и страници без предишни наказания и пак периода за наказание сигурно ще бъде месец.
Колеги, защо нямам възможност за обжалване? Опцията е блокирана и на двете ми спрени страници. Има ли имейл, на когото мога да пиша?
 
Има и страници без предишни наказания и пак периода за наказание сигурно ще бъде месец.
Колеги, защо нямам възможност за обжалване? Опцията е блокирана и на двете ми спрени страници. Има ли имейл, на когото мога да пиша?
И да пишеш мейли шанса някой да ги види клони към 0....
 
Аз обжалвах на всички наказани. Резултат никакъв. Обжалвах и депубликувани страници, вече 1 седмица седи отворен случая и няма кой да погледне... тия фб май вървят към закриване.
 
Колега, би ли ми помогнал на кой адрес да обжалвам и аз, че на тези, които зная, опцията ми не е валидна.Благодаря!
 
Аз се опитвам през "Настройки"-"Send Feedback" , да изпратя съобщение, но когато кликна на "Изпращане", опцията не е активна.
 
Здравейте, преди бях питал за това и ми отговорихте, че е платено (както се вижда от снимката $2).
ZGZUGHcHTr_xRdJtgh2C5w.png


Това ли са т.нар. безплатни буустове, или просто ме приканва да вкарам 2$?

Днес ми изкарва това:
bOAAjCJ4SVWe4vwId2AXWg.png


Вече би трябвало да е безплатно, ако съдим, че няма никакви цифри, поне на пръв поглед. Та, така ли е? И ако да, то задължително ли е да вкарам картата си (обвържа с ФБ), за да използвам този т.нар. безплатен ваучер?

Като натисна на нотификацията ме препраща към настройките, които да задам и бюджет от 30 долара.

Get 30 $ off instantly!
This post is performing better than 75% of other posts on this Page. Boost it now and we'll automatically apply a 30 $ coupon.
 
Рестриктираха вече страници с над 600 000 фена за седмица. Тия не си поплюват. А не са ясни и точните причини...
 
Колега, какво имаш предвид? Спират и големи страници над 600 хиляди фена? Или слагат само ограничения?
 
Възможно е Фейсбук да спира страниците, които са с добавени фенове по изкуствен път.
 

Горе