Facebook - промени и новости

Ако им обясниш проблема, би трябвало да ти отворят профила. Все пак не си нарушил нищо.
 
Ако им обясниш проблема, би трябвало да ти отворят профила. Все пак не си нарушил нищо.
Писах им. То проблема не е за обяснение. Казах им, че номера не съществува. Какво може да се направи повече в такъв случай... нищо...
 
Аз имам сходен проблем с 1 профил. Заключен е и иска да добавя тел, но като цъкна да добавям ми дава съобщение, че сесията е изтекла и да вляза отново, но пак същото. Тотално се бъгяса тоя Фейсбук...
 
Влизаш през мобилно устройство и пробваш пак. Два-три пъти, докато стане, обикновено на втория.

Аз имам сходен проблем с 1 профил. Заключен е и иска да добавя тел, но като цъкна да добавям ми дава съобщение, че сесията е изтекла и да вляза отново, но пак същото. Тотално се бъгяса тоя Фейсбук...
 
  • Like
Реакции: sedo
Влизаш през мобилно устройство и пробваш пак. Два-три пъти, докато стане, обикновено на втория.

Ще пробвам, но сигурно от мобилния нет, че да е друго ИП :)
 
Фейсбук са откачени, имах 1 страница с която постоянно нарушавах правилата с 18+ линкове, проблеми нямах.
А ми блокираха друга в която пусках по 1 снимка на седмица, някое коте или куче, нищо не бях нарушил.
 
Фейсбук пак изтрещя от бъгове, личния ми акаунт който е мой си с мои снимки, моя телефон, преди 2 часа го заключиха и искат за сигурност за въведа кода който ми пратят на тел който съм дал, супер няма проблем, обаче греда въвеждам кода, и нищо само рефрешва и чака нов код, айда пак искам нов код да пратят и него въвеждам и пак нищо, пробвах на 3те браузара нищо, реших да пробвам през телефона то пък спря да праща нов код пише до 1 мин ще ви пратим кода няма код, бяха ми пратили 5-6 кода, явно системата им ще иска време за да прати нов код, може би след 1 час, някой имали такъв проблем или да чул за такъв и как се решава?
 
Фейсбук пак изтрещя от бъгове, личния ми акаунт който е мой си с мои снимки, моя телефон, преди 2 часа го заключиха и искат за сигурност за въведа кода който ми пратят на тел който съм дал, супер няма проблем, обаче греда въвеждам кода, и нищо само рефрешва и чака нов код, айда пак искам нов код да пратят и него въвеждам и пак нищо, пробвах на 3те браузара нищо, реших да пробвам през телефона то пък спря да праща нов код пише до 1 мин ще ви пратим кода няма код, бяха ми пратили 5-6 кода, явно системата им ще иска време за да прати нов код, може би след 1 час, някой имали такъв проблем или да чул за такъв и как се решава?

Това е много чест бъг. Случвал ми се е поне 2-3 пъти.
Единственият начин е да чакаш и да пробваш пак няколко пъти на ден.
Обикновено след 2-3 дни идва точен код и при въвеждане всичко си тръгва.
 
Да попитам нещо и аз тук в различна насока. Членствам в голяма фейсбук група. Интересуват ме постовете от последните дни, но скролвайки по стената на въпросната група излизат всякакви постове, които се размиват в тия от близките дни. Пример: пост от вчера, следван от пост от онзи ден, а след тях идва пост от април месец, при все, че има още поне няколко стотин поста от април до сега. Има ли някакви настройки на какъв принцип да ги показва? Аз не виждам. От телефон е същата работа.
Случаят не е с един единствен стар пост, ами винаги покрай няколко по-нови пробутва такъв на по 1 месец.
 
Случаят не е с един единствен стар пост, ами винаги покрай няколко по-нови пробутва такъв на по 1 месец.

Целта на групите е да има диалог, и по тази причина постовете се подреждат по активност. Може един пост да е на няколко месеца, половин година, но ако е активен, ще излиза най-отгоре... Ако се сещаш за ключови думи на поста, потърси в търсачката на групата, и ще ти излезе.
 
Общо взето ме интересуват най-новите постове. Мисля че както във форума излизат най-пресните постове най-отзад, когато отвориш една тема, а не тези с най-много лайкове, би трябвало и във фейса да има такава последователност, но вероятно я няма. Не знам всъщност дали не е и настройка от админа на групата. Някой, ако има по-голяма група, може да каже как е.

ПС: Разбрах, къде е бил ключът за палатката. Скрили са го с малко по-тъмен шрифт, подобен на фона:
OSTgRz8wReOqP2qQj2C9rA.png


Под закачена публикация почти не се вижда.
 
Както си ползвах един профил във фейса 7 години и сега се логвам вътре и ми иска код за потвърждение от някакъв телефонен номер който дори не знам какъв е. Какво да правя? Телефона е невалиден. Звънях.

Както е казал колегата Slavchev пишеш им имейл за проблема. И пробваш периодично да влезеш. Понякога сменят опциите. Може да ти иска лична карта, разпознаване на приятели и някои малоумни неща като последни коментари. Пробвай от различни ай пи-та да влезеш. Предполагам, че като сесии в профила за седем години има логнати различни у-ва. Не се пробвай да влезеш от ай пи, което няма лог в сесиите! И между другото ако имате профили, които не са потвърдени с телефон го направете възможно най-скоро. За напред профили само с мейл няма да съществуват дълго. Успех!
 
Как е рийчът при вас?

Рийчът е зле, но забелязах, че за определени домейни..Може би има некво ново наказание, тъй като на единия ми сайт не му дава никакъв рийч, смисъл не е нула, ама е много слаб, докато на другия качвам същата статия и става вайръл...Така че, е възможно да има ново наказание за домейните - да не ги забранява, но да им ограничава сериозно рийча...
 
Същата работа и при мен! Пак осраха работата.... Различни домейни, еднаква ниша, споделена в една и съща страницата. Единия домейн прави 3 пъти повече рийч....
 
Имаше един бан, сайлънс ли как му казваха, само ти си виждаш постовете. Имаше го в някакъв сайт, сигурно и Фейсбук правят такива номера.
 
Същата работа и при мен! Пак осраха работата.... Различни домейни, еднаква ниша, споделена в една и съща страницата. Единия домейн прави 3 пъти повече рийч....
При мен отдавна е така. При еднакви теми, различен рийч за различните сайтове.
 
Същата работа и при мен! Пак осраха работата.... Различни домейни, еднаква ниша, споделена в една и съща страницата. Единия домейн прави 3 пъти повече рийч....

Пак некво наказание..сменяваме домейна до следващия път...
 

Горе