Facebook - промени и новости

Най-вероятно и хубавото време играе роля за спада. Сега бях навън в една градинка - пълно е с хора.
При такъв голям % трафик от телефоните, това вече не е фактор толкова.
Работен ден е, а масовия спад е глобален според мен.
 
При такъв голям % трафик от телефоните, това вече не е фактор толкова.
Работен ден е, а масовия спад е глобален според мен.

Прав си, глобално е намален рийча - Много хора ще отпаднат, ще останат само най - големите...
 
Фейсбук отданва не става за нищо, ако не наливаш пари. За да те видят, трябва да плащаш за реклама, тва е.
 
И с рекламата не е същия трафик, какъвто пускаха до преди 1 месец. Сега е 50 процента по-ниско, при същия бюджет, както миналия месец по това време.
 
Последно редактирано:
Най-вероятно и хубавото време играе роля за спада. Сега бях навън в една градинка - пълно е с хора.
Странни хора, скитосват по градинките, а не си стоят вкъщи по компютрите.
 
Голямата тесла вече е факт. Странното е, че някои страници, които са очевиден копи-пейст и клик байт, плюс фалшиви плей бутони, стрелки, думи от типа на шок и ужас все още са ОК. Аз лично имам няколко предположения защо стана така, но гадая. Вие какво бихте казали?
 
Голямата тесла вече е факт. Странното е, че някои страници, които са очевиден копи-пейст и клик байт, плюс фалшиви плей бутони, стрелки, думи от типа на шок и ужас все още са ОК. Аз лично имам няколко предположения защо стана така, но гадая. Вие какво бихте казали?

Драмата с Русия и многото изтрити профили и групи? Глобите за лични данни? Топлото време?
 
Сега забелязах, че в рамките на няколко часа съм загубил от 30 до 100 фена в някои от моите страници като нямам обяснение за това.
Не е от рийча (който е смешно малко) и ънлайкове.
Някои виждал ли е подобно нещо?
Фалшиви акаунти ли са изтривани?
 
Сега забелязах, че в рамките на няколко часа съм загубил от 30 до 100 фена в някои от моите страници като нямам обяснение за това.
Не е от рийча (който е смешно малко) и ънлайкове.
Някои виждал ли е подобно нещо?
Фалшиви акаунти ли са изтривани?
Триеха доста уж, но според мен това се дължи на това, че FB Промениха мобилната версия на страниците и потребителите много лесно може да отхаресат страница

П.С. От 31 март статистиките са САМО надолу, включително и днешните.
При вас така ли е?
 
Последно редактирано:
И при мен на два пъти ми отидоха по над 200 фена в една от страниците, като не са дислайкове. Няма как така масово да се дислайкне за една нощ. Може би просто се трият неактивни профили, нямам идея.
 
След скандала с личните данни дали ще паднат фейсбук приложенията според Вас? Пример nametest.com тъй като взима снимки, приятели, имена, имейли и т.н ... ??
 
Само да вметна, че светофара за покани от профили към страници свети зелено. Пратих към 2 к наведнъж без досадните ограничения. Нападайте! :)
 
Нещо за тези покани - на една страница когато минах 100 хил. фена, не ми излиза да ги каня да харесат страницата, а ми излиза да ги каня да ми стават приятели?
 
Нещо за тези покани - на една страница когато минах 100 хил. фена, не ми излиза да ги каня да харесат страницата, а ми излиза да ги каня да ми стават приятели?

И при мен преди се беше получило така на една страница. Може би е някакъв бъг. Харесалите пост вместо покани за страницата, се пращат покани за приятелство. Дано да го оправят това.
 
Пак да питам, може ли да се разбере дали един домейн е баннат от Фейсбук или е в някакви черни листи?
 
Здравейте,
Опитвам се вече втори път да си направя фейсбук профил. Като го направя веднага ме блокирват под предлог че съм много активна, което не е така. Просто си направих профил, не съм добавила нито приятел, не съм качвала нищо друго освен снимката си.Поискаха ми снимка и до там....Имейла с който регистрирах профила е абсолютно нов.

Пишеше нещо от рода на- Забелязахме необичайна активност в профила ви. Онлайн не съм стояла повече от 10минути, защото ме спряха. Активност разбирам да качвам снимки, да споделям, да коментирам....нищо от това не съм правила.Само до вметна че поисках втори профил да си направя. Не мисля че е проблем. Много хора имат по няколко.
 

Горе