Facebook - промени и новости

Последно като пробвах ми върнаха отговор, че новото име трябва да е подобно на старото.
Примерно - Bijuta Online - Online Bijuteria.
От този тип.
За сливане - отново се иска еднаквост на имената. Като довода им е че сливаш еднакви аудитории, ако са с еднакви имена.
 
Ще се тества добавяне на страниците в групи. Инфо
Получава се, но прекалено бавно. Можеш да даваш invite на 50 човека пред 2-3 часа. Максимума на мен ми е 400 човека на ден. Влизат само добре таргетираните. Получава се. Можеш да вържеш към групата колкото си поискаш страници. От групата превключваш на различни администратори и пращаш покани. Получава се до някъде.
 
Получава се, но прекалено бавно. Можеш да даваш invite на 50 човека пред 2-3 часа. Максимума на мен ми е 400 човека на ден. Влизат само добре таргетираните. Получава се. Можеш да вържеш към групата колкото си поискаш страници. От групата превключваш на различни администратори и пращаш покани. Получава се до някъде.

Така е, но това което споделих е съвсем друго. Дадена страница ще може да става член в групи, да споделя, коментира постове и няма значение дали е свързана с тази група. По принцип ще се ползва един вид като личен акаунт. В момента го тестват. Дали ще се реализира времето ще покаже.
 
И моят личният нещо му стана.. някакви check point искаше и след това не успях да си вляза..

Ако чекпойнта е за снимка на лицето, пиши на [email protected] и какъвто и отговор да получиш, дори да е автоматичен, в долната част на имейла цъкни на опцията, че не си се опитвал ти да влезеш в този акаунт.
 
Здрасти.. казусът ми е следния, повече от месец, през два - три дни ми казва, че имам фишинг атаки и ме ънлогва и ме кара да си сменям паролата. Направо ми лази по нервите, защото през това време ми деактивира профила и съответно насрочените публикации.. нищо не излиза. Някой друг има ли такъв проблем, как мога да го оправя? Не излизам от профила и като цяло от фейсбук, за да има истински фишинг атаки..
 
Здрасти.. казусът ми е следния, повече от месец, през два - три дни ми казва, че имам фишинг атаки и ме ънлогва и ме кара да си сменям паролата. Направо ми лази по нервите, защото през това време ми деактивира профила и съответно насрочените публикации.. нищо не излиза. Някой друг има ли такъв проблем, как мога да го оправя? Не излизам от профила и като цяло от фейсбук, за да има истински фишинг атаки..

И на мен ми се случва, но 1-път в месеца.. и то пак зависи. Не знам точно от какво е...
 
Здрасти.. казусът ми е следния, повече от месец, през два - три дни ми казва, че имам фишинг атаки и ме ънлогва и ме кара да си сменям паролата. Направо ми лази по нервите, защото през това време ми деактивира профила и съответно насрочените публикации.. нищо не излиза. Някой друг има ли такъв проблем, как мога да го оправя? Не излизам от профила и като цяло от фейсбук, за да има истински фишинг атаки..
Същата работа беше преди, но скоро не ми е изкачало.
 
Как е рийча при вас последния месец? Нещо само играе едни часове е ок други се срива до земята :)
 
И при мен е така. Сега някой пост може да направи 15-20к рийч и след 2 часа да се качи пост и да направи 200.
 
Имам следния проблем:
Влизам в дадена страница и в разделите никъде не пише "групи" и не мога да свържа група към страницата. Проблема не е в една страница, а в две големи. В две малки си има раздел групи, свързах и т.н без проблеми. Пробвах от настройките на раздели и т.н, давам добавяне на нов, но няма такава опция "групи"
Как мога да оправя това? Някой имал ли е такива проблеми.
 
Имам следния проблем:
Влизам в дадена страница и в разделите никъде не пише "групи" и не мога да свържа група към страницата. Проблема не е в една страница, а в две големи. В две малки си има раздел групи, свързах и т.н без проблеми. Пробвах от настройките на раздели и т.н, давам добавяне на нов, но няма такава опция "групи"
Как мога да оправя това? Някой имал ли е такива проблеми.
Това къде го гледаш ? Влез си в страницата , отиди на настройки и виж под "Роли в страницата", няма ли "Groups".
 
Това къде го гледаш ? Влез си в страницата , отиди на настройки и виж под "Роли в страницата", няма ли "Groups".
По принцип като си в страницата, в ляво менюто пише "групи" в случая при мен го няма. Четох в целия нет.. пише влизаш в настройки на страницата, редактиране на страницата и където е шаблона имаш разделите, даваш "add new" и от там добавяш групи, но и там няма... никъде не виждам да има такова нещо като групи :D в други страници нямам проблеми...
 

Горе