Facebook - промени и новости

Фейсбук май отново има глобален проблем, не може да се ъплоудваат снимки и видеа. Проблемът е настъпил към днес в 17 часа за някои потребители.

Само да кажа, че е без май. "Не си ти когато си гладен и не оплескаш нещо". Слогъна на Фейсбук. :D
 
В моята страница (35к) линкове не пускам(е, пускал съм тук таме) от 10на дни нещо става - качвам си снимки и картинки, няма никакъв рийч, няма никаква активност. Не е наказана, публикувана е, няма нищо нередно... Не знам какво става
 
В моята страница (35к) линкове не пускам(е, пускал съм тук таме) от 10на дни нещо става - качвам си снимки и картинки, няма никакъв рийч, няма никаква активност. Не е наказана, публикувана е, няма нищо нередно... Не знам какво става

То има поне 10 вида наказания сигурно е наказана за 10 дена или 7 изчакай и ще се чуе...
 
Не ми става никак приятно когато виждам такива постове. Не знам какво да ти кажа, шанс винаги има но не е голям. За да има такива строги мерки предполагам е имало преди тях по - леки и явно пак не са били спазени. Сигурно има някакво голямо нарушение което си направил, разбери причината.
 
Фейсбук ми спряха всички страници ,като не дадоха информация защо.Това ми изписва на всяка страница
Има ли шанс да се махне ограничението или да се сбогувам със страниците
Здравей! Преди време бях получил същото съобщение на fb.com/varna532 , като не мисля, че имах нещо нередно в нея. Започнах да се ровя из нета и главния съвет беше да изтрия нещата, които мисля за нередни, след което имаше някакъв бейзик апел към фб, които копирах и промених малко и... 2 дена по-късно ми я върнаха.
 
Пореден срив на Фейсбук....
Неизправността е от 15.26 ч., като в продължение на 10-тина минути нямах никакъв достъп към мрежата.

Sorry, something went wrong.
We're working on it and we'll get it fixed as soon as we can.
 
При мен тръгна :)
 
Някой, който да е имал проблем с рийча във фб страницата си и после да се е оправила, има ли?
 
Искаш да кажеш да е била на казана ли ?
Не. Страницата не е наказана, просто без никакво известие, без никакво предупреждение, рийча беше орязан. В страница с аудитория 300 хиляди, получавам на пост по 4-5 лайка, защото публикацията достига до не повече от 10 човека
 

Горе