Facebook - промени и новости

Значи е наказа
Не. Страницата не е наказана, просто без никакво известие, без никакво предупреждение, рийча беше орязан. В страница с аудитория 300 хиляди, получавам на пост по 4-5 лайка, защото публикацията достига до не повече от 10 човека
Ако е наказана няма да те известят може да 1месец може и 5 да е и т.н
 
Значи е наказа

Ако е наказана няма да те известят може да 1месец може и 5 да е и т.н
Е, ужас. По принцип е редно да се знае ако страницата е наказана и за какъв период от време е наказана.. :confused:
 
Е, ужас. По принцип е редно да се знае ако страницата е наказана и за какъв период от време е наказана..
Така е от години нито пише някъде за колко и защо е наказана .. просто хората не виждат постовете спрете за малко да качвате неща дано се оправи ако е завинаги така ще я депубликуват
 
Така е от години нито пише някъде за колко и защо е наказана .. просто хората не виждат постовете спрете за малко да качвате неща дано се оправи ако е завинаги така ще я депубликуват
Това е, че страницата е публикувана, а не е свалена.. Но публикациите не достигат до никой...
 
Това е, че страницата е публикувана, а не е свалена.. Но публикациите не достигат до никой...
за това казвам че е наказана пак се радвайте че не е свалена ако е свалена няма да може да я публикувате повече от опит го казвам :D
 
Здравейте, колеги, един малко страничен въпрос, но отново свързан с ФБ, страниците и ролите в тях. Забелязах, че няма такава роля, която да позволява на човек да поства и коментира страницата от името на страницата, но да не може да вижда съобщенията и да отговаря на тях. Чудя се в такъв случай, ако искаш да наемеш външен човек, който да поддържа страницата (да поства картинки), но си имаш друг човек, който отговаря на съобщенията и приема поръчките през съобщенията не се ли притесняваш, че този който поства само - може да краде информация. Все пак на лични съобщения хората изпращат телефони, имена, адреси и т.н. Как го решават този проблем според Вас, големите онлайн магазини, които имат обзалагам се доста народ като админи / едитори/модератори/ рекламисти и т.н. из ФБ страниците си???
 
до
Здравейте, колеги, един малко страничен въпрос, но отново свързан с ФБ, страниците и ролите в тях. Забелязах, че няма такава роля, която да позволява на човек да поства и коментира страницата от името на страницата, но да не може да вижда съобщенията и да отговаря на тях. Чудя се в такъв случай, ако искаш да наемеш външен човек, който да поддържа страницата (да поства картинки), но си имаш друг човек, който отговаря на съобщенията и приема поръчките през съобщенията не се ли притесняваш, че този който поства само - може да краде информация. Все пак на лични съобщения хората изпращат телефони, имена, адреси и т.н. Как го решават този проблем според Вас, големите онлайн магазини, които имат обзалагам се доста народ като админи / едитори/модератори/ рекламисти и т.н. из ФБ страниците си???
Договори за поверителност!
 
Не. Страницата не е наказана, просто без никакво известие, без никакво предупреждение, рийча беше орязан. В страница с аудитория 300 хиляди, получавам на пост по 4-5 лайка, защото публикацията достига до не повече от 10 човека
И моята е така ....
 
Смазаха рийча нещо последните 2-3 дни, а бях във възход около месец. Сега да видим колко надолу ще слезе.
 
Смазаха рийча нещо последните 2-3 дни, а бях във възход около месец. Сега да видим колко надолу ще слезе.

Явно е глобално, от няколко дена е така за жалост.. не знам какво правят отново. Дано скоро да върнат поне минималният такъв..
 
Забелязох, че на едната от няколко дена тотално рийча е паднал, както на линкове така и на снимки. Няма наказания, нямало е повече доклади или нещо притеснително... пускам 1 към 1 контент в друга страница и там отново е по слабо, но не и чак толкова много.. не разбирам на какво се дължи..
 
При мен въведоха Facebook Creator Studio в бизнес акаунта и с него зареждам постове. При вас появи ли се и харесва ли ви?
Мен лично ми допада. Остава да вкарат постване във всички страници и ще съм щастлив :D
 
Имам сериозен проблем на едната от големите ми страници, без никаква видима причина ми я "убиха". Нямала е никаква наказания, от къде и защо се случи това намаляне на всички статистики до почти нулата не знам. Вече минаха 15 дена и не се вдигна рийча и т.н ( Писах им на ФБ но не вярвам на отговор )

Какво да правя?
Пускането на реклама има ли смисъл?
 
Нов бонус - mass unpublish на страници без причина, без наказания, без обяснения. Това и на странии, които никога не са имали контент извън правилата. Някой друг с подобен проблем и има ли оправия?
 
Не знам, четох в "BlackHat" и там доста хора са писали последните дни поради подобни неприятни причини.
 

Горе